Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(laumzirge @ 2014 06 06, 11:38)
dar yra variantas - kibiras be dangčio. Kažkaip nėra ir nereikia to dangčio blush2.gif  juk vis tiek nemarinuosi šiukšlių, reiks dažnai išsinešt (ypač, jei šiukšlinė nedidelė)

Gabūt, galbūt... blush2.gif Tiesiog pratus esu šiukšlinę uždengti, per dieną vistiek pastovi tos šiukšlės...
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 10:52)
Mikrobangės atsikratėm prieš 2 metus ir net keista, niekad nepasigendam  smile.gif Iš pradžių galvojom, kad bus sunku, reiks mirk-gyvenk, kažka šildytis, o nebus ant ko, bet dabar puikiai išsiverčiam smile.gif

Mes irgi atsisakėm jau kuris laikas. Stovėdavo ir vietą užimdavo, nes naudodavau tik kokius 3 kartus per metus. Apskritai aš nemėgstu šildyto maisto, dažniausiai gaminu kasdien kad ir ką paprasto, tad tos greito pašildymo funkcijos man nereikėjo. Pas tėvus irgi stovi be darbo, nu man tai visiškai nereikalingas daiktas. O mažoj virtuvėj kai vietos ne prūdai, tai išvis tik vietos graužikas ta krosnelė.
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 10:52)
Mikrobangės atsikratėm prieš 2 metus ir net keista, niekad nepasigendam  smile.gif Iš pradžių galvojom, kad bus sunku, reiks mirk-gyvenk, kažka šildytis, o nebus ant ko, bet dabar puikiai išsiverčiam smile.gif



Mes taip pat. smile.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 11:23)
Ten virš šiukšlių kibirų, jei pastebit, yra jų dangtis pilkas toks, jis pritvirtintas prie vidinio stalčiuko. Nu gėrių gėris thumbup.gif . Atidarinėjant stalčių, jis pasikelia ir leidžia kibiramas su stalčium išvažiuoti, uždarinėjant stalčių jis uždengia visus kibirus, prisiglaudžia prie jų. Čia blum navarotas. Turbūt ir kiti gamtojai tai siūlo, reiktų pasidomėti. Tik tokį rinkčiaus, o ne kibirus su atskirais dangčiais, nes kai nori išmesti šiukšles, tas pakėlimas uždengimas rankiniu būdu dažnai apsunkina procesą, o čia - viskas puikiai  thumbup.gif .



O kiek toks navarotas kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 06, 10:24)
Mes taip pat. smile.gif
O kiek toks navarotas kainuoja?



http://blulita.lt/kainininkas.phtml


ci va visos kainos, eiliniam mirtingajam. Realiai mastant, tai baldininkams turetu buti taikomos neblogos nuolaidos, kurias jie tureti duoti ir kleintui, o pinigelius imti, tik uz gamyba, deja, jie uzdirba ir nuo produkcijos. nebent patys ja susipirksit ir jiems duosit smile.gif

pasiulyt prasau kas nors alternatyva Blumui.....sutaupykit gi musu pinigu, ka.... blush2.gif

cia gal aiškiau http://furnitanas.lt...alciu-sistemos1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 06 birželio 2014 - 12:44
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 13:30)
http://blulita.lt/kainininkas.phtml
ci va visos kainos, eiliniam mirtingajam. Realiai mastant, tai baldininkams turetu buti taikomos neblogos nuolaidos, kurias jie tureti duoti ir kleintui, o pinigelius imti, tik uz gamyba, deja, jie uzdirba ir nuo produkcijos. nebent patys ja susipirksit ir jiems duosit smile.gif

pasiulyt prasau kas nors alternatyva Blumui.....sutaupykit gi musu pinigu, ka.... blush2.gif



Aciu. Nezinojau kaip tokie dalykai vadinas. Dabar zinosiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 06, 13:24)
Mes taip pat. smile.gif
O kiek toks navarotas kainuoja?

Nežinau dabar, nors nuorodą kainų jau turite smile.gif . Aš tik galėčiau pažiūrėti senoj samatoj, kiek man prieš 8 metus kainavo. Palyginimui.
Papildyta:
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 06, 10:11)
Yra pigesnių, kurie nenusileidžia kokybe Blumams, bet nerasysiu čia. Reklamos nedesiu. Manau pagooglinus surasite.

Be reikalo neparašote... anokia čia reklama, juk džiaugiatės lankstais, tai nematau jokios nuodėmės pasidalinti jų gamintojo pavadinimu, juo labiau, kad merginos kaip tik tokio ieško...
Atsakyti
Yra visokių tų šiukšlių rūšiavimo sistemų, ne tik blum juos siūlo, bet ir pvz franke, lenkų gamybos irgi berods yra pigesnių tų sistemėlių. Ir su uždengimu gali būti.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 06, 10:11)
Beje, iš patirties - jei baldininkai sako, kad dirba tik su Blum, tai patikėkite, jie ant jūsų gerai uždirba. Oj gerai... Man čia tolygus pasisakymas -"aš važinėju tik Mersu, o visos kitos mašinos tik trantai su 4 ratais".
Galite apsilankyti Blum salonuose ir pamatysit kainas visų lankstų, mechanizmų, bet baldininkai yra geri klientai ir gauna visa tai žymiai geresnem kainom.

Maniškis baldininkas lygiai taip pat sakė biggrin.gif . Ir tikrai nemanau, kad uždirbo jis iš mano blum'ų schmoll.gif .
Kita vertus, jei nenorite duoti baldininkams uždirbti nuo furnitūros, visada galite patys įsigyti ją wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2014 06 06, 13:48)
Yra visokių tų šiukšlių rūšiavimo sistemų, ne tik blum juos siūlo, bet ir pvz franke, lenkų gamybos irgi berods yra pigesnių tų sistemėlių. Ir su uždengimu gali būti.

drinks_cheers.gif apie ką aš ir minėjau smile.gif.
Atsakyti
Idomu kaip atrodytu Metabox su blum sistema?
kaina tai atrodo, kad susitaupo....


http://furnitanas.lt...talciu-sistemos
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 13:55)


Ką Jūs turite omeny? Metabox ir yra blum sistema unsure.gif . Panašu, kad ją "standartiškai" ir deda baldininkai, nes pagal aprašymą panašu į mano stalčius - metaliai šonai, kur reikia paaukštinti vamzdeliais...
Atsakyti
Ar kam teko keisti kriauklę virtuvėje? Ar tai sudėtingas procesas ir ar baldininkai tai daro?
Mūsiškis sako sunku bus gražiai išimti, nepažeidžiant stalviršio g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 06, 14:14)
Ar kam teko keisti kriauklę virtuvėje?

Mums teko keisti ankstesnėj virtuvėj, nes surinkinėdami virtuvę plautuvę sumontavo kreivai doh.gif . Neišėjo gražiai išimti, keitė su visu stalviršiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 birželio 2014 - 13:23