Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 15:44)
Aisku apelsino ar lygia? Graziau gal apelsinas.....
O stalvirdi turbut ziuret tamsesni platinum?

dėkit paprasčiausią baltą plokštę ir nesukit galvos smile.gif
o fasado faktūra tokia smulkių rievelių? nebijot, kad nebus praktiška, ypač turint mažų vaikų? Man toks vaizdas, kad gali tuose grioveliuose kauptis nešvarumai, o nuvalyti tik su šluoste tikrai neišeis. Bet gal turinčios tokios plokštės fasadus paneigs tą mano nuomonę smile.gif
Atsakyti
Na va, ir nuotraukos kaip tik į tema. Ntu-kpi ir fasadai ir korpusai iš tos pačios spalvos. Paprasta ir gražu. Tik va lentynos kažkodėl baltos ir iš 16 mm plokštės. Kažin kodėl? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2014 06 09, 15:34)
dėkit paprasčiausią baltą plokštę ir nesukit galvos  smile.gif
o fasado faktūra tokia smulkių rievelių? nebijot, kad nebus praktiška, ypač turint mažų vaikų? Man toks vaizdas, kad gali tuose grioveliuose kauptis nešvarumai, o nuvalyti tik su šluoste tikrai neišeis. Bet gal turinčios tokios plokštės fasadus paneigs tą mano nuomonę  smile.gif

Niekas ten nesikaupia. Priešingai - tokios faktūros plokštės vienos iš praktiškiausių. Nesimato jokių defektų, įbrėžimų ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 16:08
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 16:43)
Na va, ir nuotraukos kaip tik į tema. Ntu-kpi ir fasadai ir korpusai iš tos pačios spalvos. Paprasta ir gražu. Tik val lentynos kakodėl baltos ir iš 16 mm plokštės. Kažin kodėl?  g.gif


Dešimtuk, o tamstai kyla tokie klausimai? Gėda... biggrin.gif
Taupymo sumetimais jeigu ką. cool.gif
Turėjom tokių 16 mm plokščių, nežinojom kur jas panaudoti, vat ir suradom...
Pagaminus virtuvinį supratau, kad galėjau dar kai kur sutaupyti - korpusus gaminti iš pigesnės plokštės, o kantuoti kaip fasadus.
Virtuvinį gaminau sau, o ne katalogui, ne grožiui, ne kaimynams ar giminėms pasižvalgyti ar dar biesas žino kam. Tai, kad dzyn kas ką pasakys. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 09, 15:49)
Dešimtuk, o tamstai kyla tokie klausimai? Gėda...  biggrin.gif
Taupymo sumetimais jeigu ką.  cool.gif
Turėjom tokių 16 mm plokščių, nežinojom kur jas panaudoti, vat ir suradom...
Pagaminus virtuvinį supratau, kad galėjau dar kai kur sutaupyti - korpusus gaminti iš pigesnės plokštės, o kantuoti kaip fasadus.
Virtuvinį gaminau sau, o ne katalogui, ne grožiui, ne kaimynams ar giminėms pasižvalgyti ar dar biesas žino kam. Tai, kad dzyn kas ką pasakys. tongue.gif

Dieve gink nepeikiu Jūsų baldų, priešingai pagyriau. smile.gif To paties gamintojo vienspalvė plokštė nėra pigesnė nei medžio raštų, gali būti net truputi brangesnė.
Na jau, nesigailėkit, kad gražiau pasidarėt. Aš irgi kažkada turėjau pasiūlymų gamintis sau virtuvę iš plokštės gautos dykai, bet dabar džiaugiuosi, kad taip nepadariau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 16:07
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 16:59)
Dieve gink nepeikiu Jūsų baldų, priešingai pagyriau.  smile.gif  To paties gamintojo vienspalvė plokštė nėra pigesnė nei medžio raštų, gali būti net truputi brangesnė.
Na jau, nesigailėkit, kad gražiau pasidarėt. Aš irgi kažkada turėjau pasiūlymų gamintis sau virtuvę iš plokštės gautos dykai, bet dabar džiaugiuosi, kad taip nepadariausmile.gif


Dabar jau nepamenu visų gamintojų, bet atrodo galima imti paprasčiausią baltą plokštę (kad ir kito gamintojo nei mano fasadai) ir kantuoti tokia spalva kaip fasadai. Ar klystu?

O kodėl džiaugiates? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 09)

Ačiū už patenkintą smalsumą 4u.gif . Išties, Jūs teisi, nieko nesiskiria smile.gif. Kažkur ne ten žiūrėjau... blush2.gif
Atsakyti
Bet tai tie lankstai vizualiai juk gali nesiskirt, gali skirtis medžiagos, iš ko jie pagaminti, nebent viskas viskas identiška, tik kad vardas kitas...
Atsakyti
Teka, aš maniau, kad konstrukciškai kitokie blum yra, o pasirodo ne blush2.gif . Tiesiog nesigilinau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 09 birželio 2014 - 16:28
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 09, 16:13)
Dabar jau nepamenu visų gamintojų, bet atrodo galima imti paprasčiausią baltą plokštę (kad ir kito gamintojo nei mano fasadai) ir kantuoti tokia spalva kaip fasadai. Ar klystu?

O kodėl džiaugiates? g.gif  rolleyes.gif

Pasirinkau tai ką norėjau, o ne tai kas pigiau. smile.gif Galima visaip daryti. Kai buvo reikalas taupyti "ant korpusų", tai dariau iš kremo spalvos, jis ne taip "šviečia" kaip balta, bet man geriausiai visa spintelė iš vienos spalvos. Kažkada buvo tamsi šokoladinė virtuvė, tai ponia išsirinko korpusams platiną pilką. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Turiu klausimeli, ar kas turite virtuvini is Ikejos? Man del ju spinteliu aukscio klaustukas. Kiek suprantu visas galimas aukstis pas juos 91,8 su kojelem, sakyciau man kaip 1,73 m ugio zemoka. Ar kazkaip dar galima butu pasiaukstinti spinteles? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuolė @ 2014 06 09, 16:33)
Sveikos,

Turiu klausimeli, ar kas turite virtuvini is Ikejos? Man del ju spinteliu aukscio klaustukas. Kiek suprantu visas galimas aukstis pas juos 91,8 su kojelem, sakyciau man kaip 1,73 m ugio zemoka. Ar kazkaip dar galima butu pasiaukstinti spinteles?  g.gif

Tuoj Kasko-e-robot paaiškins kokie kyla pavojai kai stalviršis aukštėja. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 06 09, 16:32)
SVEIKI, GAL PATARSIT AR SUNKU BUS PRIZIURETI VIRTUVE SU BALDA BLIZGIA PLUOKSTE?

Na paskaitykit keletą puslapių atgal doh.gif ... Visai neseniai apie tai kalbėjom, ir nuoroda apie blizgias plokštes buvo įkelta pora kartų 4u.gif
Atsakyti