Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

mergaites, o tokiam fasadui atmsus karkasas nelabai?

http://www.mikasosba...virtuves-baldai
Papildyta:
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 13:11)
Iš tos pačios spalvos ir fasadus ir spintelių korpusus darykite. Kronospan yra nebrangi plokštė, tai kam už tą pačią kainą ar keliais litais pigiau, dar pirkti baltą plokštę ir turėti papildomą spalvą. Nepamirškite, kad matysis pakabinamų spintelių apačia ir jei ten bus kita spalva, labai gražu tikrai nebus.
Korpuso spalva būna daroma  balta, pilka, ar kreminė ar dar kokia nors kitokia nei fasadų, kai fasadai gaminami iš brangios plokštės, tokios kaip Termopal, Cleaf, Wodeego ir kt. Taip norima tik sutaupyti, o ne todėl, kad kitokios spalvos korpusai gražiau.  smile.gif


o nebius mirga marga is tos pacios? man kazkaip jau perdaug atrodo bus ...... kaina ju nedidele, jeigu balto lygaus arba apelsino tai apie 30lt./kv.m., o sitos plokstes sake apie 40lt./kv.m. As dar galvoju, gal neblogai ziuretusi sviesiai pilkas apelsino korpusas ir tuomet lentynos sv.pilko lygaus, vidines ta prasme.

Beja, o kas yra karkasas? biggrin.gif biggrin.gif Fasadas jau skaiciua, korpusas skaiciua, o karkasas?

QUOTE(Juodai @ 2014 06 09, 13:26)
Lygią aišku, kam tas apelsinas karkasui? Kiek jo matysis?



apacia virsutiniu spinteliu, (kalbe jau apie korpusa) smile.gif

ar apskritai deti korpusa toki kaip fasadas tik tamsu, mazdaug gautusi kaip toj pirmoj nuotraukos kur daviau nuoroda.

Beja, ta Kronospan tai Lenkiska, o kodel man sake, kad cekiska.........negi išdure kaip žasi..... g.gif
Papildyta:
Dar kai kalbejau su firmos vadybininke, tai durelems nera galimybes 2mm PVC daryti tos pacios plokstes, yra tik 1mm, man asmeniskai 1mm dar graziau, mazesnis kantelis gaunasi, o kokybe, nuo to nukencia ar ne? kodel deda 2mm, o ne 1mm?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 09 birželio 2014 - 17:11
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 17:17)
o nebius mirga marga is tos pacios? man kazkaip jau perdaug atrodo bus ...... kaina ju nedidele, jeigu balto lygaus arba apelsino tai apie 30lt./kv.m., o sitos plokstes sake apie 40lt./kv.m. As dar galvoju, gal neblogai ziuretusi sviesiai pilkas apelsino korpusas ir tuomet lentynos sv.pilko lygaus, vidines ta prasme.

Kronospan Ofero šviesi kainuoja apie 25 Lt. kvadratinis metras. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 17:31
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 15:25)
Kronospan Ofero šviesi kainuoja apie 25 Lt. kvadratinis metras. smile.gif




paakyk kur, nusipiksiu plokste pati ir nuvesiu, kad supjaustytu smile.gif. Man pasake apie 40
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 17:35)
paakyk kur, nusipiksiu plokste pati ir nuvesiu, kad supjaustytu smile.gif. Man pasake apie 40

Nesvarbu ką jie sako, kartais gal ir nežino visų kainų ar nebūna pasiruošę atsakyti į visus klientų klausimus. Svarbu kokią pagamintų, sumontuotų ir švariai nuvalytų baldų galutinę kainą jie pasakė ir ar ji Jus tenkina. smile.gif
Juk baldų kaina susideda ne tik iš plokštės kainos, o ir iš briaunos, furnitūros, kitų medžiagų, transporto, mokesčių valstybei, patalpų išlaikymo, elektros sąnaudų, darbo priemonių, pakavimo prioemonių ir t.t. ir t.t. ir t.t., na ir iš atlygio už darbą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 17:46
http://koordinatoriu...p...ory&path=80

cia tipo kas? tik begeliai ar visas "ala Blum" stalcius tiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 19:42)


Aš kiek suprantu, tai turėtų būti Blum furnitūros vienam stalčiui kaina. Fasadas, dugnas ir galas - atskira kaina.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 09, 17:34)
Aš kiek suprantu, tai turėtų būti Blum furnitūros vienam stalčiui kaina. Fasadas, dugnas ir galas - atskira kaina.



tai dar butu puse velnio, jei tokia kaina. Gaila neiziuriu gamintojo
Atsakyti
Gal bus nuomoniu apie sias kriaukles?

Virtuvinė plautuvė Aquasanita Luna LUN100S

Ziuriu ir Franke metaline, bet labai jau kaina didele...

Bijau granitines prieziuros..Bijau, kad nusidazys ir turesiu tada dziaugsma valyti... doh.gif Gal kas turite butent tokia spalva?

Si spalva man patiktu:

biezine spalva
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 11:06)
Ta ne stalviršis, o paprasčiausiai LMDP plokštė, 10 mm storio, prie kurios priklijuojama tokios pat spalvos kaip stalviršis HPL danga. Skirtas šis daiktas sienelėms tarp apatinių ir viršutinių spintelių. HPL - tai ta pati danga kuria yra padengtas stalviršio paviršius.


nu gal tiksliai vadinasi ne hpl o kazkaip kitaip, bet tikrai stalvirsis ir yra ekspozicija, minejo auksto slepio suspaudimo kazkas..

tipo nebijo jokios dregmes galima kriaukle sulyginti virsu ir t,t,

kaina buvo 190lt/m2
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 09, 17:40)
Gal bus nuomoniu apie sias kriaukles?

Virtuvinė plautuvė Aquasanita Luna LUN100S

Ziuriu ir Franke metaline, bet labai jau kaina didele...

Bijau granitines prieziuros..Bijau, kad nusidazys ir turesiu tada dziaugsma valyti... doh.gif Gal kas turite butent tokia spalva?

Si spalva man patiktu:

biezine spalva



as tokios noreciau http://pigu.lt/namu_...amp;mid=2160107

tik spalva turetu but Alumetalic http://pigu.lt/virtu...amp;mid=1923563

tik beda, kad sako jos sugeria spalvas ir paskui sunku šveist sad.gif, bet gal tokia spalva dekinga butu, ka?
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2014 06 09, 17:40)
Gal bus nuomoniu apie sias kriaukles?

Virtuvinė plautuvė Aquasanita Luna LUN100S

Ziuriu ir Franke metaline, bet labai jau kaina didele...

Bijau granitines prieziuros..Bijau, kad nusidazys ir turesiu tada dziaugsma valyti... doh.gif Gal kas turite butent tokia spalva?

Si spalva man patiktu:

biezine spalva



nesuprantu kodel pigu.lt nurodyta kilmes salis Taivanas, negi Lietuviai jau ir Taivane gamyklas turi smile.gif, na kaip 339 kaina tai visai nieko...., as sitose metalinese nelabai gaudausi smile.gif

http://www.aquasanita.com/lt/akcijos
Atsakyti
Na, Taivanas ir man uzkliuvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 09, 20:40)
Gal bus nuomoniu apie sias kriaukles?

Virtuvinė plautuvė Aquasanita Luna LUN100S

Ziuriu ir Franke metaline, bet labai jau kaina didele...

Bijau granitines prieziuros..Bijau, kad nusidazys ir turesiu tada dziaugsma valyti... doh.gif Gal kas turite butent tokia spalva?

Si spalva man patiktu:

biezine spalva


Nuomuojamam bute tokia yra, o daba isigijom savo busta, ai sau tokios tikrai nenoriu, nes prieziuros tikrai reik, o as megstu, kai daiktai man tarnauja, o ne as jiem...
Atsakyti