Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

dar klausimas, ar imanoma po kaitlente imontuoti indaplove. stalvirsis 91cm., indaplove 82......?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 23:24)
Dar galima būtų bandyt masyvo stalviršį, tačiau abejoju, ar tai būtų pigesnis malonumas. Dar lietas akmuo, kvarcas,  bet tai dar brangiau...


Deja, visos gražios ir praktiškos brangenybės atpuola. Norėtųs su virtuviniu įtilpti į 3,5 t. (be buitinės technikos). Be to, pas mus gi juk mažutė daugiabučio virtuvė, ten granitai ir corianai gal kiek per prabangu blush2.gif

Po intensyvių paieškų internete, rezultatai tokie:

1. radau, kad IKEA daro medinius stalviršius. Pvz., šitoks:
http://www.ikea.com/...ducts/50253448/

Gražu (kol nauja), kaina įkandama g.gif mums reiktų 2 plokščių, kurios kainuotų apie 800 LT. Aišku, su natūralaus medžio stalviršiu yra savi niuansai dėl praktiškumo unsure.gif Nebus taip, kad įdėjai ir 10 metų pamiršai.

Kaip jie laiko, radau čia:
http://ths.gardenweb...3133321975.html

Vaizdelis ir po poros metų nieko visa, prasčiausiai atrodo vieta apie vandens maišytuvą (gal tada reiktų kriauklės, kurios krašte būtų montuojamas maišytuvas g.gif bet kad kainos kosminės tokių keraminių kriauklių doh.gif ).

2. dar ir su laminatu pasirodo, galima, tik kad tada nelieka pusės grožio:
http://www.kitchenan...e-counters.html pliusas tas, kad funkcionalumas išlieka.

Papildyta:
pupyte, o pas Jus ir palangė gaunasi 91 cm aukštyje? jei ne, tai kaip žadate tą vietą spręsti?

Pas mus tai palangė visais 10 cm žemiau už stalviršį, o ten turėtų būti pagrindinis stalviršis virtuvės darbams g.gif ne kažką...
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 00:25)
dar klausimas, ar imanoma po kaitlente imontuoti indaplove. stalvirsis 91cm., indaplove 82......?

Pasižiūrėkit kaitlentės matmenis. Man rodos ji apie 7 cm užima. Nu bet niekad tokio derinio nedaryčiau... Man jis nepatogus atrodo, ir kažin ar įgyvendinamas...
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 07, 00:46)
Deja, visos gražios ir praktiškos brangenybės atpuola. Norėtųs su virtuviniu įtilpti į 3,5 t. (be buitinės technikos). Be to, pas mus gi juk mažutė daugiabučio virtuvė, ten granitai ir  corianai gal kiek per prabangu blush2.gif
…


O jei aplink plautuvę, didžiausio taškymosi zonoj apklijuoti keraminėm plytelėm? O toliau jau Jūsų pasirinktas stalviršis. Aišku gražiai padaryt ypač ties skirtingom medžiiagom gali būti sudėtinga.
Pvz nemačiau, šiaip kilo mintis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 07 birželio 2014 - 08:56
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 22:53)
Pasižiūrėkit kaitlentės matmenis. Man rodos ji apie 7 cm užima. Nu bet niekad tokio derinio nedaryčiau... Man jis nepatogus atrodo, ir kažin ar įgyvendinamas...



berods,kad 7....... del patogumo, nzn kaip tai atrodytu, bet kai reikia suderinti patoguma, kad butu talpu,ir dar,kad liktu daug vietos,viena arba du is ju privalai aukoti.mes nemegstam kiseniniu vietu, kur vos gali apsisukt,tiksliau yra pas mus tokiu personu,kur kiausai tarp koju netelpa lotuliukas.gif

ryte dar permasciau,kad gal ir nieko bus skalbenke +orkaite; kaitlente + indaplove ir sociai vietos kriauklei......kaip desiu ta palange,dar svarstymas.....nepatogumas jau atsiranda tas,kad nelabai issinaudoja vieta po kriaukle,geriausia gal daryti stalciu bloka ant priespriesines sienos,salia saldytuvo,bet tuomet dingsta vieta darbiniam stalui.....belieka visgi deti po palange,bet ne nuo kriaukles, o nuo saldytuvo puses, ir palikti uzapvalinta kampa pilnam priejimui prie kriaukles, o ta stalvirsi deti po visu langu, ismetus dabartine palange, jeigu tai imanoma, ir apacioj padaryti stalciu bloka. tuomet bislosiu, kad po kriaukle bus 2 stalciai siuksledezei ir buitinei chemijai,ir dar 3 po palange......ka manot?



idomu, cia yra dar tokiu besimetanciu nuo vieno prie kito ar tik as? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 06, 21:46)
Deja, visos gražios ir praktiškos brangenybės atpuola. Norėtųs su virtuviniu įtilpti į 3,5 t. (be buitinės technikos). Be to, pas mus gi juk mažutė daugiabučio virtuvė, ten granitai ir  corianai gal kiek per prabangu blush2.gif

Po intensyvių paieškų internete, rezultatai tokie:

1. radau, kad IKEA daro medinius stalviršius. Pvz., šitoks:
http://www.ikea.com/...ducts/50253448/

Gražu (kol nauja), kaina įkandama g.gif mums reiktų 2 plokščių, kurios kainuotų apie 800 LT. Aišku, su natūralaus medžio stalviršiu yra savi niuansai dėl praktiškumo unsure.gif Nebus taip, kad įdėjai ir 10 metų pamiršai.

Kaip jie laiko, radau čia:


http://ths.gardenweb...3133321975.html

Vaizdelis ir po poros metų nieko visa, prasčiausiai atrodo vieta apie vandens maišytuvą (gal tada reiktų kriauklės, kurios krašte būtų montuojamas maišytuvas g.gif bet kad kainos kosminės tokių keraminių kriauklių doh.gif ).

2. dar ir su laminatu pasirodo, galima, tik kad tada nelieka pusės grožio:
http://www.kitchenan...e-counters.html pliusas tas, kad funkcionalumas išlieka.

Papildyta:
pupyte, o pas Jus ir palangė gaunasi 91 cm aukštyje? jei ne, tai kaip žadate tą vietą spręsti?

Pas mus tai palangė visais 10 cm žemiau už stalviršį, o ten turėtų būti pagrindinis stalviršis virtuvės darbams g.gif  ne kažką...





palange standartine, del to ir kyla visokiu minciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 07, 10:31)
idomu, cia yra dar tokiu besimetanciu nuo vieno prie kito ar tik as?  blink.gif

blush2.gif doh.gif bet jau baisu daros, nes jau vsio gi, išmatavo virtuvę, gamint reik pradėt, o aš iki tol norėjau baltos blizgios (jau kelis mėn, o tai jau ilgai), dabar galiausiai noriu melsvai pilkos nebizgios o kiek kartų virtuvės išdėstymas keitės, tai išvis patylėsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 07 birželio 2014 - 09:39

QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 10:38)

Melsvai pilka visai gražu, o kodėl neblizgi? Lygus paviršius? Nebijai matinio paviršiaus priežiūros? Nors šviesi val nebus blogai... Šviesos pakankamai patalpoj? Į kurią pusę yra langai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 07 birželio 2014 - 10:02
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 10:38)
blush2.gif  doh.gif bet jau baisu daros, nes jau vsio gi, išmatavo virtuvę, gamint reik pradėt, o aš iki tol norėjau baltos blizgios (jau kelis mėn, o tai jau ilgai), dabar galiausiai noriu melsvai pilkos nebizgios o kiek kartų virtuvės išdėstymas keitės, tai išvis patylėsiu



Bet tikiu, kad pasirinksi geriausia varianta. smile.gif

As vakar supratau, kad noriu blizgios laminuotos plokstes. Persikines ar labai sviesios kaip kava su pienu...su daug pieno...

Matines grazu irgi, bet bijau del ju valymo..

Ir dar maciau toki stalvirsi ne 38 mm, o 18 mm. Visai graziai atrode.smile.gif

Cia nobilia Aisku kainos ten labai labai dideles, bet ideju galima paziuret.
Atsakyti
18mm stalviršis? g.gif Plonokokas... Iš ko pagamintas?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 11:25)
18mm stalviršis? g.gif Plonokokas... Iš ko pagamintas?



Gal 20 mm. g.gif Kai suzinosiu parasysiu. Gal kita ar dar kita savaite ten apsilankysiu.
Ikeltoje nuorodoje, pirmam puslapyje yra virtuves baldu foto su vyru ir sunim. Ten jau matos, kad stalvirsis nera standartinio storio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 07 birželio 2014 - 10:33
QUOTE(Juodai @ 2014 06 07, 11:00)
QUOTE(Teka @ 2014 06 07, 10:38)

Melsvai pilka visai gražu, o kodėl neblizgi? Lygus paviršius? Nebijai matinio paviršiaus priežiūros? Nors šviesi val nebus blogai... Šviesos pakankamai patalpoj? Į kurią pusę yra langai?

gal ikejos TA pilka virtuvė tam įtakos turi biggrin.gif sakai lygi (apelsino žievės) pilka sunkiai valysis? gal tada dažytą mdf pilką blizgų? biggrin.gif doh.gif karoč atvežė man pvz blizgios lmdp, tai vat ir pradėjau abejot, ar man tai patinka, ji tokia kaip celiulitinė, nelygi...
bet tai man jau gėda baldininkui sakyt kažką, nes nu prisiekinėjau, kad tikrai noriu baltos blizgios doh.gif doh.gif biggrin.gif

šviesos sakyčiau pakankamai, nors pusė šiaurinė, du langai visgi. langai iš kairės, virtuvė po dešine, kur pussalė, tai langas iš dešinės jai. nebepameni? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 07 birželio 2014 - 10:48
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 13:48)
Be reikalo neparašote... anokia čia reklama, juk džiaugiatės lankstais, tai nematau jokios nuodėmės pasidalinti jų gamintojo pavadinimu, juo labiau, kad merginos kaip tik tokio ieško...


Tikiuosi neišgrus manęs moderatorė.
Pas mane Hafele pakelimo mechanizmas - 3 paveiksliukas nuo viršaus.

Ten pat ir lankstus ir stalčius su švelnaus uždarymo funkcija radau.
Kokybe nesiskundžiu, o ir mano kišenei tiko. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 07 birželio 2014 - 12:13