Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 11:13)
Ką Jūs turite omeny? Metabox ir yra blum sistema unsure.gif .  Panašu, kad ją "standartiškai" ir deda baldininkai, nes pagal aprašymą panašu į mano stalčius  - metaliai šonai,  kur reikia paaukštinti vamzdeliais...



pagal ta kainorasti as suprantu, kad jie gali buti ir be Blum sstemos, nes ten visusr darasyta Blumition 12,su centais. Tai mano durna galva, nori dedi, nori ne. Jeigu ne, tai kaina viena, jeigu dedi, tai + tie 12 su centais, ar nusikalbu?
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 14:41)
pagal ta kainorasti as suprantu, kad jie gali buti ir be Blum sstemos, nes ten visusr darasyta Blumition 12,su centais. Tai mano durna galva, nori dedi, nori ne. Jeigu ne, tai kaina viena, jeigu dedi, tai + tie 12 su centais, ar nusikalbu?


šiuo atveju tiksliai nežinau, bet iš principo yra įvairių variantų kaip sutaupyti, derinant brangesnius ir pigesnius komponentus, o ne viską imant iš blum. Geriausiai jums čia patartų Jūsų baldininkas, tik jis turėtų norėti užsiimti tokiais dalykais. kitaip sugaišit labai daug laiko beieškodama sprendimų, ir vis tiek gali gautis nedadaras
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 14:41)
pagal ta kainorasti as suprantu, kad jie gali buti ir be Blum sstemos, nes ten visusr darasyta Blumition 12,su centais. Tai mano durna galva, nori dedi, nori ne. Jeigu ne, tai kaina viena, jeigu dedi, tai + tie 12 su centais, ar nusikalbu?

Aj, supratau smile.gif . Turite galvoje Blumotion sistemą - tiesiog ne taip užvadinote iš pradžių - Metabox (kas savaime yra Blum stalčių sistema) be Blum sistemos (kaip dabar supratau be Blumotion biggrin.gif ).
Tai švelnaus uždarymo sistema. Be jos man bet kokie lankstai praranda prasmę, švelnus uždarymas ir atidarymas man būtinas. Taip jau pripratau per 8 metus biggrin.gif . Tai ne ta vieta, kur reikėtų taupyti... Jei Blum furnitūra per brangu, ieškokit kitų, Hettich berods nenusileidžia kokybe. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 14:22)
Mums teko keisti ankstesnėj virtuvėj, nes surinkinėdami virtuvę plautuvę sumontavo kreivai doh.gif . Neišėjo gražiai išimti,  keitė su visu stalviršiu...

oi.. tai balta mano kriauklė jau matau kaip plaukia ir užleidžia vietą skardinei.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 09:08)
Kiek šitoje temoj buvo diskutuota apie tai, vyrauja dvi labai priešingos nuomonės: tos, kurios pasidarę jį - džiaugiasi, o baldininkai vis bando atkalbėti nuo tokio stalčiaus gaminimo pasirinkimo, nes neva tai sudėtingas mechanizmas, brangus - jo nauda būk tai neatperka jo kainos.
Aišku, kai vietos ne prūdai, stengiesi išnaudoti visas galimybes.

Kiekviena spintelė stovi ant kojelių kurios yra siauriau pritvirtintos negu spintelės vidinis plotis, tad norint padaryti tą stalčių plintuse, tektų iš vis pakeisti spintelės konstrukciją ar pastatymo, tvirtinimo būdą, kad tų kojelių kurios trukdo tą stalčių įrengti neliktų. Pvz. aš per visą plintusų dedu tokį plastikinį profiliuką kuris yra geras daiktas, bes neleidžia po plintusu patekti, drėgmei, nešvarumams, trupiniams. Jeigu kažkur būtų toks stalčiukas plintuse, tai tas prfiliukas būtų jau nevientisas ir būtų negražu. Jeigu plintusas tik 10 ar 8 cm, tai daug vargo d4l labai meno pasidėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 06, 09:23)
Dazytos plokstes buna ir blizgios. Idomu kurios geriau ar laminuota, ar dazyta blizgi plokste? Idomu kaip ju kainos skirias?[b] Gal Desimtukas atsakys.

Yra įprastinė baldinė plokštė LMDP iš kurios mus baldai supa visur: biuruose, parduotuvėse, namuose, mokyklose ir t.t.
Brangesniems baldams fasadams kartais naudojama MDF plokštė. Pačios spintelė ten irgi bus iš LMDP. MDF skiriasi nuo LMDP tuo, kad kiekviena detalė dažoma atskirai kliento pasirinkta spalva. Detalės pirma išpjaunamos iš lapo, tada kiekvienai suapvalinamos briaunos, gali būti išfrezuojami ornamentai fasadinėje pusėje. Tada gręžiamos reikiamos skylės ir vežama pas dažytojus dažyti. Taigi procesas ilgas, darbo daug, todėl ir kaina nemaža.
Į klausimą, kuri iš šių plokščių geresnė, atsakyčiau abi vienodai geros. Čia reiktų kelti kitą klausimą: kuri iš šių plokščių jums gražesnė? smile.gif O čia jau pagal skonį ir situaciją. Ir paskutinis klausimas: jeigu jums labai gražu dažyta MDF plokštė, tai ar verta už šį grožį mokėti kur kas daugiau negu už LMDP. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 06 birželio 2014 - 17:54
Pas mane virtuveje po orkaite yra stalcius "plintuse". Mazoje virtuveje labai geras daiktas, man ten telpa viskas kas susije su kepiniais - skardos, silikonines formos, gili keptuve. Jei virtuve pakankmai erdvi, yra kur sudeti retai naudojamus daiktus, kepimo skardas, o seimininkes akis labai priekabi bet kokiems nelygumams, tada geriau jo nedaryti, nes kaip desimtukas ir rase, gali erzinti nevientisas plintusas po spintelemis. biggrin.gif
Atsakyti
Pasidalinkit, prašau, kokios spalvos puošia jūsų virtuvės sienas. Atėjo laikas judint darbus, nes virtuvę už poros sav.pradės montuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2014 06 06, 20:53)
Pas mane virtuveje po orkaite yra stalcius "plintuse". Mazoje virtuveje labai geras daiktas, man ten telpa viskas kas susije su kepiniais - skardos, silikonines formos, gili keptuve. Jei virtuve pakankmai erdvi, yra kur sudeti retai naudojamus daiktus, kepimo skardas, o seimininkes akis labai priekabi bet kokiems nelygumams, tada geriau jo nedaryti, nes kaip desimtukas ir rase, gali erzinti nevientisas plintusas po spintelemis.  biggrin.gif

Kokio aukščio jūsų plintusas?
Atsakyti
Juodai, dar paklausiu dėl po stalviršiu montuojamos plautuvės. 4u.gif Mačiau, kad pas save dėjote akmens stalviršį. Bet čia nepigus malonumas blush2.gif Ar yra kokių nors pigesnių stalviršio variantų kad būtų galima montuoti tokią kriauklę?...

Taip buvau užsidegus dėl tos kriauklės, bet dabar bijau, kad ji gali nuplaukti verysad.gif
Atsakyti
sveikos, cia vel as......su 1006 projektu, jau net paciai sarmata, bet bandau deliot viska, kad tik sukisti........ g.gif , pasiplanavau projekteli taip, eiliskumas is kaires i desine....

1. Skalbenke 60 cm. , ant jos montuojama orkaite (tik nzn ar prie sitos sienos ja galima deti, kaip pagal jos technines charakteristikas turetu ji montuotis, kur jos garu isleidimas);
2. Kaitlente 60 cm, po ja 3 stalciu blokai
3. Ingaplove 45 cm.
4. O cia paciam kampe kriaukle (tikrai butu galimybe ja atvesti is vieno sienos kampo i kita) ir stalvirsis eitu po visa palange. Nuo sienos sudejus visa technika jo liktu mazdaug 35-40cm., tokio man pilnai pakanka kad eitu po visu langu, iki saldytuvo.Stalvirsio aukstis galetu buti iki 91cm., tai zymiai patogiau nei 85cm. Tik nzn kaip uzpildyti ta erdve po langu kur eis stalvirsis,lyg noretusi stalciu, aisku jie bus siauri, bet kai reikia isnaudot viska kas imanoma, tai kodel gi ne.....tas ilgasis stalvirsis butu kaip ir pietu stalas ir manau, kad jeigu butu vietos bent minimaliai paremt kojas, nes jos po juo nepalys tikrai, tos vietos kaip ir pakaktu....gal...


Jusu verdiktas.......


kalbu apie tokia palange..

[CODE]user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 06 birželio 2014 - 22:02
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 06, 22:40)
Juodai, dar paklausiu dėl po stalviršiu montuojamos plautuvės.  4u.gif Mačiau, kad pas save dėjote akmens stalviršį. Bet čia nepigus malonumas blush2.gif Ar yra kokių nors pigesnių stalviršio variantų kad būtų galima montuoti tokią kriauklę?...

Taip buvau užsidegus dėl tos kriauklės, bet dabar bijau, kad ji gali nuplaukti verysad.gif

Dar galima būtų bandyt masyvo stalviršį, tačiau abejoju, ar tai būtų pigesnis malonumas. Dar lietas akmuo, kvarcas, bet tai dar brangiau...
Atsakyti