Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Juodai @ 2014 06 11, 13:21)
O dar baltos kur nors bus?

niuuu... kaip ir ne, nu sienos baltos ir tarp spintelių neaišku kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BevardeX @ 2014 06 11, 11:33)
Montavom maišytuvą į paprastą stalviršį, jokių problemų, per ~3 metus nieko nenutiko.




Kaip grazu. smile.gif

QUOTE(BevardeX @ 2014 06 11, 11:45)
Ties maišytuvu tvarkingai plonai užsilikonuota, kas gali nutikti?smile.gif


Saunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 11 birželio 2014 - 12:38
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 10, 17:08)
o man siand jau kitas baldininkas sake, kad ji Latviska biggrin.gif,

Hmmm dabar pažiūrėjau termopalo psl, nežinau, kas twn su tais gamintojais atsitiko, ar apsijungė ar perėmė ar dar ką, bet rimts prie visų buvusių latvių Bolderajos plokščių parašyta Kronospan g.gif
Atsakyti
KAip jus apsisprendziat pas ka gaminti baldus?
Kainos man nelabai sako - atseit individualu, reiaki daryti tiklsu projekta ir pan. O man reiaki tik apytiksliu kainui, kad zinociau ar telpu i biudzeta ar dar taupyti...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 06 11, 15:05)
kad zinociau ar telpu i biudzeta ar dar taupyti...

Kokio dydžio Jūsų virtuvė? Kokios virtuvės norite?
Atsakyti
sprendziu dilema, ka pasirinkti:

http://pigu.lt/virtu...r100?id=3181514 nepilnai 300 Alumetalic spalva, cia kriaukle+maisytuvas

ar

http://pigu.lt/virtu..._610?id=3649646

plius

http://pigu.lt/namu_...s555?id=4083698

taip gaila permoket, kita vertus gal kokybe butu geresne.....nzn,ar nebus taip , kad "biednas moka du kartus"
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 11, 15:06)
Kokio dydžio Jūsų virtuvė? Kokios virtuvės norite?

mano virtuve 6.5 kv. atrodo 2.1 x 3
is vienos puses butu kazkas panasaus, tik apacioje butu orkaite ir skalbimo masina. lentynos iki pat lubu
user posted image

o kitoj pusej butu stalciai ir pakabinamos lentynos kazkur 1.5 m ilgio + ala baro stalas palei langa. nzn kaip tiksliai aprasyti
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 11, 15:13)
ar nebus taip , kad "biednas moka du kartus"

to Jums niekas negali pasakyti smile.gif Čia jau spręsti turite pati 4u.gif

Galiu paguosti, po kurio laiko 'mėtymosi' tarp gražaus ir praktiško, apsistoji ties vienu ir pasidaro taip ramuuuuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 06 11, 12:05)
KAip jus apsisprendziat pas ka gaminti baldus?


geriausia burbut butu tureti projekta ir zinoti plokstes kokios norit ir duoti paskaiciuoti baldininkams, tik vat musu teviskej nelabai jiems tas patinka. Iskart uzduoda klausima "o dar pas ka nors klauset?" Ir cia vienam gale padarei "pirduka", kitam jau smirda smile.gif Is tiesu labai sunku, teirautis paskaiciavimu preliminariu. Puikiai suprantu, kad tokie "pirkejai" uzknisa, bet velgi mano skaiciuojant lita prie lito irgi svarbu kas ta paslauga atliks pigiau.
Atsakyti
kokios yra apytiksles projektu kainos? jei uzsakinet tik projekta be baldu gamybos?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2014 06 11, 15:29)
kokios yra apytiksles projektu kainos? jei uzsakinet tik projekta be baldu gamybos?

200-300-...
Atsakyti
Sveiki,

Patarkit kaip daret patys ar matet, jei spinteles ne iki pat lubu, bet tos erdves tuscios nenoriu dulkem rinktis, kuom galima dengti gipsu ir dazyti, ar plokste dengti, ar dar kazkaip kitaip?

Atsakyti