Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(marina30 @ 2014 06 08, 11:14)
o kiek standartiskai eina stalvirsio aukstis? pas mus kazkaip langai gaunasi perzemai lygtai

Dažniausia gamina 91cm aukštyje, tačiau Jūs galite rinktis, kokio aukščio Jums reikia. Pasibandykit kur nors imituoti sriubos, tešlos maišymą, daržovių pjaustymą ant aukštesnio, ant žemesnio paviršiaus ir gal suprasit, kokiam aukštyje Jums būtų geriau turėti stalviršį. Geriausia būtų, kad nereikėtų nė kiek lenktis per nugarą - saugoti ją reikia. Aš esu 165cm ūgio, anksčiau turėjau stalviršį 91vm aukštyje - gerai. Dabar turiu 94 cm aukštyje - dar geriau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 08, 11:11)
Jei blizgios norit, tai rinkitės dažytą MDF. Visos blizgios LMDP yra tik bandymai imituoti daug brangesnį MDF.
Baikit juokus čia su 18 mm stalviršiais. Stalviršis turi būti min. 38 mm ir taškas. smile.gif

Jei norite, kad blizgėtų ir nebūtų mini tarpuko, tai pirmiausiai jie jums pasakys, kad kainoje prie pirmo skaičiuko reikia pridėti bent 2.  smile.gif



Del 18 mm stalvirsio nejuokajau. smile.gif Tik pasakiau, ka maciau. Kai suzinosiu kokia ten medziaga, pranesiu. smile.gif

Del tu skaiciuku suprantu, kad taip bus.

QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 11:18)
kiek pamenu 86...paskui 91cm nuo grindu....yra keletas vadinamuju standartiniu auksciu...desimtukas tuoj tiksliai pasakys......siaip man rodos 91 jau tampa populiariausias,nes paziurekit kaip zmogis per 100m isaugo....dabar pvz vyras 181cm (nu kaip as) jau skaitosi mazas,motreskos net neziuri i tokius thumbup.gif


85-94 cm. Bet standartas yra apie 90 cm. Priklauso nuo zmogaus ugio. Ir as su kulnais gamina valgyti. smile.gif Juokauju. Man 91 cm su 168 cm siek tiek per aukstas. Mano vyras 180 cm, ziuriu ir ziuresiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 08 birželio 2014 - 10:39
QUOTE(Teka @ 2014 06 08, 08:40)
o prie stalviršio derint kraštelius, tai  schmoll.gif mano gi stalviršis rudas, tai bus veeu biggrin.gif

Na, toks variantas mano atveju tiko, nes stalviršis ir viduriai buvo vienos spalvos smile.gif. Atskirai prie stalviršio derinti gal ir ne kas drinks_cheers.gif . Nors... žiūrint koks tas stalviršis, gal kitąkart kaip tik įneštų žaismo rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 08, 11:38)
Dažniausia gamina 91cm aukštyje, tačiau Jūs galite rinktis, kokio aukščio Jums reikia. Pasibandykit kur nors imituoti sriubos, tešlos maišymą, daržovių pjaustymą ant aukštesnio, ant žemesnio paviršiaus ir gal suprasit, kokiam aukštyje Jums būtų geriau turėti stalviršį. Geriausia būtų, kad nereikėtų nė kiek lenktis per nugarą - saugoti ją reikia. Aš esu 165cm ūgio, anksčiau turėjau stalviršį 91vm aukštyje - gerai. Dabar turiu 94 cm aukštyje - dar geriau  thumbup.gif .




su tokiu ugiu ir tokiu stalvirsio auksciu jau jums pasidet kai kas turetu ant jo,atsargiai,nenusipjaukit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 06 08, 11:42)
Na, toks variantas mano atveju tiko, nes stalviršis ir viduriai buvo vienos spalvos smile.gif. Atskirai prie stalviršio derinti gal ir ne kas  drinks_cheers.gif . Nors... žiūrint koks tas stalviršis, gal kitąkart kaip tik įneštų žaismo  rolleyes.gif .




gal imanoma tu fasadu kantu nederint?....tiesiog daryti kaip visi normalus zmones daro-kantus klijuot tokios pacios spalvos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 08, 11:38)
Dažniausia gamina 91cm aukštyje, tačiau Jūs galite rinktis, kokio aukščio Jums reikia. Pasibandykit kur nors imituoti sriubos, tešlos maišymą, daržovių pjaustymą ant aukštesnio, ant žemesnio paviršiaus ir gal suprasit, kokiam aukštyje Jums būtų geriau turėti stalviršį. Geriausia būtų, kad nereikėtų nė kiek lenktis per nugarą - saugoti ją reikia. Aš esu 165cm ūgio, anksčiau turėjau stalviršį 91vm aukštyje - gerai. Dabar turiu 94 cm aukštyje - dar geriau  thumbup.gif .


Man pavargsta rankos taip aukstai laikant jas darbo metu. Bet reiks dar gyvai pasibandyti parduotuvese, pas draugus.
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 10:18)
kiek pamenu 86...paskui 91cm nuo grindu....yra keletas vadinamuju standartiniu auksciu...desimtukas tuoj tiksliai pasakys......siaip man rodos 91 jau tampa populiariausias,nes paziurekit kaip zmogis per 100m isaugo....dabar pvz vyras 181cm (nu kaip as) jau skaitosi mazas,motreskos net neziuri i tokius thumbup.gif

Čia kaip kur. Kai Romoje prisigrūdusiame metro traukinyje tekdavo stovėti, tai tarp italų, su savo 1,83 m jausdavausi kaip milžinas. smile.gif
Grįžtant prie stalviršio aukščio, pasakyčiau taip: aukštesniems žmonėms prie žemo stalviršio nepatogu, o žemesniems prie visokio gerai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 08 birželio 2014 - 11:10
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 08, 12:09)
Čia kaip kur. Kai Romoje prisigrūdusiame metro traukinyje tekdavo stovėti, tai tarp  italų, su savo 1,83 m jausdavausi kaip milžinas.  smile.gif 
Grįžtant prie stalviršio aukščio, pasakyčiau taip: aukštesniems žmonėms prie žemo stalviršio nepatogu, o žemesniems prie visokio gerai.  smile.gif




geras atsakymas.............o trumparegiams koks patogiausias aukstis tada butu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 11:12)
geras atsakymas.............o trumparegiams koks patogiausias aukstis tada butu? biggrin.gif

Tai aišku arčiau kuo arčiau akių, tiksliau akinių. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 08, 12:09)
Čia kaip kur. Kai Romoje prisigrūdusiame metro traukinyje tekdavo stovėti, tai tarp  italų, su savo 1,83 m jausdavausi kaip milžinas.  smile.gif 
Grįžtant prie stalviršio aukščio, pasakyčiau taip: aukštesniems žmonėms prie žemo stalviršio nepatogu, o žemesniems prie visokio gerai.  smile.gif

tik viena stalciu paaukokit tokiam isradimui ir viska ant stalvirsio pasieksit lotuliukas.gif

user posted image

nors taupant vieta gal i cokoli iseitu igrusti? biggrin.gif
Atsakyti
Lengviau ant kedes uzsilipt. smile.gif smile.gif Ir pigiau. smile.gif Ir aukot nieko nereikia. smile.gif
Atsakyti
bet kede kedei nelygu.... daug visokiu niuansu... svoris, aukscio baime, kedes amzius. kedes meistro nagingumas smile.gif

o beje kur galima rast tu stalvirsiu skirtingu auksciu pavydziu. nes seimoj mes labai skirtingi. vienas 1,64 kitas 1,90. pagal mane padarytas aukstis vyrui bus per zemas. kaip sake desimtukas. dar nusipjaus netyciom kai kai..... pagal vyro ugi padarytas - as rizikuoju nusipjauti kai ka... va ir dilema hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 11:46)
su tokiu ugiu ir tokiu stalvirsio auksciu jau jums pasidet kai kas turetu ant jo,atsargiai,nenusipjaukit thumbup.gif

Oho, koks rūpestingas ponas thumbup.gif . Na, manau, kad man tas negręsia, nes neturiu tokių atsikišimų, kurie laisvai tabaluotų kas sau... Bet ačiū už perspėjimą, gal kam išties naudingas pastebėjimas bus biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Kasco E-robot @ 2014 06 08, 11:46)
gal imanoma tu fasadu kantu nederint?....tiesiog daryti kaip visi normalus zmones daro-kantus klijuot tokios pacios spalvos? g.gif

Viskas įmanoma, tik kelnes per galvą nusimaut ne unsure.gif ... Išsigando čia moteriškos, kad derinant prie fasadų, gali nepataikyt, tuomet akis badytų nevykęs derinys. Todėl ir pasiūliau taip...
Atsakyti