Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Juodai, o tavo virtuvė matinė lengvai valos? Nes nu kažkaip noriu aš pilkos matinės.

Dešimtuk, gal gyvai matęs ir žinot, kuri plokštė panašiausią į šią pilką? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 08 birželio 2014 - 13:27
Teka, nu matai pas mane masyvas, beicuotas ir lakuotas. Tai visai ne tas pats kaip dažyta matinė MDF tiek vizualiai, tiek priežiūros prasme. Matosi medžio faktūra, dar beicas nėra visur tolygiai įsigėręs, dėl to nučiupinėjimai praktiškai nesimato, o ir nusivalo gana lengvai su drėgna šluoste.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 08, 16:57)
Teka, nu matai pas mane masyvas, beicuotas ir lakuotas. Tai visai ne tas pats kaip dažyta matinė MDF tiek vizualiai, tiek priežiūros prasme. Matosi medžio faktūra, dar beicas nėra visur tolygiai įsigėręs, dėl to nučiupinėjimai praktiškai nesimato, o ir nusivalo gana lengvai su drėgna šluoste.

Mmmm g.gif
Atsakyti
Teka,

Spalva "Platina" bet kurio gamintojo. Pfleiderer ši spalva vadinasi "Platina pilka" kodas U1115. Faktūra apelsino žievelės.

Šios spalvos plokšte savo paletės turi daugelis gamintojų, nes ji plačiai naudojama balduose. Pvz. metaliniai stalčių šonai tokios spalvos, tad ir dugnų tokių reikia. Metalinės stalų, spintelių ir kt. kojos tokios spalvos ir t.t. Ši spalva ne tik baduose bet ir kitur dizaine, ypač technikoje, įvairių prietaisų dizaine daug kur naudojama. Žodžiu, ją rasime ten kur norima, kad "spalvos neliktų", daiktas neišsiskirtų, spalva derėtų prie bet kokių kitų interjere ir aplinkoje esančių spalvų. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 08 birželio 2014 - 20:27
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 08:18)
kiek pamenu 86...paskui 91cm nuo grindu....yra keletas vadinamuju standartiniu auksciu...desimtukas tuoj tiksliai pasakys......siaip man rodos 91 jau tampa populiariausias,nes paziurekit kaip zmogis per 100m isaugo....dabar pvz vyras 181cm (nu kaip as) jau skaitosi mazas,motreskos net neziuri i tokius thumbup.gif


85-91, bet man su 1.62m. 91cm fantastiskai patogus smile.gif, jau 3 namuose prie tokio stovejau ir zavejausi, dabar namuose 85cm toks nepatogus pasidare rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 08, 21:11)
Teka,

Spalva "Platina" bet kurio gamintojo. Pfleiderer ši spalva vadinasi "Platina pilka" kodas U1115. Faktūra apelsino žievelės.

Šios spalvos plokšte savo paletės turi daugelis gamintojų, nes ji plačiai naudojama balduose. Pvz. metaliniai stalčių šonai tokios spalvos, tad ir dugnų tokių reikia. Metalinės stalų, spintelių ir kt. kojos tokios spalvos ir t.t. Ši spalva ne tik baduose bet ir kitur dizaine, ypač technikoje, įvairių prietaisų dizaine daug kur naudojama. Žodžiu, ją rasime ten kur norima, kad "spalvos neliktų", daiktas neišsiskirtų, spalva derėtų prie bet kokių kitų interjere ir aplinkoje esančių spalvų.  smile.gif

ačiū. mačiau tą platina spalvą, man ji irgi atrodė panaši, bet kompo spalvos dažnai iškraipytos, tai juo nelabai pasitikiu
Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 08, 21:53)
85-91, bet man su 1.62m. 91cm fantastiskai patogus smile.gif, jau 3 namuose prie tokio stovejau ir zavejausi, dabar namuose 85cm toks nepatogus pasidare  rolleyes.gif

nu gerai pagalvojus, ar taip jau smarkiai tie keli cm lemia tą nepatogumą/patogumą g.gif nes nu aš dabar irgi su 91cm gyvenu, o teks su 86-87cm gyvent
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 08, 22:01)

nu gerai pagalvojus, ar taip jau smarkiai tie keli cm lemia tą nepatogumą/patogumą g.gif nes nu aš dabar irgi su  91cm gyvenu, o teks su 86-87cm gyvent


Man lemia. Turėjau standartinius 86 cm, dabar turiu aukščiau. Nors esam abu su vyru 166-168 cm ugio, bet abu pajutom tą skirtumą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 08, 19:01)
ačiū. mačiau tą platina spalvą, man ji irgi atrodė panaši, bet kompo spalvos dažnai iškraipytos, tai juo nelabai pasitikiu
Papildyta:

nu gerai pagalvojus, ar taip jau smarkiai tie keli cm lemia tą nepatogumą/patogumą g.gif nes nu aš dabar irgi su  91cm gyvenu, o teks su 86-87cm gyvent



lemia tikrai smile.gif
Atsakyti
Nu galėjot pasakyt, kad nelemia...

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 10:25)
18mm stalviršis? g.gif Plonokokas... Iš ko pagamintas?

Jau pasakojau apie toki stalvirsi yra termopale, HPL bet ten atrodo dar plonesnis 10mm.

Man labai patiko, bet kaina kol kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 06 09, 10:37)
Jau pasakojau apie toki stalvirsi yra termopale, HPL bet ten atrodo dar plonesnis 10mm.

Man labai patiko, bet kaina kol kas  doh.gif



Gal ir 10 mm, nes su liniuote nematavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 06 09, 09:37)
Jau pasakojau apie toki stalvirsi yra termopale, HPL bet ten atrodo dar plonesnis 10mm.

Man labai patiko, bet kaina kol kas  doh.gif

Ta ne stalviršis, o paprasčiausiai LMDP plokštė, 10 mm storio, prie kurios priklijuojama tokios pat spalvos kaip stalviršis HPL danga. Skirtas šis daiktas sienelėms tarp apatinių ir viršutinių spintelių. HPL - tai ta pati danga kuria yra padengtas stalviršio paviršius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 09 birželio 2014 - 11:12