Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Kas turit dujine virykle, kokia zarna pirkot? Kai perkele skaitliuka dujininkai liepe pirkt ne metaline, o gumine zarna, o randu tik metalizuotas:
Metalizuota zarna gamtinems dujoms
Atsakyti
Sveikos,koku karkasa detis prie fasado
8410sn cekiskas

Papildyta:
https://www.osterman...nn-holzstruktur
Atsakyti

Baltą.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 09, 15:35)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 09, 12:35)



QUOTE(Teka @ 2014 06 09, 12:36)





Aisku apelsino ar lygia? Graziau gal apelsinas.....
O stalvirdi turbut ziuret tamsesni platinum?
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 15:44)
Aisku apelsino ar lygia? Graziau gal apelsinas.....
O stalvirdi turbut ziuret tamsesni platinum?

tai kad korpusai būna lygūs man rodos. apelsinas būna tik fasadams, ar jūs čia apie šonus spintelių klabat? ar aš išvis nesuprantu, kad tas karkasas? biggrin.gif

stalviršį rodykit, iš pavadinimo nieks neaišku
Papildyta:
QUOTE(Molibdena @ 2014 06 09, 12:46)
Kas turit dujine virykle, kokia zarna pirkot? Kai perkele skaitliuka dujininkai liepe pirkt ne metaline, o gumine zarna, o randu tik metalizuotas:
Metalizuota zarna gamtinems dujoms

mes pirksim, bet dar tuo nesirūpinam, tai negaliu pasakyt, kokia ten ta šlangelė bus
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 14:33)
Sveikos,koku karkasa detis prie fasado 
8410sn  cekiskas

Papildyta:
https://www.osterman...nn-holzstruktur

Iš tos pačios spalvos ir fasadus ir spintelių korpusus darykite. Kronospan yra nebrangi plokštė, tai kam už tą pačią kainą ar keliais litais pigiau, dar pirkti baltą plokštę ir turėti papildomą spalvą. Nepamirškite, kad matysis pakabinamų spintelių apačia ir jei ten bus kita spalva, labai gražu tikrai nebus.
Korpuso spalva būna daroma balta, pilka, ar kreminė ar dar kokia nors kitokia nei fasadų, kai fasadai gaminami iš brangios plokštės, tokios kaip Termopal, Cleaf, Wodeego ir kt. Taip norima tik sutaupyti, o ne todėl, kad kitokios spalvos korpusai gražiau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 15:28
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 09, 15:44)
Aisku apelsino ar lygia? Graziau gal apelsinas...

Lygią aišku, kam tas apelsinas karkasui? Kiek jo matysis?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 15:46)
Gal galėtumėt nufotografuoti atidarytą savo spintutę iš arčiau ir įkelti čia? g.gif


Nufotkinau. 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 15:46)
O kodėl turėtų išmesti? Mane tauomet jau seniai turėjo pašalinti iš SM  biggrin.gif .
Įdomus toks atidarymas, skiriasi nei Blum tokio tipo.


Gal daugiau matosi kaip tos durelės atsidaro-pasikelia šiame filmuke - Hafele Senso.

Juodai, o kuo skiriasi nuo Blum atidarymo? g.gif
Bent jau pažiūrėjus šioje instrukcijoje Blum Aventos HF, man niekuo nesiskiria. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 09 birželio 2014 - 15:30
SVEIKI, GAL PATARSIT AR SUNKU BUS PRIZIURETI VIRTUVE SU BALDA BLIZGIA PLUOKSTE?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 09, 14:47)
ar jūs čia apie šonus spintelių klabat? ar aš išvis nesuprantu, kad tas karkasas? biggrin.gif


Viskas kas yra ne spintelių durelės ir stalčių priekiai, yra spintelės korpusai, bet ne karkasai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 15:33
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 09, 16:32)
Viskas kas yra ne spintelių durelės ir stalčių priekiai, yra spintelės korpusai, bet ne karkasaimirksiukas.gif

aaa, tada aš baltus turėjau omeny "vidurius" biggrin.gif o tie karkasai, korpusai man painiojas biggrin.gif
Atsakyti