Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 22:52)
Todėl man naturaliai klasifikuijasi blizgios, matinės (suprask - lygios) ir su tekstūra  rolleyes.gif .
Bet gal ir yra blizgios su tekstūra... nežinau... blush2.gif

Tada jus teisi 4u.gif biggrin.gif su tesktura blizgiu gal tikrai nera, tik as kitaip klasifikuoju: blizgios, matines lygios ir matines su tesktura blush2.gif
Atsakyti
Kiskiau, parodykit, kokia pas jus plokštė smile.gif
Atsakyti
Beje, aš gi norėjau blizgios baltos plokštės. parodė man šiandien, nusprendžiau, kad tai, ko aš noriu, yra visgi dažytas mdf, nes plokštė taip neatrodo nė iš tolo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 06 03, 23:07)
Kiskiau, parodykit, kokia pas jus plokštė smile.gif

Virsus: http://www.termopala...iu-plokstes/900
Apacia: http://www.termopala...u-plokstes/1078
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2014 06 04, 08:02)

aš tai kažkodėl tokių bijau, net nežinau, kodėl biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 21:21)
Supratau dėl apšiltinimo, tik įdomu, kiek iš to naudos bus g.gif . Bet, jei žmonės taip daro, gal yra  g.gif .
Išties smagu skaityt, kaip viską gerai įsivaizduojat. Ryt pažiūrėsiu Jūsų planą, bet įtariu, kas mano pagalbos čia nereikia bigsmile.gif . Žinoma, darykite taip, kaip Jums patogiau, Jums ten gyventi ir dirbti 4u.gif .

mūsų pažįstamų rate nemažai kas taip šildo, manau, kad verta smile.gif o įsivaizduoju kažkiek savo virtuvę gal todėl, kad antrą mėnesį ją vis kuriu, tobulinu, svarstau kas kaip būtų patogiau, žodžiu stengiuosi rimtai atlikti savo darbą smile.gif Jūsų pagalba, patarimai ir kritika tikrai reikalinga, nes to čia ir atėjau, tikrai norisi su kažkuo pakalbėti, įvertinti, pakeisti, kol dar galima, nes savo pažįstamų rate nelabai yra su kuo ir tartis tokiomis temomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jankara @ 2014 06 04, 09:00)
labas rytas smile.gif

mūsų pažįstamų rate nemažai kas taip šildo, manau, kad verta smile.gif o įsivaizduoju kažkiek savo virtuvę gal todėl, kad antrą mėnesį ją vis kuriu, tobulinu, svarstau kas kaip būtų patogiau, žodžiu stengiuosi rimtai atlikti savo darbą smile.gif  Jūsų pagalba, patarimai ir kritika tikrai reikalinga, nes to čia ir atėjau, tikrai norisi su kažkuo pakalbėti, įvertinti, pakeisti, kol dar galima, nes savo pažįstamų rate nelabai yra su kuo ir tartis tokiomis temomis smile.gif

o jūs taip namą šiltinat? Ar butas čia? nes jei namas, tai taip šildotės namus dėl to, kad nereikėtų paskui išorės tvarkyti tinkuojant, dažant? aš kiek bijočiau viduj šiltint dėl to rasos taško, kad jis nesigautų ten, kur nereikia ir nepradėtų paskui pelyt viskas. Na ir aišku ploto sumažėja nemažai nuo to šiltinimo viduje. Aišku aš ne inžinierė, gal ir klystu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 04 birželio 2014 - 08:37
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 20:59)

2.Šiuo metu 3m. pločio siena(apšiltinus liks apie 2800mm)



oho, nemažai apsišiltinsit g.gif pasimėginkit šita programa pasinaudoti, pažiūrėkit, ar nesigauna rasos taškas netinkamoje vietoje
http://www.u-wert.net/

IMHO, jau geriau daugiau už šildymą sumokėti nei gyvent supelijusiuose namuose.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 06 03, 17:10)
Buvo jau diskutuota ir nepamenu, kas doh.gif Del istraukiamos stalciaus (kargiukas, ar kaip ten vadinas) aliejam ir pan. Ar labai blogai, ty kais, jei jis salia orkaites? Pas vienus kaista aliejus. Pas mane dabar jis per nedidele lentynele buteliams (ne karto nestovejusiu)..
Kitas klausimas - ar dar daro istraukiama 'patalpele' pasluostelem? Nes dabar butu orkaite - aliejus - pasluostele - kriaukle. jei sukeisiu pasluostele su aliejum - tai nekaistu aliejus, bet pasluostele ne salia kriaukles g.gif

Tikiuos, aiskiai parasiau blush2.gif

Žiūrint kaip tas kargo krepšys įrengtas. Aš jį talpinu į atskirą spintelę, tad iki orkaitės šono susidaro 36 mm plokštės. Tai be šansų per tokią sieną aliejų užkaitinti. Dažnas atvejis kai toks konteineris yra šalia viryklės ir orkaitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 04 birželio 2014 - 10:12
QUOTE(kiskius @ 2014 06 03, 21:00)
Tada jus teisi  4u.gif  biggrin.gif su tesktura blizgiu gal tikrai nera, tik as kitaip klasifikuoju: blizgios, matines lygios ir matines su tesktura  blush2.gif

LMDP faktūras skirtingi gamintojai skirtingai įvardija, bet panašumo visgi yra. Lygaus matinio paviršiaus faktūra vadinama velvetu, su smulkiais negiliais brūkšneliais - c (klasika), grublėta - linėja. Vienspalvės plokštės gali turėti lygia faktūrą, gali turėti apelsino žievelės faktūra ir t.t. Skirtingų gamintojų velveto faktūra gali būti skirtinga. Pvz. Pfleiderer velvetas turi truputi blizgumo ir palietus yra visiškai lygus, o Kronopol ir Termopal velvetas palietus turi šiurkštumo, deja tokia plokštė yra teplesnė už kitas. To paties gamintojo skirtingų spalvų ta pati faktūrą gali būti skirtinga priklausomai nuo tekstūros. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mane vel subalamutijo su virtuves isdestymu........ sako, kad gan nebogas projektas yra toks, susitaupo vietos stalui, plati stalvirsine palange naudojama ir kaip darbinis stalas ir kaip valgymui..... ka manot? gal kuri turite namie taip?

nuo sienos as daryciau 15-20cm, po apacia butu kargo deze biriems produktams ir aliejams, po to kaitlente (visgi supratau, kad patogiau) ir po to darbine viena, po ja indaplove, kampe kriaukle, uzsisukus kampu 35cm plocio apie 60 cm. ilgio irankiu stalcius, po juo 2 kazkokios spinteles.....virsui dar nesup[lanavau, bet labai neprimandravosiu

[CODE]user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 04 birželio 2014 - 10:54
Manau, kad labai gera ideja.
Atsakyti