Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Amelita @ 2014 06 05, 12:42)
Kas geriau spinteles su rankenelemis ar atsidarancios nuo spustelejimo?

Kas turit siuksliu deze stalciuje vis dar patenkintos? smile.gif


Žiūrint kokį tą nuo spustelėjimo darysit. Jaigu tą brangųjį Blum Servo drive variantą, tai nuo menkiausio spustelėjimo stalčius vis atsidarinės, kaip baldininkas mums juokėsi - vaikus stumdys stalčiai biggrin.gif . O jeigu tą paprastąjį, kur tik atmetimas stalčiaus yra, tai nematau prasmės dėti, nes kiek suprantu stalčių truputį išstumia, bet neatidaro iki galo, vistiek turi rankom atsidarinėt. tad balsuočiau už rankenėles. Juo labiau, kad jų visokiausių gražių yra bigsmile.gif .
Ups, dabar atkreipiau dėmesį, kas apie spinteles klausėte... ax.gif . Nieko, paliksiu savo mintis dėl stalčių atidarinėjimo paspaudus, o dėl viršutinių spintelių, pritariu Dešimtukui - nusičiupinės. Mane tai erzintų tie nusičiupinėjimai - kam papildomai save darbu apsikraut, nes jei bus rankenėlės, tai valyt dureles žymiai rečiau reikės. Be to, man tai nepatogu tokias uždarinėt schmoll.gif .

Šiukšlių dėžė stalčiuje - visiškas gėris, ne kitaip thumbup.gif .
Išvis, dar ir Pupyte_'i atsakau - apačioje jei tik įmanoma - TIK stalčiai. Patogiau nieko nėra bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 10:29)
Žiūrint kokį tą nuo spustelėjimo darysit. Jaigu tą brangųjį Blum Servo drive variantą, tai nuo menkiausio spustelėjimo stalčius vis atsidarinės, kaip baldininkas mums juokėsi - vaikus stumdys stalčiai  biggrin.gif . O jeigu tą paprastąjį, kur tik atmetimas stalčiaus yra, tai nematau prasmės dėti, nes kiek suprantu stalčių truputį išstumia, bet neatidaro iki galo, vistiek turi rankom atsidarinėt. tad balsuočiau už rankenėles. Juo labiau, kad jų visokiausių gražių yra bigsmile.gif .
Ups, dabar atkreipiau dėmesį, kas apie spinteles klausėte... ax.gif . Nieko, paliksiu savo mintis dėl stalčių atidarinėjimo paspaudus, o dėl viršutinių spintelių, pritariu Dešimtukui - nusičiupinės. Mane tai erzintų tie nusičiupinėjimai - kam papildomai save darbu apsikraut, nes jei bus rankenėlės, tai valyt dureles žymiai rečiau reikės. Be to, man tai nepatogu tokias uždarinėt  schmoll.gif .

Šiukšlių dėžė stalčiuje - visiškas gėris, ne kitaip  thumbup.gif .
Išvis, dar ir Pupyte_'i atsakau - apačioje jei tik įmanoma - TIK stalčiai. Patogiau nieko nėra  bigsmile.gif .



aga, man taip liepe darytis smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 13:29)


Šiukšlių dėžė stalčiuje - visiškas gėris, ne kitaip  thumbup.gif .
Išvis, dar ir Pupyte_'i atsakau - apačioje jei tik įmanoma - TIK stalčiai. Patogiau nieko nėra  bigsmile.gif .

visishkai pritariu, turejau bute toki varianta, dabar name apie toki svajoju smile.gif wub.gif
Atsakyti
mergaites dar truputi pakankinsiu jus su klausimais blush2.gif
iki lubu lieka 1m. aukscio, kaip deti spinteles? 2 po 50 aukscio ir atverciamas i virsu?

galvoju ar butu protinga:

nuo kriaukles puses virsuje spinteles 2 x 60cm.plocio 50cm aukscio atverciamos i virsu, salia apie 30cm. plocio kargas, virs kargo 30cm. plocio spintele su durelemis i sona atverciamomis (rankenas visu deciau per viduri, kad vizualiai nesiskirtu), tuomet 60cm. spinteles po gartraukiu (nzn kaip darinetusi) ir vel salia spinteles 2 x 60cm.plocio 50cm aukscio atverciamos i virsu.

ar logikos yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 06 01, 20:17)
Vieninelis reikalavimas nors kazkiek paslepti virtuve nuo svetaines...

user posted image

Nuomonę apie virtuvę jau anksčiau parašiau smile.gif. Kaip įsivaizduoju Jūsų erdvę kažkaip taip:
user posted image

Manau, kad iš svetainės dėl patalpų orientacijos, nelabai ir kris į akis Jūsų virtuvė mirksiukas.gif .

Papildyta:
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 05, 13:53)
ar logikos yra?  ax.gif

Aš, kadangi atsikandau į viršų atsidarinėjančių spintelių, pasakysiu taip:
daryčiau visas tradiciįkai atsidarančias. Nesistengčiau žūt-būt lygiuoti su apačia. Nedaryčiau siauros spintelės viršuje. Geriau prie tų 60cm pridėčiau 30cm ir iš to 90cm gaminčiau vieną dvigubą spintelę su 45cm durelėmis. Paskui 60cm gartraukio, paskui 60cm likusi, atsidaranti į sieną, tad neturėtų į jos durelių kampą kliūti galva. Gartraukio spintelei ir vienom plačiosios spintelės durelėm dėčiau plačiai atidarančius lankstus, kad nekentėtų galva. Tai tiek.
Atsakyti
o kodel negerai i virsu atidarancios? nepatogu, negrazu?
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 05, 14:11)
o kodel negerai i virsu atidarancios? nepatogu, negrazu?

Jūsų atveju pačias viršutines sunkiau uždaryt bus, nes durelės bus jau palubėj.
Pas mane paprasčiausiai išklero lankstai, aišku ne Blum buvo, tad paskutiniu metu jau reikėjo su galva priremti smile.gif. Pas mane buvo tokio principi atidarymas, tik, kaip minėjau ne Blum. Dar susigundyčiau va tokiais, kiek esu čiupinėjus man jie ir patogiai, ir gražiai atrodo, tačiau Jums pačioms viršutinėms toks variantas netinka, o apatinėms dėti tokius, o viršutinėms kitokius - jau makalynė, kuri gali sukelti nepatogumų.
Išvis galvoju, kam Jums skirtingas tas pakabinamas spinteles daryti? Tradiciškai atsidarančios gal ir pigiau atsieis, ir tvarkingiau atrodys 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 05, 14:11)
o kodel negerai i virsu atidarancios? nepatogu, negrazu?


Aš turiu TOKIO TIPO atsidarancias dureles. Tik pigesnės firmos.
Visos spintelės aukštis kažkur ~90 cm, plotis 85 cm.
Man tokios žymiai patogesnės nei tradicinės į šoną. mirksiukas.gif
Kiek suprantu tokį mechanizmą galima dėti ir į spiteles, kurios bus iki pat lubų - tuomet galima sureguliuoti, kad nekiltų taip aukštai kaip parodyta kataloge.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 06 05, 14:47)
Aš turiu TOKIO TIPO atsidarancias dureles. Tik pigesnės firmos.
Visos spintelės aukštis kažkur ~90 cm, plotis 85 cm.

Kiek laiko naudojatės? Tokių be Blum ar panašaus lygio furnitūros nedaryčiau schmoll.gif . Turėjus nesu, bet kiek teko svečiuose atidarinėti, uždarinėti, man nepatiko. Didelis toks gargaras gaunas, aišku 60cm plotis nebūtų didelis... Svečiuose tarp kitko Blum furnitūra buvo, tačiau spintelė platesnė, nei 60cm.. Neeežinau, gal nuo įpročių priklauso unsure.gif . Ypač nepatogu žemyn traukti, ten be rankenėlių buvo - gal dėl to taip nepatogiai pasirodė. Gal su rankenėlėm kitaip. Vėlgi, būtų paranoja, kad su laiku išklers ir nepriglaus man tų durelių dailiai prie spintelės doh.gif ... biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 05 birželio 2014 - 14:01
QUOTE(Juodai @ 2014 06 05, 13:03)

Nuomonę apie virtuvę jau anksčiau parašiau smile.gif. Kaip įsivaizduoju Jūsų erdvę kažkaip taip:
Manau, kad iš svetainės dėl patalpų orientacijos, nelabai ir kris į akis Jūsų virtuvė  mirksiukas.gif .




Gerai, kad yra pritarianciu mano viariantui, jau baigiu susigyvent su juo.

Dabar neapsisprendziu del indaploves vietos, yra 3 galimi variantai.

user posted image

Man atrodo idealiai butu nr.2 bet visai nieko ir kiti variantai, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 06 05, 15:00)
Man atrodo idealiai butu nr.2 bet visai nieko ir kiti variantai, kaip manot?

Priklauso nuo to, kur laikysit iš indaplovės išimtus indus, bet pirmiausia ji turi būti kiek įmanoma arčiau plautuvės. Todėl 3 variantas atkrenta. Jei kasdieninio naudojimo indai bazuosis labiau dešinėje pusėje esančiuose stalčiuose ir spintelėse, tai indaplovę geriau statyti var. Nr.2. Tačiau jeigu dešinėje pusėje virtuvę okupuos kruopos ir miltai, o visi indai keliaus į gražiąją indaują, tuomet indaplovės vieta geresnė var. Nr.1. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 21:21)
Ryt pažiūrėsiu Jūsų planą

Juodai, rašėte, kad žvilgterėsite į mano planus. norėčiau paklausti, ar nepersigalvojote? smile.gif nes turiu keletą klausimų, bet nežinau, ar likti prisirišus prie savojo planelio, ar laukti jūsų protingesnio? mirksiukas.gif g.gif tik nepriimkite šito mano klausimo kaip spaudimo ar panašiai, nes aš tiesiog planuojuosi ir pasikonsultuot norėčiau smile.gif
Atsakyti