Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 08:17)

Tikrai taip, paneigsiu, mano va netgi šitokia pat plokštė kronospano orfeo, tik tamsi, ne pedantam superinė thumbup.gif

Beje, ji ir yra čekiška, neišdūrė.



o man siand jau kitas baldininkas sake, kad ji Latviska biggrin.gif, karoc..... vat del tu ploksciu kainu man ir pikta, kad jie nesako konkreciai, sita kainuoja 30-35, sita 35-40, sita 40-45 ir t..t.t, paklausi, pradeda mygt, tipo "nu cia mazdaug reikia pirmiausia paskaiciuot, tai cia apytiksliai ir bla bla bla..." nepasako, netgi kiek jos reikia kvadratu preliminariai, kad tarkim as orientuociausi, jeigu man reikia 10kv.metru, o vieno kaina 30 lt., tai kainuos 300, jeigu as issirenku kaina 50 lt., tai kainuos 500, mane dabaige ju mykimas. Ir dar.o tai to Kronospann kokybe labai baisi? ir kuo jau skiriasi nuo tu kur 50...ar 100? nes a skaip suprantu tai ant tokios pacios plokstes uzlaminuota kazkas kitko, ar nusipezu?

QUOTE(marina30 @ 2014 06 10, 08:53)


ir labai patogu spinteles atidaromos i virsu:



supratau jau, pagrobet koridoriaus vieta, man taip siule, deja mes visi labai placiu peciu biggrin.gif, mums reikia praejimo didelio, laisves........ doh.gif

QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 10:13)
Spiri koja ir atšoka biggrin.gif

reiktu, kad patikslintumete ka jus ten taip spardot ir jums atsoka smile.gif

QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 13:00)
Naujokų klaidos.... smile.gif Pasimokiau ir aš biggrin.gif

Mūsų virtuvė ekonominė - jokių blumų biggrin.gif Kažkoks paprastas įdėtas atšokimas smile.gif


o stalciai is plokstes ar dejote kazka panasaus ale "blum", o pakelimo mechanizmai? Beja, as is jusu nukniaukiau minti indaplove deti kartu su orkaite., sakykit ar patogu? Nieks ten nesvyla, nedega, nekaista. Veikia gerai viskas? Ir dar....kai montavo orkaite ar reikia kazkokio isvedimo per spintos nugara, nes mane cia visi durnina, kad reiks kazkoki ortaki pravest, dar koki velnia, nes atseit kai orkaites garai eis per nugarine jos puse, dregs plokste....
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 10, 11:10)
Dešimtuk, ar labai išbrangtų spintelė, jei dėčiau į viršų atsidarančius lankstus? Ir ar tokiom spintelėm nuo lubų reikia palikt tarpelį, ar jos gali būti iki pat lubų?
Tokių aukštų durelių pakeliamų nedaro, tektų daryti dureles dviem auštais.
Durelės gali būti atverčiamos į viršų ir vertikaliai pakeliamos.
Atverčiamos į viršų pigiau. Paprasčiausi dujiniai mechanizmai nėra brangūs. Kiek brangesni mechaniniai mechanizmai vienoms durelėms apie 80 - 100 Lt. gali kainuoti. Dar brangesnių norint visada galima rasti. smile.gif Spintelės gali būti iki pat lubų.
Vertikaliai pakeliamų durelių mechanizmai brangūs, vienoms durelėms keli šimtai gali kainuoti.
Kas bus tose spintelėse?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 10 birželio 2014 - 16:19
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 10, 16:08)
o man siand jau kitas baldininkas sake, kad ji Latviska biggrin.gif, karoc..... vat del tu ploksciu kainu man ir pikta, kad jie nesako konkreciai, sita kainuoja 30-35, sita 35-40, sita 40-45 ir t..t.t, paklausi, pradeda mygt, tipo "nu cia mazdaug reikia pirmiausia paskaiciuot, tai cia apytiksliai ir bla bla bla..." nepasako, netgi kiek jos reikia kvadratu preliminariai, kad tarkim as orientuociausi, jeigu man reikia 10kv.metru, o vieno kaina 30 lt., tai kainuos 300, jeigu as issirenku kaina 50 lt., tai kainuos 500, mane dabaige ju mykimas. Ir dar.o tai to Kronospann kokybe labai baisi? ir kuo jau skiriasi nuo tu kur 50...ar 100?
Pigiausia yra latviška plokštė Balderaja. Kiek brangesnės lenkiškos Kronopol ir Pfleiderer, čekiška Kronospan. Brangios plokštės yra vokiškos Wodego, Termopal, austriška Eger, itališka Cleaf, dar brangesnių visada norėdamas rasi. Visos jos yra geros ir baldai iš jų bus vienodai tvirti. Todėl rinkitės ne šalį kur plokštė pagaminta, o spalvą, faktūrą ir tekstūrą.
Žinoti kokią plokštę naudoja baldininkai reikia, klauskite ne kiek kvadratų bus sunaudota, o kiek kainuos gatavi baldai. smile.gif Pas skirtingus baldininkus kaina gali skirtis net 100%. Jūsų mažai virtuvei gali reikėti apie 10 kvadratų plokštės. Jeigu po 25 Lt. tai bus 250 Lt. Na ir kas iš to, ką mes sužinome sužinodami kiek kainuoja plokštė ir kiek jos reikia? smile.gif Plokštės kaina sudaro mažą dalį visų virtuvės balų kainos. Ją dar reikia supjaustyti, o tai dar plius tiek ir tiek Lt. už kvadratą, uždėti briaunas, briauna kainuoja tiek ir tiek, jos uždėjimas kainuoja tiek ir tiek ir t.t. Uždėtų briaunų kaina gali būti kokie 60% plokštė kainos, bet dar negirdėjau, kad kas nors klausinėtų kokio gamintojo briaunas naudojate, kiek jos kainuoja, kiek kainuoja klijai kuriais tos briaunos klijuojamos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 10 birželio 2014 - 17:20
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 10, 17:08)

1) reiktu, kad patikslintumete ka jus ten taip spardot ir jums atsoka smile.gif
2)o stalciai is plokstes ar dejote kazka panasaus ale "blum", o pakelimo mechanizmai?
3) beja, as is jusu nukniaukiau minti indaplove deti kartu su orkaite., sakykit ar patogu? Nieks ten nesvyla, nedega, nekaista. Veikia gerai viskas? Ir dar....kai montavo orkaite ar reikia kazkokio isvedimo per spintos nugara, nes mane cia visi durnina, kad reiks kazkoki ortaki pravest, dar koki velnia, nes atseit kai orkaites garai eis per nugarine jos puse, dregs plokste....

1) šiukšlinę biggrin.gif na net nebežinau, kaip dar paaiškint, spusteli - durelės atšoka ir tiek, labai patogu šiukšlinei, nes kelieniu prilieti ir meti šiukšles netepliodamas rankenų. Ar plaunant ką, nereik atsitraukinėt, kad atidaryt spintelę, jei šiukšlinė ne stalčiuj.
2) Paprasti guoliniai stalčiai mano, pakėlėjai irgi paprasti, dujiniai berods biggrin.gif
user posted image
user posted image
3) Jokio ortakio nevedė, nieks ten nedrėgsta, nekaista ir nesvyla, nepatogumo irgi jokio nejaučiu. Išskyrus tą, kad apgedo indaplovė ir ja nebesinaudojam keletą mėn lotuliukas.gif
Atsakyti
gabby gal galit pasakyt korpusas kokios spalvos? nes neapsisprendziu kaip daryti, fasadas jau kaip ir aiskus, o koki daryti korpusa, svarstau apie pilka apelsina. Aisku idealu butu jeigu rasciau sviesiai pilka su SN Tipo gili faktura, ar tekstura?) biggrin.gif kiek daug cia visokiu keiksmazodziu smile.gif

Jusu dujiniai panasu Rejs firmos, sako, kad neblogi, bet man norisi svelnaus,pritraukiamo uzdarymo. Mintis apie orkaite mano akiu lygyje patiko vyrui, o man dar labiau, kad nereiks savo senos nugaros lankstyt.... ax.gif
Atsakyti
Mūsų korpusai kaip antras aukštas viršutinių spintelių - Bolderaja pušis berods šviesi, nebepamenu. Nežinau, kodėl man susišvietė nederint orfeo tamsios ir šviesios, mažiau raštų makaliūzės būtų, bet aj lygtais pabijojau, kad per pilkas tas derinys bus, tai gelsvesnę ėmiau g.gif Nors kronospano būtų daug geriau derinusis prie stalviršio ir plytelių ***** biggrin.gif bet va kai tapetą buvom užklijavę, šita bolderajos labai jau tiko smile.gif
Atsakyti
labai puikus variantas su gartraukiu, siand kaip tik su baldininku sprendem klauima kaip i 90cm. plocio reiktu imontuoti gartrauki....jusu turbut 90 ar 100cm. plocio ji?
Papildyta:
klausiau kitoj temoj, paklausiu ir pa sjus

vat toks komplektas nei 300 lt. nekainuoja, tik as nzn ar deti toki maisytuva ar kazka mandresnio, tarkim http://www.aquasanit...odelis-s555-203 ar http://www.aquasanit...odelis-s522-120, o gal tenkintis elementariu http://www.aquasanit...odelis-2561-206, nzn, ar tie grazuoliai yra patogus, ar nesitasko labai vanduo is aukstai krisdamas....

gal turite kokiu nuomoniu
Atsakyti
[quote=gabby_jz,2014 06 10, 17:34]
ar galit spinteles su gartraukiu matmenis parašyti ir neįskaitui kokios firmos gartraukis?
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 10, 17:14)
Tokių aukštų durelių pakeliamų nedaro, tektų daryti dureles dviem auštais.
Durelės gali būti atverčiamos į viršų ir vertikaliai pakeliamos.
Atverčiamos į viršų pigiau. Paprasčiausi dujiniai mechanizmai nėra brangūs. Kiek brangesni mechaniniai mechanizmai vienoms durelėms apie 80 - 100 Lt. gali kainuoti. Dar brangesnių norint visada galima rasti.  smile.gif Spintelės gali būti iki pat lubų.
Vertikaliai pakeliamų durelių mechanizmai brangūs, vienoms durelėms keli šimtai gali kainuoti.
Kas bus tose spintelėse?

ačiū 4u.gif nusprendžiau daryt tris spinteles po 40cm. BET... o nebus lievai tokios aukštos ir siauros? g.gif Juodai, lyg braižei man ane? Reiks pasikuist pašte
Atsakyti
QUOTE(juju @ 2014 06 10, 19:51)
ar galit spinteles su gartraukiu matmenis parašyti ir neįskaitui kokios firmos gartraukis?

Gartraukis Teka, matmenys P104*A40*G30 maždaug smile.gif


Pas mus aukštas maišytuvas, nieks ten nesitaško bent man smile.gif Ir kaip patogu man, didesnį indą ar skardą pakiši lengvai po kranu.
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2014 06 10, 20:08)
ačiū  4u.gif nusprendžiau daryt tris spinteles po 40cm. BET... o nebus lievai tokios aukštos ir siauros? g.gif

Priminkit savo projektėlį, nedaeinu per tiek psl iki jo, jei buvo keltas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 10 birželio 2014 - 19:12
QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 20:15)
Gartraukis Teka, matmenys P104*A40*G30 maždaug smile.gif
Pas mus aukštas maišytuvas, nieks ten nesitaško bent man smile.gif Ir kaip patogu man, didesnį indą ar skardą pakiši lengvai po kranu.
Papildyta:

Priminkit savo projektėlį, nedaeinu per tiek psl iki jo, jei buvo keltas biggrin.gif

Tai kad bele kiek temų atgal tik tebuvo biggrin.gif

user posted image

tik gartraukis jau pasikeitęs, dabar bus pasviręs biggrin.gif ir ten, kur vamzdis link gartraukio eina palubėj, tai dabar yra iš gipso padaryta nuo sienos iki sienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 10 birželio 2014 - 19:22
gabby, aukstas su uzriestu snapeliu ar tiesiai?

Rubietos jusu berods
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 10 birželio 2014 - 19:23