Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 20:58)
Manau sviesos Lietuvoje nebuna tiek daug. Svarbu patinka ta spalva. 4u.gif  As baltos nenoriu, vien del tos  baltu virtuviu bangos..

Jei didele patalpa, tai tikrai smagu butu kokia ryskesne spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 19:18)
juodai, o tu pradžioj pilką blizgų mdf žiūrėjai?

Nieko tada dar aš nežiūrėjau... net nežinojau kas yra MDF... doh.gif . Tiesiog buvai sau vizulkoj nusipiešus blizgų piklą virtuvinį biggrin.gif .

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 19:18)
aš biškį bijau, kad pilka lmdp plokštė (ar blizgi, ar ne) turės kokios kitos spalvos kraštelį laminuotą ir man bus negražu.

Tuomet reikėtų gal daryti panašiai, kaip buvo pas mane:

user posted image

user posted image

plokštės spalva viena, o kantelio kita - derinta prie stalviršio ar karkaso spalvos. Tuomet bus aišku, kad tas kantelis yra kitos spalvos ir neerzins, kad bandoma pritaikyt prie plokštės, o nesigauna.
Tarp kitko, mergaitės, o kokios spalvos karkasus užsakinėjat? Šiaip, įdomu pasidarė... Ankstesnėj virtuvėj pas mane jis buvo pilkos spalvos, kaip stalviršis -matosi fotkėse. Dabar turiu baltą karkasą. Man tas baltas labai fain smile.gif.

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 20:12)
ir dar....tarkim kaip daro spinteles zmones, ar viska is vienos medziagos, tik lentyneles is kitos pigesnes, ar dureles is grazios blizgios, o sonus, apacia ir virsu is matines pigesnes?

QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 20:20)
Manau visaip daro, priklauso nuo noro ir nuo pinigines storio.

Žinoma, kad gali padaryt iš ko tik norit, bet ar reikia? Jei taip užsisako žmonės, kad pagamintų visą virtuvę pvz. iš MDF, tai gali rodyti tik jų neišmanymą, gal dar norą pasipuikuoti, nes MDF yra brangi medžiaga ir visiškai nėra jokios būtinybės iš jos daryti virtuvės spintelių karkasus (tai ir yra spintelių šonai, dugnai, stogai smile.gif ).
Įprastai protingai, karkasai gaminami iš laminuotos medžio drožlių plokštės - LMDP, o vat fasadus jau reklasi klijentas, kokio jis nori. Jei nori medžio rievių, renkasi beicuotą masyvą (gal dar panasųs efektas gaunamas vienąkart nudažius jį) arba MDP dengtą medžio lukštu (čia pigesnis variantas už masyvą). Jei nori spalvos, blizgios spalvos, renkasi MDF. Jei nori filingų, renkasi masyvą arba MDF. LMDP negalima padaryti filingų, bet yra daug spalvų pasirinkimo (gal ne toks platus, kaip MDF, nes šia plokštę kaip suprantu, galima dažyti bet kokia spalva), faktūrų pasirinkimo. Tačiau LMDP turi lamituotus kraštelius, ko neturi masyvas ir MDF.
Dar, kiek supratau beskaitydama čia, yra ir blizgios LMDP galimybė.

QUOTE(marina30 @ 2014 06 07, 20:40)
sveiki, ir mes planuojam virtuve, virtuvej bus 2 langai, vienas i rytus kitas i pietus, kaip manot ar tiks man baltos spalvos blizgi virtuve? ar nebus persviesu?

Kaip gali būti per šviesu? Lai būna. Juk ne vien virtuvinis bus patalpoj. Bus dar ir kitų baldų, kurie gali būti ne balti, taip pagyvindami interjerą smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 08 birželio 2014 - 01:22
Na jei korpusą daryt pilką, tai gal nelabai matytųs tas kraštelis ant pilko fasado, bet jei kitos spalvos, tai jau tikrai nekas. Kai galvojau apie baltą virtuvę, galvojau apie baltus "vidurius", jei rinksiuos pilką, gal reiks pilkus daryt. arba irgi baltus. žiūrėsim smile.gif o prie stalviršio derint kraštelius, tai schmoll.gif mano gi stalviršis rudas, tai bus veeu biggrin.gif
Atsakyti
Jei stalvirsi dedam, o ant sienu dedam stalvirsio plokste, apie 8-10 mm storio.
Tai tarp ju kaip daro sujungima su silikonu ar visada deda ta staljuoste tarp tu ploksciu? Man labiau patiktu su silikonu..Nenoriu as tos staljuostes. Kaip pas jus padaryta?

Nakti jau sapnavau virtuves.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 08, 09:05)
Jei stalvirsi dedam, o ant sienu dedam stalvirsio plokste, apie 8-10 mm storio.
Tai tarp ju kaip daro sujungima su silikonu ar visada deda ta staljuoste tarp tu ploksciu? Man labiau patiktu su silikonu..Nenoriu as tos staljuostes. Kaip pas jus padaryta?

Nakti jau sapnavau virtuves..  cool.gif

kas ta staljuostė? ta aliuminio ar kokia tai juostelė? jau buvo daug kartų kalbėta, kad baldininkai dažnai nori dėt tas juosteles, bet yra merginų, kurioms padarė su silikonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 08, 09:17)
kas ta staljuostė? ta aliuminio ar kokia tai juostelė? jau buvo daug kartų kalbėta, kad baldininkai dažnai nori dėt tas juosteles, bet yra merginų, kurioms padarė su silikonu smile.gif



user posted image Staljuoste.

Tarp plyteliu tai taip, galima ir su silikonu. O tarp ploksciu irgi? Jei taip, tai smagu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 08, 09:29)
Tarp plyteliu tai taip, galima ir su silikonu. O tarp ploksciu irgi? Jei taip, tai smagu. smile.gif

na negaliu teigt 100proc, bet man rodos esu mačius be jokių juostų sujungimų ir tarp plokščių, nors negarantuoju
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 08, 08:05)
Jei stalvirsi dedam, o ant sienu dedam stalvirsio plokste, apie 8-10 mm storio.
Tai tarp ju kaip daro sujungima su silikonu ar visada deda ta staljuoste tarp tu ploksciu? Man labiau patiktu su silikonu..Nenoriu as tos staljuostes. Kaip pas jus padaryta?

Nakti jau sapnavau virtuves..  cool.gif

Daro ir taip ir taip. Bet teko skaityti atsiliepimus, kad jei tik silikonas sujungia, tai nelabai sandaru gaunasi ir būna, kad ta plokštė ant sienos, kur daugiau drėgmės, tai pasibanguoja ar susidaro tokios kaip oro pūslelės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 10:17)
Bet tikiu, kad pasirinksi geriausia varianta. smile.gif

As vakar supratau, kad noriu blizgios laminuotos plokstes. Persikines ar labai sviesios kaip kava su pienu...su daug pieno...

Matines grazu irgi, bet bijau del ju valymo..

Ir dar maciau toki stalvirsi ne 38 mm, o  18 mm. Visai graziai atrode.smile.gif

Cia nobilia Aisku kainos ten labai labai dideles, bet ideju galima paziuret.

Jei blizgios norit, tai rinkitės dažytą MDF. Visos blizgios LMDP yra tik bandymai imituoti daug brangesnį MDF.
Baikit juokus čia su 18 mm stalviršiais. Stalviršis turi būti min. 38 mm ir taškas. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 18:50)
g.gif supratau, kad esu tūpa kaip troleibusas.........
Bendradarbiaujame su tiekėjais, eksportuojančiais įvairių gamintojų plokštes: Termopal, Ecopal, Egger, Kronospan, Kronopol, Interspan, Wodego, Pfleiderer, M.Kaindl Holzindustrie, Cleaf Spa.

kaip teikti pirmenybe?

Rinktis reikia patinkamą spalvą, faktūrą ir tekstūrą. Tad pasirinkimą turi lemti estetiniai, o ne kokie nors techniniai kriterijai. Pradėkit rinktis nuo pigiausių, jeigu nerasit patinkamos eikit link brangesnių plokščių. Plokštės visos geros, baldai ir bet kurios iš jų bus vienodai tvirti. Jei pasirinksite brangią plokštę, tai iš jos gaminti spintelių korpusus būtų labai brangu. Tokiu atveju korpusai gaminami pvz. iš baltos, pilkos ar kreminės pigiausios plokštės, o fasadai brangaus gamintojo. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 18:57)
Nuvedziau vyra i virtuviu ekskursija. Tai paaiskejo, kad man labiausiai patiko dazyta blizgi plokste.Susimaisiau su ju pavadinimais...  doh.gif Laminuotos blizgios plokstes nepatiko tie laminuoti krasteliai ir tarp ju esantis mini tarpukai... Bet ziuresim ka pasiulys baldininkai. Reiks jiems skirti pasimatymus.  rolleyes.gif


Jei norite, kad blizgėtų ir nebūtų mini tarpuko, tai pirmiausiai jie jums pasakys, kad kainoje prie pirmo skaičiuko reikia pridėti bent 2. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 08 birželio 2014 - 10:03
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 08, 10:59)
Jei blizgios norit, tai rinkitės dažytą MDF. Visos blizgios LMDP yra tik bandymai imituoti daug brangesnį MDF.
Baikit juokus čia su 18 mm stalviršiais. Stalviršis turi būti min. 38 mm ir taškas. smile.gif
Papildyta:

Rinktis reikia patinkamą spalvą, faktūrą ir tekstūrą. Tad pasirinkimą turi lemti estetiniai, o ne kokie nors techniniai kriterijai. Pradėkit rinktis nuo pigiausių, jeigu nerasit patinkamos eikit link brangesnių plokščių. Plokštės visos geros, baldai ir bet kurios iš jų bus vienodai tvirti.  Jei pasirinksite brangią plokštę, tai iš jos gaminti spintelių korpusus būtų labai brangu. Tokiu atveju korpusai gaminami pvz. iš baltos, pilkos ar kreminės pigiausios plokštės, o fasadai brangaus gamintojo.  smile.gif




blizgus LMDP tai sakyciau net ne MDF imitacija,o atskira plokstes padengimo rusis,nes per daug jau ten skirtumu (kantai,spalvos,spalvos gilumas,aisku kaina irgi,blizgaus LMDP fasadus as i wc spintele panaudojau,virtuvei jau normalus MDF )......as asmeniskai karkasa dariau is pacios pigiausios LMDP plokstes,lenkisko balto apelsino (kaina apie 24lt buvo),kantus priekyje padengiau fasado spalva,kad nesviestu tarp sudurimu-nebrangu ir niekas nezino ar ten is aukso ar is sidabro tas vidus thumbup.gif
Atsakyti
o kiek standartiskai eina stalvirsio aukstis? pas mus kazkaip langai gaunasi perzemai lygtai
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 06 08, 11:14)
o kiek standartiskai eina stalvirsio aukstis? pas mus kazkaip langai gaunasi perzemai lygtai




kiek pamenu 86...paskui 91cm nuo grindu....yra keletas vadinamuju standartiniu auksciu...desimtukas tuoj tiksliai pasakys......siaip man rodos 91 jau tampa populiariausias,nes paziurekit kaip zmogis per 100m isaugo....dabar pvz vyras 181cm (nu kaip as) jau skaitosi mazas,motreskos net neziuri i tokius thumbup.gif
Atsakyti