Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Alohaaaa!!! Seniai matyti biggrin.gif Gal kažkas dar atsimenat ir mane biggrin.gif Seniai besilankiau čia, nes pc nebejungiu visai, o ant tel tik dabar po metų atkasiau, kaip matyt normalų sm vaizdą lotuliukas.gif Pirmoj žinutėj vis dar matyta virtuvė, nu net širdį glosto blush2.gif smile.gif Beje, prieš darant virtuvę, tiek naršyta buvo, tiek naktų nemiegota, ir niekur nebuvo kažko tokio, ką išmąsčiau, kad ir kaip elementariai dabar tas mano projektėlis atrodo, o va dabar įvedus guglėj MAŽA VIRTUVĖ, jau antras įrašas su tokiu projektu.....
http://www.baldugida...-buto-puosmena/
Nukniso mano projektą *****! biggrin.gif lotuliukas.gif
Beje, šiaip vis dar neatsidžiaugiu savo virtuvuke, blumų nepasigendu, šiukšlinės be atmetimo nebeįsivaizduoju, pakeliamų mechanizmai dar puikiai veikia, spintukėse daiktai vis dar telpa thumbup.gif
QUOTE(Tanite @ 2014 06 09, 16:34)
o fasado faktūra tokia smulkių rievelių? nebijot, kad nebus praktiška, ypač turint mažų vaikų? Man toks vaizdas, kad gali tuose grioveliuose kauptis nešvarumai, o nuvalyti tik su šluoste tikrai neišeis. Bet gal turinčios tokios plokštės fasadus paneigs tą mano nuomonę  smile.gif


Tikrai taip, paneigsiu, mano va netgi šitokia pat plokštė kronospano orfeo, tik tamsi, ne pedantam superinė thumbup.gif
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 17:38)
Tuoj Kasko-e-robot paaiškins kokie kyla pavojai kai stalviršis aukštėja.  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 18:35)
paakyk kur, nusipiksiu plokste pati ir nuvesiu, kad supjaustytu smile.gif. Man pasake apie 40

Kaip dešimtukas ir sakė, ji apie 25lt kainuoja, bet aš irgi iš to taupymo padariau klaidą - mano baldininkai su Trukme nedirba, o aš gi savo išsirinktą brangią Cleaf sumąsčiau pakeist pigesne plokšte, rezultatas - už baldus sumokėjau vos 100lt pigiau, nei buvo paskaičiuota su Cleaf smile.gif Norėjau plaukus nusiraut smile.gif Nes buvau įsitikinus, kad nupigs kur jas ženkliau smile.gif
Beje, ji ir yra čekiška, neišdūrė.

QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 06 09, 20:50)
nu gal tiksliai vadinasi ne hpl o kazkaip kitaip, bet tikrai stalvirsis ir yra ekspozicija, minejo auksto slepio suspaudimo kazkas..

tipo nebijo jokios dregmes galima kriaukle sulyginti virsu ir t,t,

kaina buvo 190lt/m2


Na 10mm tikrai yra hpl.... ir kaina tokia, pati norėjau ją dėt, kad būtų vienoda sienelė su stalviršiu. Bet vyras norėjo plytelių biggrin.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 06 10, 00:08)
Mergaitės, būkit geros, necituokit tokių "paklodžių"  doh.gif . Naudos iš to nulis.

Ir tvarkos vis dar nėra..... biggrin.gif
Atsakyti
Nu sveikutė seniai matyta Gabby_jz bigsmile.gif .
Kaip matai, keliam Tavo virtuvikę iš temos į temą, tik gaila, kad nelabai kas skaito tą pirmą žinutę, matyt per ilga doh.gif . Kitai temai reikėt tik fotkę palikt pirmam poste lotuliukas.gif . O tokia reklama neliko be pėdsakų, matai net ir straipsnius kuria apie būk tai jų sugalvotą mažos virtuvės rekonstrukciją doh.gif . Buvo čia kada to tinklapio/straipsnio autorė noselę įkišus, ale neilgam rolleyes.gif .

Smagu girdėt, kad patenkinta esi. Kaip tik dabar Pupyte galvoją, ką daryt su maža virtuvike.

O tvarkos nėra nėra schmoll.gif . Buvo Ajste, tai dažnai pabardavo, o dabar nėra kam unsure.gif ..
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 22:51)
Sveiki,aciu uz plana. Musu tas pats tik i priesinga puse. Pagal jusu buto plana,zmones aukoja ta atskira 4taji kamvari salia virtuves ir kur jysu stalas griauna siena i kamvari ir daro bendra su virtuve. Nelabai supratau kaip pasididinot vonia....gal is toliau galit nufotografuot

musu ne toks butas, musu 2 kambariu ir nera jokio 4 kambariuko, stalas stovi toj pacio 6 kv. virtuvej, na pabandziau biski papiest ant jusu plano
https://lh4.googleus...=w114-h208-p-no

ir labai patogu spinteles atidaromos i virsu:
https://lh4.googleus...=w155-h207-p-no
Atsakyti
Sveika, gabby_jz smile.gif

Aš parinuos dabar dėl viršutinių spintelių. Pas mane gaunas dabar dvi 60cm pločio ir aukščio 90-95cm (priklauso, koks tarpas bus tarp viršutinių ir apatinių). Taigi dėt tų lankstų, kur atsidaro 180laipsnių ar kiek ten, negaliu, kadangi vienoj pusėj šaldytuvas trukdys, kitoj gartraukis sad.gif
Dešimtuk, ar labai išbrangtų spintelė, jei dėčiau į viršų atsidarančius lankstus? Ir ar tokiom spintelėm nuo lubų reikia palikt tarpelį, ar jos gali būti iki pat lubų?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 10, 11:50)
O tokia reklama neliko be pėdsakų, matai net ir straipsnius kuria apie būk tai jų sugalvotą mažos virtuvės rekonstrukciją  doh.gif . Buvo čia kada to tinklapio/straipsnio autorė noselę įkišus, ale neilgam  rolleyes.gif .


A rimts? bigsmile.gif Nu va, o vyras mano tik pasijuokė išgirdęs mano pamąstymus, kad gal kažkas nusižiūrėjo biggrin.gif Iš tikro, tai žiauriai patiko man projektuotis ir braižinėtis tuos baldelius, nuo to laiko nedingsta mintis, kad visai norėčiau tuom užsiimt biggrin.gif
Kai turėsiu daugiau laiko, permesiu bent kelis psl, kas čia dabar pas jus vyksta smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2014 06 10, 12:10)
Sveika, gabby_jz smile.gif

Dešimtuk, ar labai išbrangtų spintelė, jei dėčiau į viršų atsidarančius lankstus? Ir ar tokiom spintelėm nuo lubų reikia palikt tarpelį, ar jos gali būti iki pat lubų?

Labas smile.gif Dar be baldų????? bigsmile.gif Pas mus tai yra tarpelis kelių cm, niekaip nesupratau kodėl, nes virš šaldytuvo irgi į viršų atsidaranti iki pat lubų eina, bet tik paskui pagalvojau, kad čia turbūt dėl to, kad būtų kaip spinteles užkabint, ar ne, dešimtuk?... O dėl išbrangimo, na sprendžuant iš mūsų baldų kainos, jaučiu nėra labai jau brangūs tie paprastesni, nebluminiai lankstai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 12:15)
Labas smile.gif Dar be baldų?????  bigsmile.gif Pas mus tai yra tarpelis kelių cm, niekaip nesupratau kodėl, nes virš šaldytuvo irgi į viršų atsidaranti iki pat lubų eina, bet tik paskui pagalvojau, kad čia turbūt dėl to, kad būtų kaip spinteles užkabint, ar ne, dešimtuk?... O dėl išbrangimo, na sprendžuant iš mūsų baldų kainos, jaučiu nėra labai jau brangūs tie paprastesni, nebluminiai lankstai smile.gif

be baldų be baldų doh.gif aš čia bene vienintelė susenus planuotoja doh.gif lotuliukas.gif

taigi jau padarius galutinį matavimą reikėjo paleist gamybą, o aš persigalvojau dėl spalvos ir vėl mėtaus tarp lmdp ir mdf doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki, o kas per mechanizmas "šiukšlinės be atmetimo nebeįsivaizduoju"
Atsakyti
QUOTE(andrakristi @ 2014 06 10, 12:57)
Sveiki, o kas per mechanizmas "šiukšlinės be atmetimo nebeįsivaizduoju"

Spiri koja ir atšoka biggrin.gif Tik bėda ta, kad dabar viską spardau lotuliukas.gif Indaplovę, stalčius, šaldytuvą... Nuėjus į svečius šiukšlinę irgi visada paspiriu iš įpročio biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, tik norėjau pasakyti, kad jeigu patinka kažkuri plokštė 0 jūs pergyvenat, kad jinai žymiai brangesnė. Nepergyvenkit. Pas mane pirmoji samata buvo su pigesne plokšte, susiradau sau patinkančia, žymiai brangesnę. Pamačiau ją parduotuvėje. Paprašiau paskaičiuoti būtent su ja ir sąmata išaugo tik 200 litukų, o jau galvojau pabrangs visu tūkstantėliu...
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2014 06 10, 13:13)
Spiri koja ir atšoka biggrin.gif Tik bėda ta, kad dabar viską spardau lotuliukas.gif Indaplovę, stalčius, šaldytuvą... Nuėjus į svečius šiukšlinę irgi visada paspiriu iš įpročio biggrin.gif



smile.gif lotuliukas.gif O tas atsokimas vyksta su kaz kokiais elektriniais blum mechanizmais? Ar be elektros? Nesijuokit, man apie tokius porino Nobilijoje. blush2.gif
Maciau Vokej dar toki pedaliuka, jis veikia mechaniskai. Lyg Franke firmos pedaliukas.
Atsakyti
QUOTE(Streamy @ 2014 06 10, 15:04)
Merginos, tik norėjau pasakyti, kad jeigu patinka kažkuri plokštė 0 jūs pergyvenat, kad jinai žymiai brangesnė. Nepergyvenkit. Pas mane pirmoji samata buvo su pigesne plokšte, susiradau sau patinkančia, žymiai brangesnę. Pamačiau ją parduotuvėje. Paprašiau paskaičiuoti būtent su ja ir sąmata išaugo tik 200 litukų, o jau galvojau pabrangs visu tūkstantėliu...


Naujokų klaidos.... smile.gif Pasimokiau ir aš biggrin.gif
QUOTE(Amelita @ 2014 06 10, 15:38)
smile.gif  lotuliukas.gif  O tas atsokimas vyksta su kaz kokiais elektriniais blum mechanizmais?

Mūsų virtuvė ekonominė - jokių blumų biggrin.gif Kažkoks paprastas įdėtas atšokimas smile.gif
Atsakyti
jau pasiaiskinau su tais atsokanciais, geras variantas, bet tada jis be rankeneliu turi buti (dar cia reiks pasiaiskinti kodel taip baldininkas ivardino, juk gali imitacija buti), planavau elektrini, bet kas bus kai elektra dings ?, planavau pedalini daryti, bet jie virs 1000 t ir kazkoke blogybe buvo (nebeatsimenu) - beda apsisprendime, gerai kad laiko turiu iki kitos savaites. gal mergaites kokiu variantu aprasys
Atsakyti