Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Sveikos 4u.gif

Atejau i sia tema patarimo unsure.gif
Esam priversti mazinti virtuve doh.gif Desinej pusej siena pasislinks mazdaug per 75 cm. (mazdaug per saldytuva). Dabar sprendziu problema, ka sugalvoti su valgomuoju stalu.... Koki pirkti / gamintis g.gif Galvoju, gal is palanges padaryti stala g.gif Keisime langa - bus plotis 2550 mm (aukstis 1210 mm). Gal jus pamesit kokiu ideju? Jauciu ir vaizdelis bus ne ka verysad.gif Saldytuva planuoju perstatyti vietoj indaujos, nes daugiau pasirinkimo kaip ir nebera....
Tik nekreipkit demesio i bardakeli, virtuve jau 4 m. yra eksploatuojama biggrin.gif Ir tiesiog patingejau ja nufotkinti idealioj tvarkoj blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vil_ma @ 2014 06 04, 12:04)
O gal tada daryt taip kažkaip (virš kriauklės gaunasi dvi spintelės po 45 cm, po to eina dvi spintelės po 60 cm., tada 30 cm spintelė ir 60 cm. gartraukiui ir 30 cm spintelė.. balaganas truputį  doh.gif :


Dar vienas variantas blush2.gif sutvarkiau tas viršutines spinteles (virš kriauklės gavosi dvi po 45 cm, o palei ilgąją sieną visos po 50 cm (paskutinė tik 35 cm). Kampinės spintelės nebeliko smile.gif
Dabar atrodo kaip ir geriau lyg ir ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 04, 12:08)
apatines spinteles butu tokiu L kampu sudetos mazdaug, bet nzn kas liecia virsu, ar daryti kaip siame paveiksleli ar irgi daryti L forma. Ir kokio gylio yra virsutines daromos, nes baldininkas man sake, kad jeigu iki virsaus tai labai jau didelis gargaras bus.  Maciau, kad buna 530 arba 600mmm plocio, o kaip gylis?

[CODE]user posted image


indaplovės nebelieka?..
Atsakyti
QUOTE(Vil_ma @ 2014 06 04, 13:37)


Indaplovę keisčiau su stalčių bloku, nes dabartiniu atveju bus nepatogu į ją dėti indus - ją atidarius neprieisit prie plautuvės. Nebent iš krašto stovint ties praėjimu, bet kažin ar taip patogu g.gif . Mano siūlomas plautuvės - indaplovės išdėstymas yra mano pačios išbandytas - tikrai patogus.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 04, 13:08)
Indaplovę keisčiau su stalčių bloku, nes dabartiniu atveju bus nepatogu į ją dėti indus - ją atidarius neprieisit prie plautuvės. Nebent iš krašto stovint ties praėjimu, bet kažin ar taip patogu g.gif . Mano siūlomas plautuvės - indaplovės išdėstymas yra mano pačios išbandytas - tikrai patogus.

Kampinė kriauklės spintelė šiuo atveju neturi prasmės, o tik pabrangina projektą ir sumažina laisvą erdvę patalpoje. Viskas pagal vieną sieną ir tiek.
Iš kairės į dešinę: kriauklė 600, indaplovė 600, stalčių blokas XXX, orkaitė 600, spintelė prie lango xxx. Neverta daryti L formos virtuvės, kai užsukus tik viena spintelė telpa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 birželio 2014 - 14:21
QUOTE(Juodai @ 2014 06 04, 13:08)
Indaplovę keisčiau su stalčių bloku, nes dabartiniu atveju bus nepatogu į ją dėti indus - ją atidarius neprieisit prie plautuvės. Nebent iš krašto stovint ties praėjimu, bet kažin ar taip patogu g.gif . Mano siūlomas plautuvės - indaplovės išdėstymas yra mano pačios išbandytas - tikrai patogus.


Ačiū labai visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dešimtukas @ 2014 06 04, 15:10)
Kampinė kriauklės spintelė šiuo atveju neturi prasmės, o tik pabrangina projektą ir sumažina laisvą erdvę patalpoje. Viskas pagal vieną sieną ir tiek.

man irgi buvo kilus tokia mintis.
O jei vienoj eilėj ir kairėje indaplovę, virš jos orkaitę, šalia kriauklę, stalčių bloką, kaitlentę ir stalviršį užsukti po langu, baigiant šaldytuvu? Tada darbastalio bus nemažai ir nebus neišnaudotų spintelių g.gif

ai, bet užsukti nenorėsit, nes ten pietų stalas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 04 birželio 2014 - 14:16
QUOTE(Daivija @ 2014 06 04, 12:32)
Sveikos  4u.gif

Atejau i sia tema patarimo  unsure.gif
Esam priversti mazinti virtuve  doh.gif Desinej pusej siena pasislinks mazdaug per 75 cm. (mazdaug per saldytuva). Dabar sprendziu problema, ka sugalvoti su valgomuoju stalu.... Koki pirkti / gamintis  g.gif Galvoju, gal is palanges padaryti stala  g.gif Keisime langa - bus plotis 2550 mm (aukstis 1210 mm). Gal jus pamesit kokiu ideju? Jauciu ir vaizdelis bus ne ka  verysad.gif Saldytuva planuoju perstatyti vietoj indaujos, nes daugiau pasirinkimo kaip ir nebera....
Tik nekreipkit demesio i bardakeli, virtuve jau 4 m. yra eksploatuojama  biggrin.gif Ir tiesiog patingejau ja nufotkinti idealioj tvarkoj  blush2.gif

user posted image

user posted image


As siek tiek ne i tema, bet noriu jusu paklausti tokio dalyko. Labai norime ir planuojame montuoti orkaite akiu lygyje, na kaip pas jus, ir mikrobange virsuj. Ar gerai eksploatuojasi orkaite ar kepant labai eina garai, siluma i patalpa, kai gary surinkejas kazkur sone? Iprasta kai orkaite yra apacioje po virykle ir virs garu surinkeja...
Aciu is anksto uz patarimus!
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2014 06 04, 14:24)
As siek tiek ne i tema, bet noriu jusu paklausti tokio dalyko. Labai norime ir planuojame montuoti orkaite akiu lygyje, na kaip pas jus, ir mikrobange virsuj. Ar gerai eksploatuojasi orkaite ar kepant labai eina garai, siluma i patalpa, kai gary surinkejas kazkur sone? Iprasta kai orkaite yra apacioje po virykle ir virs garu surinkeja...
Aciu is anksto uz patarimus!


Siaip tai garai neina i virtuve. Tik kai iskepi ir atidarai orkaite - tai toks pliupsnys garu iseina. Nezinau, ar taip turi buti, ar ne biggrin.gif Bet siaipas jokiu garu nejauciu, o del silumos, tai siek tiek silciau buna, kai naudoji orkaite. Bet manau, kad del silumos tai nepriklauso, kur ji bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tauskalyte @ 2014 06 04, 15:24)
Ar gerai eksploatuojasi orkaite ar kepant labai eina garai, siluma i patalpa, kai gary surinkejas kazkur sone? Iprasta kai orkaite yra apacioje po virykle ir virs garu surinkeja...
Aciu is anksto uz patarimus!

niekada nejungiu garų surinkėjo, kepdama orkaitėj, juk negaruoja nuolat, tik atidarius orkaitę garai išeina ir išsisklaido per porą sek., todėl jokio skirtumo, kur bus orkaitė. Montuokit ten, kur jums norisi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mascara: 04 birželio 2014 - 16:37
Sveikos merginos 4u.gif tai jus man paaiskinkit kaip atrodo tos visos plokstes?nes kiek skaitau nesuprantu,ta virtuve kur norejau blyzgia tai iseina blyzgi plokste?o kaip atrodo laminotos ir MDF ir dar rase kazkokios graubletos ar kokios nes man reikia jau nuspresti kokia virtuve uzsakyti kokios medziagos negaliu isrinkti:(nes noreciau kad lengvai valytusi aisku,mazai teptusi ir ilgai tarnautu ypac su mazais vaikais ax.gif apsistojau ties blyzgios ar turite kas parasykite prasau apie prieziura 4u.gif
Atsakyti
kolegės, bandau susidėlioti virtuvės akcentus smile.gif išsirinkau fasadų spalvą - bus švelni kremo, stalviršis rudas raižytas Termopalas R6061\FG, virtuve klasikinė labiau su sala. Šaldytuvas neintegruotas dviduris... galvoju kaip čiasu buitine susitvarkius g.gif .. pradėjau galvot apie bronzinės spalvos gartraukį, nes rankenėlės bus bronzinės.. bet šaldytuvas bus sidabrinis.. tai ar verta? imčiau baltą, ir orkaitę baltą, bet vėl tas šaldytuvas sidabrinis g.gif ... o ir kaitlentė elektrinė... ar nesimėtyt ir dėt viską sidabrinį ir nesukt galvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 04 birželio 2014 - 21:16