Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 05, 21:12)
Gegužę buvo metai, kai naudojames.
Pas mane ne Blum, kiek pigesnė, bet kokybės lygiu nenusileidžianti. Nei kas atsilaisvino, nei kart neteko reguliuoti po sumontavimo. Viskas ok.
Kam gargaras, o man tai tikras išsigelbėjimas mažoje virtuvėje - pradedi gaminti, pakeli dureles ir nedaužai katos į durelių kampus. Pabaigus - uždarau dureles.


o pas jus kampinė virtuvė? Ar ne problematiška atidarinėti tokių spintelių ties kampu? Ar Jūs darėt vienas spinteles tokias, o kitas paprastai atsidarančias? ax.gif
visai nieko atrodo tokie pakėlėjai, tik baisu, kad nelabai tilps g.gif
pas mus irgi tik 6m2 virtuvė.
Atsakyti
Na va ,kuo toliau i miska tuo jis gilesnis....prisiziurejau Blum "navarotu" ir ka jus manot..........ogi pasaku pasaka smile.gif ypac stalcius po kriaukle, namie net parlekus tikrinau ar isties ten tos vietos galima tiek sutaupyti. Pasirodo tikrai. Aisku perziurejau Blum kainas, na tai vien mechanizmams ir stalciams apie 1500 reiktu, o kur dar furnitura ir cia tik 2.10m. sienukei smile.gif Gal zinote kokiu nors pigesniu"Blum". Zinau jau tikrai, kad spinteles atsidarines i virsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 05, 20:12)
Gegužę buvo metai, kai naudojames.
Pas mane ne Blum, kiek pigesnė, bet kokybės lygiu nenusileidžianti. Nei kas atsilaisvino, nei kart neteko reguliuoti po sumontavimo. Viskas ok.


Pas mane tokie BLUm jau 5 metai didelese 110 cm ilgio spintelese, dureles sunkios, dazytos stiklo metalo remeliuose, bet tikrai laiko ir veikia kaip vakar sudeti. Jokiu problemu su tuo dvigubu pakeleju. mirksiukas.gif
Atsakyti
Stalčiai su Tandembox pilno ištraukimo švelnaus uždarymo bėgeliais. Jie geri? Neteko ju matyti gyvai.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 12:54)
Įrankių stalčius dar dar... \

kazkur esu maciusi kazkokia ideja tik nebeatgaminu ar ten po orkaite. kai tas stalciukas kur lieka skardoms lentelems susideti buvo sujungtas su cokoliu. ir padarytas gilesnis siektiek stalcius. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 05, 19:32)
Gal turit foto kaip atrodo tie stalciukai pas jus su siuksliadezem?

Va kokią savo ant greičio radau:

user posted image

Vienas stalčius, aukštu fasadu, viršuje matosi pilka plokštė, kuri uždengia plautuvę, po ja negilus vidinis stalčiukas, ant dugno šiukšlinės ir šone tuščia viea - naudojau visokiai chemijai laikyti.

QUOTE(Amelita @ 2014 06 05, 19:32)
Paziurejau tas blizgias plokstes..Labai grazu..Noris kokio sviesiai persikinio atspalvio.Bet bijau del prieziuros..Gal vis del to geriau laminuota plokste..Beta tada ji gali buti tik matine?Ar dazyta gali buti ir blizgi?

Manau be reikalo bijote to blizgaus paviršiaus priežiūros. Neseniai Teka buvo įkėlus straipsnį apie perdėtas baimes dėl tokio paviršiaus. O ir ne viena džiaugėsi čia tuom blizgiu paviršium, kad valosi ypač lengvai, ant šviesaus paviršiaus net tie nusičiupinėjimai taip labai nesimato. Ant matinio dažyto nusičiupinėjimai irgi matos, tik valosi jis sunkiau...
Jūsų norimas šviesiai persikinis atspalvis galvoju turėtų būti labai dėkingas priežiūros prasme ax.gif .

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 05, 21:12)
Gegužę buvo metai, kai naudojames.
Pas mane ne Blum, kiek pigesnė, bet kokybės lygiu nenusileidžianti. Nei kas atsilaisvino, nei kart neteko reguliuoti po sumontavimo. Viskas ok.
Kam gargaras, o man tai tikras išsigelbėjimas mažoje virtuvėje
<...>
Kaip tik šiandien klausiau - kaip jam tarnauja mechanizmai - sakė viskas ok, lyg vakar būtų buvusi virtuvė sumontuota.

QUOTE(gitulia @ 2014 06 06, 09:26)
Pas mane tokie BLUm jau 5 metai didelese 110 cm ilgio spintelese, dureles sunkios, dazytos stiklo metalo remeliuose, bet tikrai laiko ir veikia kaip vakar sudeti. Jokiu problemu su tuo dvigubu pakeleju.  mirksiukas.gif


Puiku tuomet thumbup.gif . Vadinasi mano paranojiški nuogąstavimai visiškai nepagrįsti. Kitąkart, kai kas klaus, žinosiu ką apie tokio tipo dureles papasakot bigsmile.gif .

QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 05, 21:12)
O jus kur turėjot anksčiau mechanizmus, tai įtariu buvo taip vadinami dujiniai. Tai nesistebėkite, kad po kurio laiko teko galva prilaikyti. Tiesiog jie jau atitarnavo savo.

Matyt, matyt... Tuomet, kai gamino tą virtuvę išvis nieko nežinojau apie jokius lankstus, tai ir reikalavimų jokių neturėjau. Vienintelis noras buvo švelnus stalčių ir spintelių užsidarymas smile.gif .
Aišku, visuomet galima pasikeisti tuos lankstus ir psio, problema išspręsta, bet kadangi jau ruošėmės keltis į naują būstą, tie lankstai buvo kaip ir paskutinėj vietoj darbų sąraše biggrin.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Freke @ 2014 06 06, 09:49)
kazkur esu maciusi kazkokia ideja tik nebeatgaminu ar ten po orkaite. kai tas stalciukas kur lieka skardoms lentelems susideti buvo sujungtas su cokoliu. ir padarytas gilesnis siektiek stalcius. g.gif

Kiek šitoje temoj buvo diskutuota apie tai, vyrauja dvi labai priešingos nuomonės: tos, kurios pasidarę jį - džiaugiasi, o baldininkai vis bando atkalbėti nuo tokio stalčiaus gaminimo pasirinkimo, nes neva tai sudėtingas mechanizmas, brangus - jo nauda būk tai neatperka jo kainos.
Aišku, kai vietos ne prūdai, stengiesi išnaudoti visas galimybes.
Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 00:22)
Zinau jau tikrai, kad spinteles atsidarines i virsu smile.gif

Tai gal darysite 2x105cm pakabinamas spinteles?
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 05, 23:13)
o pas jus kampinė virtuvė? Ar ne problematiška atidarinėti tokių spintelių ties kampu? Ar Jūs darėt vienas spinteles tokias, o kitas paprastai atsidarančias? ax.gif
visai nieko atrodo tokie pakėlėjai, tik baisu, kad nelabai tilps g.gif
pas mus irgi tik 6m2 virtuvė.


Pas mane virtuvė eina kampu, bet nedariau kampines spintelės. Čia dėl pačio namo ypatumų.
Ši spintelė su dvigubu pakelimu kabo per vidurį sienos, iš abiejų pusių dariau po spintele, kurios atsidaro i šonus. Ten po ~60 cm pločio jos. Ir tiesą sakant gailiuosi. Sienos ilgis vos daugiau nei du metrai, o tris spintelės. Siena atrodo daug suskaldyta kaip tokioje mažoje patalpoje. Dabar daryčiau tik dvi ir su tokiais mechanizmais. Aišku sutaupiau ant tų mechanizmų...
O dar pastebėjau, kad kuo svarbesnis kiekvienas cm virtuvėje, tuo mažiau reikia daryti visokių pertvarų, tuomet tilps daugiau visko.
Čia tik mano pastebėjimai po metų naudojimo.

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 00:22)
Na va ,kuo toliau i miska tuo jis gilesnis....prisiziurejau Blum "navarotu" ir ka jus manot..........ogi pasaku pasaka smile.gif ypac stalcius po kriaukle, namie net parlekus tikrinau ar isties ten tos vietos galima tiek sutaupyti. Pasirodo tikrai. Aisku perziurejau Blum kainas, na tai vien mechanizmams ir stalciams apie 1500 reiktu, o kur dar furnitura ir cia tik 2.10m. sienukei smile.gif Gal zinote kokiu nors pigesniu"Blum". Zinau jau tikrai, kad spinteles atsidarines i virsu smile.gif


Yra pigesnių, kurie nenusileidžia kokybe Blumams, bet nerasysiu čia. Reklamos nedesiu. Manau pagooglinus surasite.
Beje, iš patirties - jei baldininkai sako, kad dirba tik su Blum, tai patikėkite, jie ant jūsų gerai uždirba. Oj gerai... Man čia tolygus pasisakymas -"aš važinėju tik Mersu, o visos kitos mašinos tik trantai su 4 ratais".
Galite apsilankyti Blum salonuose ir pamatysit kainas visų lankstų, mechanizmų, bet baldininkai yra geri klientai ir gauna visa tai žymiai geresnem kainom.

QUOTE(gitulia @ 2014 06 06, 09:26)
Pas mane tokie BLUm jau 5 metai didelese 110 cm ilgio spintelese, dureles sunkios, dazytos stiklo metalo remeliuose, bet tikrai laiko ir veikia kaip vakar sudeti. Jokiu problemu su tuo dvigubu pakeleju.  mirksiukas.gif


Dureles kiek suprantu turėtų būti labai sunkios... g.gif

QUOTE(Amelita @ 2014 06 06, 09:30)
Stalčiai su Tandembox pilno ištraukimo švelnaus uždarymo bėgeliais. Jie geri? Neteko ju matyti gyvai.


Jūs matau Vilniuje. Nepatingekit perkelti per kelis salonus ir pažiūrėkit ar jums tai tinka. Nes internete, kataloge atrodo vienaip, o kai pamatai realybėje tai gali neatitikti lūkesčių.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 10:08)
Va kokią savo ant greičio radau:

user posted image

Vienas stalčius, aukštu fasadu, viršuje matosi pilka plokštė, kuri uždengia plautuvę, po ja negilus vidinis stalčiukas, ant dugno šiukšlinės ir šone tuščia viea - naudojau visokiai chemijai laikyti.
Manau be reikalo bijote to blizgaus paviršiaus priežiūros. Neseniai Teka buvo įkėlus straipsnį apie perdėtas baimes dėl tokio paviršiaus. O ir ne viena džiaugėsi čia tuom blizgiu paviršium, kad valosi ypač lengvai, ant šviesaus paviršiaus net tie nusičiupinėjimai taip labai nesimato. Ant matinio dažyto nusičiupinėjimai irgi matos, tik valosi jis sunkiau...
Jūsų norimas šviesiai persikinis atspalvis galvoju turėtų būti labai dėkingas priežiūros prasme  ax.gif .




Aciu labai uz foto. 4u.gif 4u.gif 4u.gif Issisaugosiu. smile.gif

Dazytos plokstes buna ir blizgios. Idomu kurios geriau ar laminuota, ar dazyta blizgi plokste? Idomu kaip ju kainos skirias? Gal Desimtukas atsakys.
Atsakyti
Laba diena smile.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 19:09)
3. Apie kokią slaptą vietelę mikrobangei kalbate? Norite slėpti ją balduose? Nedaryčiau taip, juo labiau kad stalviršio pas Jus sočiai. Jei labai reikia, pastatyčiau ją kir nors kampe, nors teisybę pasakius net nedėčiau...

ačiū už atsakymus 4u.gif
Mikrobangei spintelės skirti nenorėčiau, kažkaip gaila spintelės blush2.gif nes irgi galvoju, kad kaip Jūs sakote, ant stalviršio nemažai vietos, bet tada reikia apgalvoti, kad rozetės nepritūktų. Spėju, jei ją visgi nusipirktume, tektų glausti prie arbatinuko ir kavos aparato g.gif arba prie šaldytuvo.
Dar nežinau kaip daryti su viršutinėm spintelėm ant tos sienos, kur Jūs gartraukį pakabinote. Jei mes ten visgi dėsim kriauklę ir indaplovę prie tos sienos, o viršutinės spintelės turėtų siauresnės būti, tai automatiškai jau su apatinėm jos nesilygiuos ir dar jei turėti omeny, kad galbūt kabinsis kažkokios užuolaidos, tai viršutinės spintelės turėtų baigtis ne su lig langu.. vat ir nežinau, kiek tada palikti? kiek paliktumėte cm iki lango Jūs? smile.gif
Atsakyti
Mikrobangės atsikratėm prieš 2 metus ir net keista, niekad nepasigendam smile.gif Iš pradžių galvojom, kad bus sunku, reiks mirk-gyvenk, kažka šildytis, o nebus ant ko, bet dabar puikiai išsiverčiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 06, 10:23)
Aciu labai uz foto.  4u.gif  4u.gif  4u.gif Issisaugosiu. smile.gif

Ten virš šiukšlių kibirų, jei pastebit, yra jų dangtis pilkas toks, jis pritvirtintas prie vidinio stalčiuko. Nu gėrių gėris thumbup.gif . Atidarinėjant stalčių, jis pasikelia ir leidžia kibiramas su stalčium išvažiuoti, uždarinėjant stalčių jis uždengia visus kibirus, prisiglaudžia prie jų. Čia blum navarotas. Turbūt ir kiti gamtojai tai siūlo, reiktų pasidomėti. Tik tokį rinkčiaus, o ne kibirus su atskirais dangčiais, nes kai nori išmesti šiukšles, tas pakėlimas uždengimas rankiniu būdu dažnai apsunkina procesą, o čia - viskas puikiai thumbup.gif .

QUOTE(jankara @ 2014 06 06, 10:39)

Kištukinių lizdų reiktų nusimatyt geriau daugiau, negu mažiau mirksiukas.gif .
Dėl spintelių nesilygiavimo nesukčiau taip labai galvos. Pas mane dabar nė viena viršutinė nesutampa su apatine, o vaizdas geras smile.gif .
Nežinau nė ką patarti dėl tų užuolaidų ir spintelių užbaigimo... Man reiktų pasipaišyti, kad matyčiau vaizdą, tada spręsti - gražu, ar ne. Nelabai kas man su visų detalių matymu yra blush2.gif . Tiesa ta, kad jei užuolaidos bus, jos turėtų uždengti kokia 20-30cm sienos šalia tai tikrai, jei ne daugiau... O spintelės irgi ne iškart turėtų prasidėt. Taip kad... Nebent sugalvotumėt kokias austrjetes, ar romanetes, tuomet jas galima montuoti lango nišoje, taip neužimant daug erdvės aplink jį.
Žinot dėl ko aš perkėliau Jūsų viryklę ant tos sienos, kur Jūs plautuvę planavote? Man kažkaip patogesnė tokia seka pasirodė - šaldytuvas, plautuvė, darbastalis (prie lango), viryklė. Ir toje sienoje, kur perkėliau viryklę, greičiausia neplanuočiau pakabinamų spintelių, nebent kokias 2 "lengvas", su stilklu, kad gartraukis vienišas nebūtų. Arba gal gartraukį kokį gražuolį kabinčiau, kuriam jokių draugų alia nereikėtų smile.gif . Ta siena ir taip jau turės langą, prikabinus spintelų eilę man lyg pasunkėja vaizdas... blush2.gif . Visai kas kita šaldytuvo siena. Kadangi šaldytuvas neišvengiamai jau didelis, tai jam į kompaniją kabinčiau eilę dailių spintelių bigsmile.gif .

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 10:52)
Mikrobangės atsikratėm prieš 2 metus ir net keista, niekad nepasigendam  smile.gif Iš pradžių galvojom, kad bus sunku, reiks mirk-gyvenk, kažka šildytis, o nebus ant ko, bet dabar puikiai išsiverčiam smile.gif

Labai geras, sveikintinas sprendimas drinks_cheers.gif .
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 06, 10:52)
Mikrobangės atsikratėm prieš 2 metus ir net keista, niekad nepasigendam  smile.gif Iš pradžių galvojom, kad bus sunku, reiks mirk-gyvenk, kažka šildytis, o nebus ant ko, bet dabar puikiai išsiverčiam smile.gif


mes irgi taip pat ax.gif pasišildom orkaitėj ar keptuvėj, maistas gaunasi daug skanesnis thumbup.gif
vienintelis dalykas, kur trūksta mikrobangės, tai kukurūzų spraginimas - su mikrobange tikrai geriau gaunasi blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 06, 10:11)
Pas mane virtuvė eina kampu, bet nedariau kampines spintelės. Čia dėl pačio namo ypatumų.



supratau, kad darant kampinę spintelę, tokie dideli pakėlėjai ne kažką... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 11:23)
Tik tokį rinkčiaus, o ne kibirus su atskirais dangčiais, nes kai nori išmesti šiukšles, tas pakėlimas uždengimas rankiniu būdu dažnai apsunkina procesą,
Labai geras, sveikintinas sprendimas  drinks_cheers.gif .


dar yra variantas - kibiras be dangčio. Kažkaip nėra ir nereikia to dangčio blush2.gif juk vis tiek nemarinuosi šiukšlių, reiks dažnai išsinešt (ypač, jei šiukšlinė nedidelė)
Atsakyti