Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Agnnyte @ 2014 06 10, 09:29)

O ką daryt, kai kranai bus du? Mum vienas papildomas kraniukas iš filtro eis. Tą tai tikriausiai jau į darbastalį reikės montuot...

papildomas kraniukas taip pat gali montuotis į kriauklę, išgręžia skylę jam.
Bet mes dėsime filtrą prie įeinančio į namą vandens įvado, papildomai jokio filtro nereiks ir maišytuvą dėsime vieną.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 10, 09:31)
Bet mes dėsime filtrą prie įeinančio į namą vandens įvado, papildomai jokio filtro nereiks ir maišytuvą dėsime vieną.

Nu pas mus taip neišeina. Filtras stovės virtuvėj. Reikės pasiteiraut, ką siūlys meistrai. Idealu būtų, jei išgręžtų skylę ant kriauklės. Vis mažiau drėgmės.
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 06 10, 09:42)
Nu pas mus taip neišeina. Filtras stovės virtuvėj. Reikės pasiteiraut, ką siūlys meistrai. Idealu būtų, jei išgręžtų skylę ant kriauklės. Vis mažiau drėgmės.

tikrai išgręžia, domėjomės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 10, 09:16)
Nr. 1 Didoka si 62*66 cm

O kodėl dėl dydžio pergyvenat? Ten parašyta, kad spintelė po ja mažiausiai 60cm turi būti, kaip ir normaliai unsure.gif . O pas Jus plautuvė pussalėj, kiek pameny, tai dėl jos gylio irgi pergyvent nereikėtų, juk stalviršis ten bus gulesnis nei 60cm.
Aš tai sakau, jei tik telpa, tai kuo didesnis plautuvės puodas, tuo geriau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 10, 09:49)
O kodėl dėl dydžio pergyvenat? Ten parašyta, kad spintelė po ja mažiausiai 60cm turi būti, kaip ir normaliai  unsure.gif . O pas Jus plautuvė pussalėj, kiek pameny, tai dėl jos gylio irgi pergyvent nereikėtų, juk stalviršis ten bus gulesnis nei 60cm.
Aš tai sakau, jei tik telpa, tai kuo didesnis plautuvės puodas, tuo geriau  thumbup.gif .



Man ji tokia didele atrodo.... doh.gif cool.gif Taip puselej pas mus bus kriaukle. Mes prie tos puseles ir valgysime, tai jei praustuvas bus labai didele, gal man jis akis badys. Kai ziurejau Franke, masciau apie ju uzdengima tokiais dangtukais. O cia jau neuzdengsi.. Nebent tuo kostuvu. Tik Franke kostuvas man labiau patiko. Jis labiau priglunda prie praustuvo sonu.



Man si dydziu labiau patinka, tik kur krana tektu deti...I darbastali...Baisoka del dregmes..Bet gal ir nieko...Reiks pamastyti. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 10 birželio 2014 - 09:07
QUOTE(Amelita @ 2014 06 10, 09:54)
Man si dydziu labiau patinka, tik kur krana tektu deti...I darbastali...Baisoka del dregmes..Bet gal ir nieko...Reiks pamastyti.  g.gif

Ne, net nebandykit į plokštės stalviršį maišytuvo montuot. Jis tam tikrai netinkamas schmoll.gif . Tokiam maišytuvui tik granitas, lietas akmuo, kvarcas, betonas, plytelės... Dar gal stiklas, plienas - tokių stalviršių irgi būna bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 10, 10:12)
Ne, net nebandykit į plokštės stalviršį maišytuvo montuot. Jis tam tikrai netinkamas  schmoll.gif . Tokiam maišytuvui tik granitas, lietas akmuo, kvarcas, betonas, plytelės... Dar gal stiklas, plienas - tokių stalviršių irgi būna  bigsmile.gif .



Dekui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 10, 08:16)
As noreciau metalines kvadratines. Be jokiu padeklu. Ir kaina, kad butu iki 900 Lt.

Čia iš gal iš tauriųjų metalų už tokią kainą? Rinkitės tarp iš Franke ir Teka pasiūlos, normalios kriauklės ir tilpsite į pusę tos sumos. Nesirinkite tokios kriauklės kur maišytuvas tvirtinamas į stalviršį, nepraktiška. smile.gif
Atsakyti
sveiki,

noreciau pasiteirauti, ar uzsakant virtuves stalcius , reikia jau tureti imontuojama technika?
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 10, 10:33)
Čia iš gal iš tauriųjų metalų už tokią kainą? Rinkitės tarp iš Franke ir Teka pasiūlos, normalios kriauklės ir tilpsite į pusę tos sumos. Nesirinkite tokios kriauklės kur maišytuvas tvirtinamas į stalviršį, nepraktiška.  smile.gif



Franke kvadratiniai nerudijancio plieno praustuvai, kurie man is foto patinka kainuoja nuo 1000 lt iki 1400Lt. Man ideliausia butu uz 500 Lt. Pinigai kiseniu nepleso. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 10, 10:33)
Čia iš gal iš tauriųjų metalų už tokią kainą? Rinkitės tarp iš Franke ir Teka pasiūlos, normalios kriauklės ir tilpsite į pusę tos sumos. Nesirinkite tokios kriauklės kur maišytuvas tvirtinamas į stalviršį, nepraktiška.  smile.gif

nu jau, Franke turi tikrai brangių nerūdijančio plieno plautuvių. Ne štampuotas turiu omeny, o virintas.
Atsakyti
pupyte,
Domėdamasi furnitūros gamintojais, kainomis sukaupsite žinių, tas yra labai gerai, bet argi Jūs pati ją pirksite, ar nurodysite baldininkams kokią furnitūrą dėti? Ar nuo to pasikeis galutinė baldų kaina? Baldininkai dirba su kelių gamintojų furnitūra, perką ją iš nuolatinių tiekėjų, perpratę jos montavimo subtilybes, todėl tą daro greitai ir kokybiškai. Kažin ar jie norės dėti tą furnitūrą kokią jūs surasite kažkur internete. Pvz. aš dedu tik vieno gamintojo ir tik tam tikro modelio lankstus. Naudoju būtent tokius, nes žinau, kad po metų ar dviejų man nepaskambins klientas ir nepraneš, kad durelės išsiklibino. Viena klientė sumanius pataupyti norėjo kitokių lakstų, tai atsisakiau juos dėti, tada ji visgi sutiko dėti mano siūlomus.
Rinkitės tokią furnitūrą, su kuria dirba Jūsų pasirinkti baldininkai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 10 birželio 2014 - 10:12