Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

smile.gif+2014 05 28, 11:53-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 28, 11:53)


Čia puiki mintis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2014 06 07, 09:54)
O jei aplink plautuvę, didžiausio taškymosi zonoj apklijuoti keraminėm plytelėm? O toliau jau Jūsų pasirinktas stalviršis. Aišku gražiai padaryt ypač ties skirtingom medžiiagom gali būti sudėtinga.
Pvz nemačiau, šiaip kilo mintis.


Dėkui 4u.gif reiks apgalvoti visus variantus.
Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 10:31)
skalbenke +orkaite; kaitlente + indaplove i


o su elektra nekils problemų?.. g.gif skamba tai švelniai tariant keistokai tokie deriniai. be to, kaitlentė ir orkaitė taigi kaista, ar nesugadins skalbyklės su indaplove?

Orkaitė+kaitlentė ir skalbenkė + indaplovė skamba žymiai normaliau (nebent Jums matmenys netinka)...
Papildyta:
QUOTE(Amelita @ 2014 06 07, 11:17)
Cia nobilia Aisku kainos ten labai labai dideles, bet ideju galima paziuret.


ne tik kainos didelės, bet ir pačios virtuvės biggrin.gif klasikinės virtuvės visai nieko atrodo ir minčių galima visokių pasigaudyti. bet modernios tai atrodo kaip su kompu sumaketuotos, nejaukios ir tamsios.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 11:47)
gal ikejos TA pilka virtuvė tam įtakos turi biggrin.gif

Man ji irgi labai labai patinka wub.gif .

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 11:47)
sakai lygi (apelsino žievės) pilka sunkiai valysis?

Apelsino žievės kaip suprantu nelygi yra unsure.gif . Valysis gal ir sunkiau kiek, bet ant jos mažiau turėtų matytis nusičiupinėjimai.

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 11:47)
gal tada dažytą mdf pilką blizgų? biggrin.gif doh.gif

Aš pilkai išvis neabejinga esu... Pieš raudonai pilką mano virtuvės viziją buvo pilka blizgi moderni smile.gif .

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 11:47)
šviesos sakyčiau pakankamai, nors pusė šiaurinė, du langai visgi. langai iš kairės, virtuvė po dešine, kur pussalė, tai langas iš dešinės jai. nebepameni? smile.gif

Pamenu, iki skausmo pamenu koks išdėstymas - turbūt daugiausiai variantų šitai virtuvei esu pripaišius lotuliukas.gif .
Klausiau apie orientaciją pasaulio šalių atžvilgiu. Žinau, kad langai du, bet jei šiaurinė pusė, saulės nebus. Todėl bijau kad neužsiniūrintum šaltom stalvom... nes melsvai pilka man šaltu bezda... Tau reiktų rinktis šiltesnį atspalvį.

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 07, 13:13)
Tikiuosi neišgrus manęs moderatorė.

O kodėl turėtų išmesti? Mane tauomet jau seniai turėjo pašalinti iš SM biggrin.gif .
Įdomus toks atidarymas, skiriasi nei Blum tokio tipo. Gal galėtumėt nufotografuoti atidarytą savo spintutę iš arčiau ir įkelti čia? g.gif

QUOTE(laumzirge @ 2014 06 07, 14:24)
be to, kaitlentė ir orkaitė taigi kaista, ar nesugadins skalbyklės su indaplove?

Skalbyklė su indaplove irgi kaista smile.gif . Šaldytuvas irgi mirksiukas.gif .
man iš esmės toks derinys kaitlentė su indaplove po ja yra kažkos nejaukus... O jei indaplovė šalia, tai nieko baisaus. Turėjau taip pati - kaitlentė, po ja orkaitė, o šalia indaplovė (viskas įmontuojama žinoma). Viskas puikiai thumbup.gif .

Pupyte_, aš Jūsų vietoj visgi ieškočiau sprendimo, kaip skalbyklę įtalpinti į vonios patalpą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 15:46)
Skalbyklė su indaplove irgi kaista  smile.gif . Šaldytuvas irgi mirksiukas.gif .
man iš esmės toks derinys kaitlentė su indaplove po ja yra kažkos nejaukus... O jei indaplovė šalia, tai nieko baisaus. Turėjau taip pati - kaitlentė, po ja orkaitė, o šalia indaplovė (viskas įmontuojama žinoma). Viskas puikiai  thumbup.gif .

Pupyte_, aš Jūsų vietoj visgi ieškočiau sprendimo, kaip skalbyklę įtalpinti į vonios patalpą 4u.gif .


kaisti tai kaista, bet ne taip smarkiai. Ypač, jei kaitlentė dujinė, o orkaitė ne iš brangiausiųjų. Juk pvz., šaldytuvas prie orkaitės/laitlentės nerekomenduojamas, tuo tarpu su indaplove ar skalbykle lyg ir nesipjauna smile.gif bet gal ir klystu blush2.gif
Atsakyti
Kazkur prie RIMI yra termopalo stalvirsiu 'gyvi' pvz dideliu formu. Gal zinot, kur tiksliau? Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 07, 16:28)


Jeigu buitinė technika yra įmontuojama, ji yra izoliuota viena nuo kitos minimun viena LMD plokšte. Sakykit, kaip ta plokštė nesudegus gali įkaisti tiek, kad sugadintų šalia esančią buitinę techniką? Svarbiausia manau tokioj situacijoj yra gera ventiliacija .
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 07:38)
blush2.gif  doh.gif bet jau baisu daros, nes jau vsio gi, išmatavo virtuvę, gamint reik pradėt, o aš iki tol norėjau baltos blizgios (jau kelis mėn, o tai jau ilgai), dabar galiausiai noriu melsvai pilkos nebizgios o kiek kartų virtuvės išdėstymas keitės, tai išvis patylėsiu



siandien ciupinejau smelinia blizgia danga, kaip fajna, kaip grazu ir patogu..su langu valikliu papaurske ir nuvale..... smile.gif

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 07, 10:13)
Tikiuosi neišgrus manęs moderatorė.
Pas mane Hafele pakelimo mechanizmas - 3 paveiksliukas nuo viršaus.

Ten pat ir lankstus ir stalčius su švelnaus uždarymo funkcija radau.
Kokybe nesiskundžiu, o ir mano kišenei tiko.  mirksiukas.gif



as sutaupyciau apie 300, lyginant situs su Blum smile.gif


kas liecia derinumus : skalbenke+indaplove, ar kaitlente + orkaite, jus teisios, geriau gal taip, tuomet kyla klausimas, o kaip deti indaplove+skalbenke ar skalbenke+indaplove. Skalbenke tai nemontuojama, pastatoma, kaip bus su jos vibracija, neišbarškins man to kas virš jos bus? Įdomu ka baldininkai pasakytu, kur pasiskaityti ju technines charakteristikas, kas galima, ko ne. Del elektros bedu nekils, jeigu reiks vyras atves, kad ir 10 kabeliu is laiptines, jeigu reiks Lesto galia padidins oir papildomai atves kabelius iki buto, o bute jau patys, nors ir 10 ju atsivesim, viena salia kita sienose smile.gif

Juodai, na nenorim mes vonios uzgriozdint, nenorim, norisi erdves viena karta gyvenime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 )

Juodai, na nenorim mes vonios uzgriozdint, nenorim, norisi erdves viena karta gyvenime smile.gif

Kur daugiau laiko praleidžiat - vonioj ar virtuvėj? Jums spręsti, kur labiau užsigriozdint...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 06 07, 16:30)
Kazkur prie RIMI yra termopalo stalvirsiu 'gyvi' pvz dideliu formu. Gal zinot, kur tiksliau? Vilniuje.


Šitas gal? Prie Žirmūnų RIMI.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 13:51)
Kur daugiau laiko praleidžiat - vonioj ar virtuvėj? Jums spręsti, kur labiau užsigriozdint...



virtuvej aisku daugiau, bet ta kišeninė vonia jau dakasė smile.gif
Papildyta:
Dar jus man pasakykit.....viens baldininkas man paskaiciavo virtuves projekta (pirmini, dabar jis jau kitoks) 2100-2200, kai paklausiua kokia kaina skaiciavo stalvirsi ir plokste, pradejo buksuot, ale stalvirsiai eina ne kvadratais, o metrais, gabalais, nu tai mazdaug ju kainos yra nuo 70 iki 110, tai eme vidurki 90 baldu plokste kokios jie kokybes ir kokia 1kv.m. kaina, informacijos taip ir neisgavau. Tai dabar man idomu, o kaipo viskas yra apskaiciuojama. Tarkim, as turiu pakabinama spintele 50 ant 60, gylis 40, tai man reikia apsiskaiciuoti kiek kvadratiniu metru plokstes jai reiks, ar kiek beginiu metru, nes tarkim ta plokste yra 60cm. plocio,nesuprantu va sito reikalo....ir ka reiskia stalvirsio vienpusis profilis/dvipusis profilis....

ir dar nesuprantu, ka reiskia" sienele" prie stalvirsio aprasymo
http://www.stalvirsi...t_type_1_dkuras[0]=Akmens+imitacija&product_type_1_dkuras_comp=find_in_set_any&product_type_id=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 07 birželio 2014 - 16:29
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 17:17)
virtuvej aisku daugiau, bet ta kišeninė vonia jau dakasė smile.gif
Papildyta:
Dar jus man pasakykit.....viens baldininkas man paskaiciavo virtuves projekta (pirmini, dabar jis jau kitoks) 2100-2200, kai paklausiua kokia kaina skaiciavo stalvirsi ir plokste, pradejo buksuot, ale stalvirsiai eina ne kvadratais, o metrais, gabalais, nu tai mazdaug ju kainos yra nuo 70 iki 110, tai eme vidurki 90 baldu plokste kokios jie kokybes ir kokia 1kv.m. kaina, informacijos taip ir neisgavau. Tai dabar man idomu, o kaipo viskas yra apskaiciuojama. Tarkim, as turiu pakabinama spintele 50 ant 60, gylis 40, tai man reikia apsiskaiciuoti kiek kvadratiniu metru plokstes jai reiks, ar kiek beginiu metru, nes tarkim ta plokste yra 60cm. plocio,nesuprantu va sito reikalo....ir ka reiskia stalvirsio vienpusis profilis/dvipusis profilis....


kaip man aiškino, tai baldininkas perka plokštę, kuri yra X ant Y matmenų. Jeigu ta plokštė gerai susipjausto ir visa susinaudoja, tai bus viena kaina, bet jeigu, pvz., dėl to, kad stalviršiui ar spintelei pritruks 5 cm plokštės ir reikės pirkti visą 600 x 2600 mm plokštę, tai sąnaudos ir kaina išaugs. Dėl to reikia tiksliai sugaudyti milimetrus ir skaičiuoti tikslią išeigą. Gal dėl to ir nenori sakyti tikslios kainos. Projetas apytikslis ir kainos apytikslės g.gif
Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 17:17)

ir dar nesuprantu, ka reiskia" sienele" prie stalvirsio aprasymo
http://www.stalvirsi...t_type_1_dkuras[0]=Akmens+imitacija&product_type_1_dkuras_comp=find_in_set_any&product_type_id=1


kad tinka naudoti ne tik kaip stalviršį, bet ir kaip sienelę tarp apatinių ir viršutinių spintelių (t.y., ten, kur kiti deda plyteles ar stiklą).
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 16:38)
Jeigu buitinė technika yra įmontuojama, ji yra izoliuota viena nuo kitos minimun viena LMD plokšte. Sakykit, kaip ta plokštė nesudegus gali įkaisti tiek, kad sugadintų šalia esančią buitinę techniką? Svarbiausia manau tokioj situacijoj yra gera ventiliacija .


tikrai nepretenduoju į ekspertus, esate žymiai labiau už mane patyrus virtuviniuose reikaluose 4u.gif bet, jei neklystu, technika turi tam tikras temperatūrines ribas, kuriose skirta ją laikyti. Bent jau tokią info radau apie šaldytuvus;

http://www.vektrona....saldytuvai.html
"Tiesa, gamintojai normalų šaldytuvų darbą garantuoja tik esant tam tikroms klimato sąlygoms. Daugumas šaldytuvų priklauso N klasei, kurios temperatūros ribos yra +16 - +32°С. SN klasės šaldytuvai gali dirbti, kai temperatūra yra nuo +10 iki +32°С. T klasės šaldytuvai skirti darbui, kai temperatūra yra nuo +18 iki +43°С, bet tokiu atveju apsimoka pirkti SN-T klasės šaldytuvus, kurie veiks esant temperatūrai nuo +10 iki +43°С."

Todėl visiškai nereikia, kad ta plokštė užsidegtų, šaldytuvui netinka net ir temperatūra, aukštesnė nei 32 ar 43 laipsniai. Apie skalbykles ir indaploves prisipažinsiu, tikrai nežinau; čia jau reiktų klausti temose "kaip pasirikti indaplovę" ar "kaip pasirinkti skalbyklę" bigsmile.gif bet įtariu, kad gali būti kažkas panašaus.

Kadangi žadu kišti skalbyklę po stalviršiu ir į kampą, tai būtų gerai tokius dalykus išsiaiškint g.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 07, 14:32)
kaip man aiškino, tai baldininkas perka plokštę, kuri yra X ant Y matmenų. Jeigu ta plokštė gerai susipjausto ir visa susinaudoja, tai bus viena kaina, bet jeigu, pvz., dėl to, kad stalviršiui ar spintelei pritruks 5 cm plokštės ir reikės pirkti visą 600 x 2600 mm plokštę, tai sąnaudos ir kaina išaugs. Dėl to reikia tiksliai sugaudyti milimetrus ir skaičiuoti tikslią išeigą. Gal dėl to ir nenori sakyti tikslios kainos. Projetas apytikslis ir kainos apytikslės g.gif
Papildyta:
kad tinka naudoti ne tik kaip stalviršį, bet ir kaip sienelę tarp apatinių ir viršutinių spintelių (t.y., ten, kur kiti deda plyteles ar stiklą).



labai aciu uz informacija........ smile.gif
Atsakyti