Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(M.K. @ 2014 05 23, 09:25)


Graži virtuvė 4u.gif Panašiai ir aš susiplanavau.

Norėčiau paklausti, kokio aukščio jūsų pastatomos ir kokio - pakabinomos spintelės? Ir jei galite, parašykite patalpos aukštį. Ačiū.
Atsakyti
Gal kuri galit pasidalint patirtimi apie Cristalite plautuves, ar vertos jos tokios kainos? Aprasymas grazus, o ar pateisina jos visus isvardintus pliusus?
Cristalite Shock plautuves
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugdona @ 2014 05 23, 18:03)
Graži virtuvė  4u.gif Panašiai ir aš susiplanavau.

Norėčiau paklausti, kokio aukščio jūsų pastatomos ir kokio - pakabinomos spintelės? Ir jei galite, parašykite patalpos aukštį. Ačiū.

Nuo grindu spinteles 91 cm, o nuo lubu iki pakabinamu spinteliu apacios 97, 5 cm, betten virs spinteliu koks cm ar du palikta dar.
Aukstos, virsuj jau palypet reikia, bet viskas tilpo thumbup.gif
Atsakyti
juodai o jus planelius papaisot uz akis grazias ar stafke turit kokia? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 05 14, 20:32)
Nu, prasideda ir mums virtuvės planavimas...
Nu niekaip neįtelpa galvon, kaip viską tokioj sutalpint. Monolitiniam trylikaukšty virtuvė maža, mes ją planuojam jungt su balkonu - ėmėm balkono duris, langą laukan. Sienelės, kuri buvo po langu, neišgriaunam, mąstom, gal stalviršį dėt ir pasidaryt mini staliuką. Apvalų staliuką su kėdėm planuoju pasistatyt balkone, tai pačioj virtuvėj tam vietos kaip ir nereikia... O virtuvėj norisi sutalpint kriauklę, elektrinę kaitlentę, orkaitę, mikrobangę, 80 cm pločio šaldytuvą ir indaplovę... Misija neįmanoma?
Kadangi abu esam tikrai ne piešėjai, o ir vizualiai sunku įsivaizduot... Ką žmonės daro tokiose virtuvėse paprastai?

Buto planas http://www.part.lt/i...b5519924421.JPG

Planas pieštas http://www.part.lt/i...20d803f8184.JPG

Su išmatavimais http://www.part.lt/i...7b1a05d9614.png


Su pagalba pasidėliojom baldus. Turim du variantus taisymui. Vis mąstom, ar turim tai, ko norim. Iš kitos pusės - nelabai randam, ką pakeist. Šalia kriauklės statysim įmontuojamą indaplovę (45 cm pločio). Priešais, prie kitos sienos taip pat bus pastatomos spintelės - jas dar apspręsim, pakabinamų ant tos sienos nebus. Staliukas planuojamas balkone. Pakabinamas spinteles darysim iki pat lubų.
I variantas.
user posted image

user posted image
II variantas
user posted image

user posted image

Man asmeniškai priimtinesnis pirmasis variantas, bet pradėjau abejot, ar planuotojas tikrai "įmontavo" indaplovę? kaip tada "prieit" prie erdvės po kriaukle?
Atsakyti
man atviri gartraukiai labai negražūs. O jei dar kambarys jungtas su virtuve tai išvis ne ne. schmoll.gif
antras variantas geresnis kur kas, tik tos spinteles nedėčiau kur krašte pačiam, ten šaldytuvas turbūt? g.gif erdvę uždaro kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2014 05 26, 10:51)
man atviri gartraukiai labai negražūs. O jei dar kambarys jungtas su virtuve tai išvis ne ne.  schmoll.gif
antras variantas geresnis kur kas, tik tos spinteles nedėčiau kur krašte pačiam, ten šaldytuvas turbūt? g.gif erdvę uždaro kažkaip g.gif

Kambarys su virtuve nejungtas. Spintelėj - šaldytuvas.
Atsakyti
kur pirmuoju atveju bus šiukšliadėžė? kažkaip ta apatinė spintelė keistokai atrodo, ypač jei ten montuosis indaplovė ir lieka kampas toks nei šioks nei toks. Todėl man geriau žiūrisi antrasis pabraižymas.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 05 26, 11:44)
kur pirmuoju atveju bus šiukšliadėžė? kažkaip ta apatinė spintelė keistokai atrodo, ypač jei ten montuosis indaplovė ir lieka kampas toks nei šioks nei toks. Todėl man geriau žiūrisi antrasis pabraižymas.

Būtent dėl šitos vietos aš ir suabejojau...
Atsakyti
antrasis ir moderniau atrodo, pirmas toks bisky balaganas
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 05 26, 09:45)
[size=1][/size]

Su pagalba pasidėliojom baldus. Turim du variantus taisymui. Vis mąstom, ar turim tai, ko norim. Iš kitos pusės - nelabai randam, ką pakeist. Šalia kriauklės statysim įmontuojamą indaplovę (45 cm pločio). Priešais, prie kitos sienos taip pat bus pastatomos spintelės - jas dar apspręsim, pakabinamų ant tos sienos nebus. Staliukas planuojamas balkone. Pakabinamas spinteles darysim iki pat lubų.

Man asmeniškai priimtinesnis pirmasis variantas, bet pradėjau abejot, ar planuotojas tikrai "įmontavo" indaplovę? kaip tada "prieit" prie erdvės po kriaukle?

Antras variantas geresnis jau vien dėl saugumo, nes kampe plautuvė ir iškarto kaitlenė - gali koks puodas nukrist, netyčia užkliuvus unsure.gif Dėl įmontuojamo gartraukio daugiau spintelių, kas aktualu mažose virtuvėse, ir šiaip gražiau žiūrisi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 05 26, 10:45)


Man tai nei viens, nei kits variantai nelabai... Pirmąjam variante plautuvė nepatogiai gaunas, kaitlentė prie pat krašto šalia praėjimo - negerai schmoll.gif . Indaplovės ir aš čia nemačiau, nes plautuvė nupiešta virš kampinės I tipo spintelės ir neišku kodėl pastumta kiek įmanoma į kairę - tai apsunkina priėjimą prie jos. Tada galima būtų svarstyt apie antrojo varianto pataisymą, nes darbastalio čia mažoka g.gif . Dar natūraliai klausimas iškyla - ar Jums tikrai reikia pakeltos orkaitės? Kas geriau - pakelta orkaitė, ar +60cm stalviršio? Šitoj vietoj reiktų teisingai susidėlioti prioritetus... Apie mikrobangę net nekalbu, ypač įmontuojamą - mesčiau ją lauk iš projekto.
Dailiau man atrodytų vienos linijos virtuvė, kur kairėje šadytuvas 600mm, paskui indaplovė 450mm, paskui 600mm plautuvė, paskui 770mm stalčių blokas, paskui 600mm kaitlentė su orkaite. Tačiau, kaip suprantu, reikia daugiau spintelių pasidėjimams, o ir darbastalio ne prūdai lieka, taigi taisom 2 variantą - nuo durų šaldytuvas, paskui nežinau kas ten - platus cargo turbūt teišeina, paskui prie kitos sienos I tipo kampinė spintelė su plautuve ~ 650+450mm, toliau indaplovė 450mm, ~870mm stalčiai ir 600mm kaitlentė su orkaite. Tokiu atveju turite didžiausią darbastalį, kokį tik galima išspausti - ~1320mm. Aišku, viryklė gaunas prie sienos, tačiau gal ją išeitų bent per 5cm atitraukti nuo jos... Bet kuriuo atveju tokioj padėty viryklė - mažesnis blogis, nei pirmąjam variante smile.gif . Ir visur aukštos pakabinamos spintelės su įmonuotu gartraukiu. Vat.
Papildyta:
QUOTE(Freke @ 2014 05 26, 10:31)
juodai o jus planelius papaisot uz akis grazias ar stafke turit kokia? ax.gif  blush2.gif

Tai aišku, kad turiu dirol.gif
Atsakyti