Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Ijo @ 2014 06 07, 17:02)
Šitas gal? Prie Žirmūnų RIMI.

Aciu, badysiu cia ziureti 4u.gif
Atsakyti
juodai, o tu pradžioj pilką blizgų mdf žiūrėjai? aš biškį bijau, kad pilka lmdp plokštė (ar blizgi, ar ne) turės kokios kitos spalvos kraštelį laminuotą ir man bus negražu. bet ta ikėjinė vėl mane "paėmus". visgi metai praėjo doh.gif lotuliukas.gif grįžo meilė biggrin.gif
nebijau užsišaltint, ta pilka man neatrodo šalta, o šiltų spalvų nenoriu, man jos nepatinka. aš pati vasara, mano šeimoj visi vasaros, mūsų spalvos šaltos, tai man kažkaip normaliai, bet to roletai dar bus, bus minkšti suolai, su spalvom dar galima kažką sužaist wink.gif

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 16:48)
siandien ciupinejau smelinia blizgia danga, kaip fajna, kaip grazu ir patogu..su langu valikliu papaurske ir nuvale..... smile.gif

o ji lmdp ar mdf? nes neseniai buvau įmetus nuorodą apie blizgias dangas, tai ten buvo parašyta, kad su langų valikliu valyt negalima, nes ten yra spirito, o jis pažeidžia dangą (bet ten lyg apie dažytą mdf kalba buvo)
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 16:18)
juodai, o tu pradžioj pilką blizgų mdf žiūrėjai? aš biškį bijau, kad pilka lmdp plokštė (ar blizgi, ar ne) turės kokios kitos spalvos kraštelį laminuotą ir man bus negražu. bet ta ikėjinė vėl mane "paėmus". visgi metai praėjo doh.gif  lotuliukas.gif grįžo meilė  biggrin.gif
nebijau užsišaltint, ta pilka man neatrodo šalta, o šiltų spalvų nenoriu, man jos nepatinka. aš pati vasara, mano šeimoj visi vasaros, mūsų spalvos šaltos, tai man kažkaip normaliai, bet to roletai dar bus, bus minkšti suolai, su spalvom dar galima kažką sužaist wink.gif
o ji lmdp ar mdf? nes neseniai buvau įmetus nuorodą apie blizgias dangas, tai ten buvo parašyta, kad su langų valikliu valyt negalima, nes ten yra spirito, o jis pažeidžia dangą (bet ten lyg apie dažytą mdf kalba buvo)



o, sito as nzn, ar ji LMDP ar MDF smile.gif ir apskritai, kuo jos skiriais?
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 19:26)
o, sito as nzn, ar ji LMDP ar MDF smile.gif ir apskritai, kuo jos skiriais?

LMDP ir MDF
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 16:28)




g.gif supratau, kad esu tūpa kaip troleibusas.........


Bendradarbiaujame su tiekėjais, eksportuojančiais įvairių gamintojų plokštes: Termopal, Ecopal, Egger, Kronospan, Kronopol, Interspan, Wodego, Pfleiderer, M.Kaindl Holzindustrie, Cleaf Spa.

kaip teikti pirmenybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 07 birželio 2014 - 18:53
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 19:50)
g.gif supratau, kad esu tūpa kaip troleibusas.........

biggrin.gif na aš labiau vizualiai žinau jų skirtumus, ta visa beletristika man irgi tamsus miškas biggrin.gif žinau, kad mdf gražiau atrodo, nei lmdp, o ir spalvų pasirinkimas didesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 11:17)

As vakar supratau, kad noriu blizgios laminuotos plokstes. Persikines ar labai sviesios kaip kava su pienu...su daug pieno...





Nuvedziau vyra i virtuviu ekskursija. Tai paaiskejo, kad man labiausiai patiko dazyta blizgi plokste.Susimaisiau su ju pavadinimais... doh.gif Laminuotos blizgios plokstes nepatiko tie laminuoti krasteliai ir tarp ju esantis mini tarpukai... Bet ziuresim ka pasiulys baldininkai. Reiks jiems skirti pasimatymus. rolleyes.gif

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 19:18)
nes neseniai buvau įmetus nuorodą apie blizgias dangas, tai ten buvo parašyta, kad su langų valikliu valyt negalima, nes ten yra spirito, o jis pažeidžia dangą (bet ten lyg apie dažytą mdf kalba buvo)


Gali imest dar karta ta nuorodele. 4u.gif

Jei stalvirsi dedam, o ant sienu dedam stalvirsio plokste, apie 8-10 mm storio.
Tai tarp ju kaip daro sujungima su silikonu ar visada deda ta staljuoste tarp tu ploksciu?Nes pvz. Voke3, maciau tik su staljuoste tarp tu ploksciu. Man labiau patiktu su silikonu..Nenoriu as tos staljuostes. Patarkit, kas zinot. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 03, 20:10)

Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 16:57)
Nuvedziau vyra i virtuviu ekskursija. Tai paaiskejo, kad man labiausiai patiko dazyta blizgi plokste.Susimaisiau su ju pavadinimais...  doh.gif Laminuotos blizgios plokstes nepatiko tie laminuoti krasteliai ir tarp ju esantis mini tarpukai... Bet ziuresim ka pasiulys baldininkai. Reiks jiems skirti pasimatymus.  rolleyes.gif
Gali imest dar karta ta nuorodele.  4u.gif

Jei stalvirsi dedam, o ant sienu dedam stalvirsio plokste, apie 8-10 mm storio.
Tai tarp ju kaip daro sujungima su silikonu ar visada deda ta staljuoste tarp tu ploksciu?Nes pvz. Voke3, maciau tik su staljuoste tarp tu ploksciu. Man labiau patiktu su silikonu..Nenoriu as tos staljuostes. Patarkit, kas zinot.  4u.gif



jauciu neatskirciau dazyta blizgi ar nedazyta blizgi.. smile.gif idomu kokia ju 1kv.m. kaina....
ir dar....tarkim kaip daro spinteles zmones, ar viska is vienos medziagos, tik lentyneles is kitos pigesnes, ar dureles is grazios blizgios, o sonus, apacia ir virsu is matines pigesnes?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 20:04)


Aciu. 4u.gif


QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 20:12)
jauciu neatskirciau dazyta blizgi ar nedazyta blizgi.. smile.gif idomu kokia ju 1kv.m. kaina....
ir dar....tarkim kaip daro spinteles zmones, ar viska is vienos medziagos, tik lentyneles is kitos pigesnes, ar dureles is grazios blizgios, o sonus, apacia ir virsu is matines pigesnes?


Atskirtum, kai palygintum tu ploksciu krastelius. MDF nera jokiu tarpuku, jokiu sujungimu.
Manau visaip daro, priklauso nuo noro ir nuo pinigines storio.

O kaina MDF blizgios 1 m apie 250 Lt, o blizgios laminuotos apie 100 Lt. Bent jau man taip vienas baldininkas parase.
Atsakyti
sveiki, ir mes planuojam virtuve, virtuvej bus 2 langai, vienas i rytus kitas i pietus, kaip manot ar tiks man baltos spalvos blizgi virtuve? ar nebus persviesu?
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 06 07, 20:40)
sveiki, ir mes planuojam virtuve, virtuvej bus 2 langai, vienas i rytus kitas i pietus, kaip manot ar tiks man baltos spalvos blizgi virtuve? ar nebus persviesu?



Manau sviesos Lietuvoje nebuna tiek daug. Svarbu patinka ta spalva. 4u.gif As baltos nenoriu, vien del tos baltu virtuviu bangos..
Atsakyti