Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(jankara @ 2014 06 05, 15:17)
nes turiu keletą klausimų, bet nežinau, ar likti prisirišus prie savojo planelio, ar laukti jūsų protingesnio?

Nebūtinai mano planas bus protingesnis biggrin.gif . Panašu, kas Jūs viską puikiai įsivaizduojate, žinote kas Jums patinka, kas ne, tai nesinori ir suvelti minčių smile.gif.
O planą tuoj išsisaugosiu ir pažiūrėsiu mirksiukas.gif . Greitai primesiu 2D kaip pati galvočiau daryti...
O rūpimus klausimus tai klauskite, būtinai atsakys, kas žinos atsakymą smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 05 birželio 2014 - 14:32
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 11:26)
Jūsų atveju pačias viršutines sunkiau uždaryt bus, nes durelės bus jau palubėj.
Pas mane paprasčiausiai išklero lankstai, aišku ne Blum buvo, tad paskutiniu metu jau reikėjo su galva priremti smile.gif. Pas mane buvo tokio principi atidarymas, tik, kaip minėjau ne Blum. Dar susigundyčiau va tokiais, kiek esu čiupinėjus man jie ir patogiai, ir gražiai atrodo, tačiau Jums pačioms viršutinėms toks variantas netinka, o apatinėms dėti tokius, o viršutinėms kitokius - jau makalynė, kuri gali sukelti nepatogumų.
Išvis galvoju, kam Jums skirtingas tas pakabinamas spinteles daryti? Tradiciškai atsidarančios gal ir pigiau atsieis, ir tvarkingiau atrodys  4u.gif .



kazkodel man atrodo graziau gal bus i virsu, nes pas mane dabar yra 70 aukscio ir 30 plocio vienos dureles, tai dar dar....bet jeigu bus 50 aukscio ir 30 plocio.....nebus tokie ale kvadraciukai.....o deti 4x45cm plocio ir po 50cm aukscio, gal jau per daug ir per siaura....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 05 birželio 2014 - 14:27
O galiu dar tokio dalyko paklausti: ar indaplovėje indai išdžiūsta iki galo? Ar tiesiog palieki pravirą indaplovę ir jie baigia džiūti, jei neišdžiūvę?.. blush2.gif ta prasme, nebereikia traukti drėgnų puodų ir šakučių ir juos kažkur baigti džiovinti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laumzirge @ 2014 06 05, 15:28)

Priklauso nuo programos, su kokia plausit indus. Būna trumpos programos, kurios neišdžiovina, bet indai pastovi ir nusivarva indaplovėj, nematau reikalo juos ištreukti ir džiovinti kažkur kitur. Ilgosios programos išdžiovina, tačiau gali likti vandens puodelių, puodų, stiklinių viršuje, jeigu jų dugnuose yra įdubimai, kur tas vanduo gali užsilaikyt. Svarbu teisingai indus sudėlioti.
Atsakyti
aišku, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 05, 15:23)
kazkodel man atrodo graziau gal bus i virsu, nes pas mane dabar yra 70 aukscio ir 30 plocio vienos dureles, tai dar dar....bet jeigu bus 50 aukscio ir 30 plocio.....nebus tokie ale kvadraciukai.....o deti 4x45cm plocio  ir po 50cm aukscio, gal jau per daug ir per siaura....

O kam taip smulkintis į kvadračiukus? unsure.gif Darykit normaliai. stačiakampius 100x45cm ir 100x60cm. Kodėl užsiciklinot, kad būtinai reikia tą aukštį padalinti pusiau? Vat 100x30cm durelės, kurias planuojatės, tai jau nekaip atrodytų - tokios ilgos siauros... Bet jei tos siaurosios nebeliktų, tai vizualiai susivienodintų vaizdas viršuje. Ir toks variantas įmanomas su tradiciškai atsidarančiomis durelėmis, nes jei planuojatės į viršų atsidarančias, tai ir prisidarysit kvadračiukų doh.gif ...
Va apie ką aš Jums kalbu - viršuje Jūsų variantas, apačioj mano:

user posted image

Arba aš jau kažką ne taip supratau...
Rinkitės, kas Jums geriau 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 05 birželio 2014 - 14:52
Jankara, galvočiau galbūt kažkaip taip:

user posted image

user posted image

Į spalvas prašau dėmesio nekreipt, nes nieko nesuvienodinau.
Atsakyti
Nuo šaldytuvo: stalčių blokas jwi gerai pamenu 900mm pločio, paskui I tipo kampinė spintelė su 450mm durelėmis, užsukus 600mm indaplovė, 600mm plautuvės stalčius (nors dabar pagalvojus, sukeisčiau juos vietom, kad patogiau būtų indaplovę iškraustyt ir darbastalis tarp plautuvės ir viryklės padidėtų), po to ~650mm jei neklystu stalčių blokas, toliau užsukus vėl tokia pati I tipo kampinė spintelė tik veidrodinė pirmosios versija, paskui 600mm viryklė, galiausiai 900mm stalčių blokas arba 2 siauresni stalčių blokai, kur arčiau viryklės esantis būtų naudojamas prieskonių, aliejų laikymui.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 15:20)
Nebūtinai mano planas bus protingesnis  biggrin.gif . Panašu, kas Jūs viską puikiai įsivaizduojate, žinote kas Jums patinka, kas ne, tai nesinori ir suvelti minčių smile.gif.
O planą tuoj išsisaugosiu ir pažiūrėsiu  mirksiukas.gif . Greitai primesiu 2D kaip pati galvočiau daryti...
O rūpimus klausimus tai klauskite, būtinai atsakys, kas žinos atsakymą  smile.gif .

na, bet kokiu atveju Jūs tikrai turite daugiau patirties ir žinių virtuvių kūrime smile.gif
dėkoju už vizualizaciją, esu ir pati panašų planelį dariusi, bet kodėl po to kitaip perbraižiau jau ir nebeatsimenu blush2.gif
klausimai, dėl kurių suku galvą, mano tokie:
1. ar dar deda kiti užuolaidas virtuvėje? aš galvoju kaip dėl to didžiojo lango, ar reiktų jį aprengti? nes roletus tikriausiai tikrai dėsim biggrin.gif
2. žiūriu ir pagal Jūsų vizualizaciją stalčiai baigiasi jau po langu (didžiuoju), aš vis sukau galvą ar baigti ten spinteles/stalčius iki lango, ar leisti išsikišti g.gif
3. dėl mikrobangės - nesu jai numačiusi vietos, palyginus nedaug naudojamės ir senosios nebesivešim, bet labai bijau, kad įsikūrus nesumąstytume, kad jos trūksta ir tada nusipirksim ... blush2.gif gal visgi jai numatyti slaptą vietelę? rolleyes.gif
4. kaip tas dviduris šaldytuvas ? man tokie nelabai, nes baisiai dideli atrodo, bet MB tokio labai nori...
5. kad nebesiplėsčiau parašysiu didžiausią galvos skausmą - apšvietimas??? interete buvom radę labai panašų variantą į mūsų svarstomą, ten apšvietimas ties virtuviniu buvo 3 berods halogeninės lempos, o ties stalu papildomas šviestuvas. Kaip manote, ar ne per mažai prie virtuvinio tiek apšvietimo būtų?
Atsakyti

1. Kaip Jums patogiau, taip ir datykite - užuolaidos, austrijetės labai papuoštų virtuvę. Čia priklauso nuū stiliaus ir nuo to, kas bus prie lango.
2. Čia vėlgi - jei norite užuolaidų , spintelę reiktų anksčiau užbaigt, jeigu dėsit trumpas austrijetes/romanetes, gal nelabai svarbu sulyginti spintelę tik tik su langu.
3. Apie kokią slaptą vietelę mikrobangei kalbate? Norite slėpti ją balduose? Nedaryčiau taip, juo labiau kad stalviršio pas Jus sočiai. Jei labai reikia, pastatyčiau ją kir nors kampe, nors teisybę pasakius net nedėčiau...
4. Man tai fainas tas dviduris šaldytuvas. Nesu tokio turėjus, bet visai norėčiau.
5. Ties virtuviniu 3 halogenai? Mažai. Dėčiau 6 užsimerkus, jei ne daugiau, ir BŪTINAI daryčiau vietinį darbastalio apšvietimą - po spintutėm pakabinamom, ant sienų ten kur nėra pakabinamų. Žinoma virš stalo turi būti koks didesnis kabantis šviestuvas, gal net dvigubas, trigubas jei stalas didesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 05 birželio 2014 - 18:11
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 13:29)

Šiukšlių dėžė stalčiuje - visiškas gėris, ne kitaip  thumbup.gif .
Išvis, dar ir Pupyte_'i atsakau - apačioje jei tik įmanoma - TIK stalčiai. Patogiau nieko nėra  bigsmile.gif .



Gal turit foto kaip atrodo tie stalciukai pas jus su siuksliadezem?

Buvau siandien pasidairyt Voke3. Maciau toki virsutiniu spinteliu atsidarymo mechanizma, kad paliekamas ilgesnis spinteliu krastas, uzkisi pirsta ir atsidaro. Bet greiciausiai vel apsiciupines viskas...

Paziurejau tas blizgias plokstes..Labai grazu..Noris kokio sviesiai persikinio atspalvio.Bet bijau del prieziuros..Gal vis del to geriau laminuota plokste..Beta tada ji gali buti tik matine?Ar dazyta gali buti ir blizgi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 05 birželio 2014 - 18:44
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 14:57)
Kiek laiko naudojatės? Tokių be Blum ar panašaus lygio furnitūros nedaryčiau  schmoll.gif . Turėjus nesu, bet kiek teko svečiuose atidarinėti, uždarinėti, man nepatiko. Didelis toks gargaras gaunas, aišku 60cm plotis nebūtų didelis... Svečiuose tarp kitko Blum furnitūra buvo, tačiau spintelė platesnė, nei 60cm.. Neeežinau, gal nuo įpročių priklauso  unsure.gif . Ypač nepatogu žemyn traukti, ten be rankenėlių buvo - gal dėl to taip nepatogiai pasirodė. Gal su rankenėlėm kitaip. Vėlgi, būtų paranoja, kad su laiku išklers ir nepriglaus man tų durelių dailiai prie spintelės  doh.gif ...  biggrin.gif.


Gegužę buvo metai, kai naudojames.
Pas mane ne Blum, kiek pigesnė, bet kokybės lygiu nenusileidžianti. Nei kas atsilaisvino, nei kart neteko reguliuoti po sumontavimo. Viskas ok.
Kam gargaras, o man tai tikras išsigelbėjimas mažoje virtuvėje - pradedi gaminti, pakeli dureles ir nedaužai katos į durelių kampus. Pabaigus - uždarau dureles. Būna, kad darinėju ne po vieną ir ne po du kartus per dieną. O aš dažniausiai dar ir ne viena sukiojuosi virtuvėje.
Pas mane ten ne dvi lentynos, kaip rodoma dažniausiai kataloge, o keturios. Tilpo visos kruopos, cukrus ir dalis rečiau naudojamų indų. Tiesa, viena lentyna kiek siauresnė dėl paties mechanizmo užimamos vietos. Talpumas thumbup.gif

Beje kai galvojau kokias daryti dureles, padėjo apsispręsti vienas bendradarbis - pas jį irgi standartinė kišenio dydžio virtuvė 6 (?) kv. metrų. Tai pas jį trumpojoje sienoje kabo dvi spintelės po 100-110 cm su tokiomis durelėmis ir Blum mechanizmai. Iki pat lubų. Vienoje spintelėje kažkaip padaryta vieta gartraukiui (kažką vieną kart čia panašaus vienas meistras rodė), o likusi vieta normaliai naudojama virtuviniams rakandams susidėti. Beje, sakė dėl vietos stokos spintelėse nedarė rankenėlių, o tiesiog padarė dureles ilgesnes - taip patogu atidaryti, o uždaryti jam ir jo žmonai irgi nesukelia nepatogumų. Čia matyt įpročio reikalas. Aš tos virtuvės nečiupinėjau, tik nuotraukose mačiau. Bet pamačius tokį gėrį laksčiau po baldų salonus ir visur atidarinėjau visas spinteles, kurios tik pasitaikė ant kelio. lotuliukas.gif Kad tik įsitikinti, jog man būtent to reikia.
Kaip tik šiandien klausiau - kaip jam tarnauja mechanizmai - sakė viskas ok, lyg vakar būtų buvusi virtuvė sumontuota.

O jus kur turėjot anksčiau mechanizmus, tai įtariu buvo taip vadinami dujiniai. Tai nesistebėkite, kad po kurio laiko teko galva prilaikyti. Tiesiog jie jau atitarnavo savo.
Atsakyti