Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Juodai, su kokia programele jus paisot projektelius? ax.gif
Atsakyti
Pupyte, as tu ale lietuvisku kriaukliu bijau...Jau geriau zinomesnis vardas.

Kiek teko pirkti tokiu ale lietuvisku prekiu is senuku, labai nuvyle. Lietuviskos zarneles (kur buna po kriauklem) truksta, supuna. Gerai, kad tuo metu buvome namie ir taip mums nutiko jau kelis kartus.

Vyras pakeite naujom, siek tiek brangesnem zarnelem, tai kol kas pfu pfu bet tokiu bedu nera... Ir daugiau sake nerizikuosim.

Man atrodo, kad patikimesnes yra vokiskos kriaukles. Jose granito yra daugiau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 11 birželio 2014 - 16:01
QUOTE(Purpurine @ 2014 06 11, 15:58)
Juodai, su kokia programele jus paisot projektelius? ax.gif

Su SketchUp.
Atsakyti
Ir dar kiek girdėjau iš vyro (dirba su santechnika), aquasanitos kriauklių ir maišytuvų atspalviai biškį skiriasi, tik nežinau ar visų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 11, 15:53)
Su SketchUp.

Ojej, kazkada buvau ja isirasiu, tai tamsus miskas ten man su ja, nieko as ten nesupratau..ten paciai tas spintutes reik nusipiest ar ju ten kokiu standartiniu ideta?
Atsakyti
Yra google biblioteka, kur vartotojai gali patalpinti savo nupieštus objektus, ten galima kažką rasti, tačiau tai nebūtinai kažkokie standartai. Aš ten ieškau buitinės technikos, šviestuvų, dar kokių detalių, o spintutes tai pati piešiu, kaip ir sienas smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 06 11, 14:05)
KAip jus apsisprendziat pas ka gaminti baldus?
Kainos man nelabai sako - atseit individualu, reiaki daryti tiklsu projekta ir pan. O man reiaki tik apytiksliu kainui, kad zinociau ar telpu i biudzeta ar dar taupyti...

Va va. Man irgi baisiai sudetinga issirinkti gamintoja, medziagas ir kad kaina tiktu... Nuo ko cia pradeti kazin? Biudzetas aktualu bet siuo momentu ne ant tiek kad taupyti virtuves komplektui, kuris bus pagamintas 20, 30 ar daugiau metu....

QUOTE(Žuolė @ 2014 06 11, 14:53)
Sveiki,

Patarkit kaip daret patys ar matet, jei spinteles ne iki pat lubu, bet tos erdves tuscios nenoriu dulkem rinktis, kuom galima dengti gipsu ir dazyti, ar plokste dengti, ar dar kazkaip kitaip?

O kodel zmones daro spinteles ne iki pat lubu? Juk ten virsuj tik dulkes renkasi... Senam bute turejom ne iki lubu, ir buvo visiska nesamone nei ka padesi ant virsays vien dulkes renkasi. Ir jokio patogumo, jokio grozio...
Atsakyti
sveiki,

gal parekomenduotumete kokia firma patikima ir kokybiskai dirbancia normaliom kainom darancia baldus Marijampoles,Alytaus apskrityse?Reikia daryti virtuves komplekta ,tai net nenutuokiu i ka kreiptis,isskyrus i Baldgama.
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2014 06 11, 19:30)
sveiki,

gal parekomenduotumete kokia firma patikima ir kokybiskai dirbancia normaliom kainom darancia baldus Marijampoles,Alytaus  apskrityse?

Mum gamino baldugamyba.lt iš Kazlų Rūdos. Alytiškiai priskaičiavo 1200-2500lt daugiau už mūsų 330cm baldelius smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2014 06 11, 15:05)
KAip jus apsisprendziat pas ka gaminti baldus?
Kainos man nelabai sako - atseit individualu, reiaki daryti tiklsu projekta ir pan. O man reiaki tik apytiksliu kainui, kad zinociau ar telpu i biudzeta ar dar taupyti...

Na aš tai išsiuntinėjau savo paprastą paintu pieštą projektuką su matmenim ir plokštės pageidavimais ir gavau nemažai atsakymų su preliminaria suma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 11 birželio 2014 - 19:05
QUOTE(Purpurine @ 2014 06 11, 11:25)
Na man tiesiog idomu ar baldzius apsiimtu pacias spinteles daryti gilesnes, na ta balta sonine plokste, kad butu lygiai 60cm ar jos ir buna tik riboto plocio ir reiktu pjauti is didelio gabalo ir daug likyu atliekos.  O stalvirsi vizgi as pirkciau Ikejini, nereik man pjovimo is 1,2m cia jau pinigu metimas, nes puse medziagos issimestu..zodziu viskas butu iprastai tik spintutes truputi gilesnes, o stalvirsi pati uzsideciau. g.gif

Viskas priklauso nuo to kokio ilgio stalviršis, jeigu nelabai ilgas, tai ne kosmosą kainuoja tas 1,2 m pločio stalviršis. Galimas daiktas, kad ne ką brangiau ar net pigiau negu tas IKEA 63 cm. Baldinkai gali padaryti bet kokio reikiamo gylio spintelę, tam ir yra nestandartiniai baldai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 11 birželio 2014 - 20:51
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 06 11, 22:34)
cia reali foto? jusu virtuve? labai grazus stalvirsis, kas cia per medziaga? o kaip plyteliu prieziura? g.gif

Aišku reali biggrin.gif
Stalviršis iš termopalo 4cm, pavadinimo jau nepasakysiu schmoll.gif
O plytelių priežiūra įprasta, nieko ypatingo nereikalaujanti. Dabar name tokiomis klijavome vonios kambarį, jokių problemų jos nesudaro smile.gif
Atsakyti
Išties daili virtuvytė wub.gif .
Tų plytelių sujungimuose giloki grioveliai, dėl to ir kyla klausimas dėl priežiūros smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 12 birželio 2014 - 08:27