Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 03, 14:12)
sioje nuotraukoje, spinteleje esancioje prie krasto yra ideta skambimo masina 45x60, sakykit, kokio dydzio tuomet turi būti pati spintele, kiek nuo sienos stalvirsis, bandyciau pasibraizyti ant grindu, kiek man uzims virtuves ploto.
Spintele po kriaukles ir salia esanti, bei virsuje siauresnes atsidaro i sonus, cia tieisog taip parinktos rankeneles, kad vizualiai atrodytu graziau, o idomu, patogu?


o tai kas čia kur stovės? g.gif
jeigu norite, kad šeimyna Jums padėtų gaminti, tada plautuvė ir kaitlentė šalia yra blogis. Nenorite kriauklės pernešti "už kampo"? smile.gif

manau, kad Jums baldininkas tiesiog pasiūlė pigesnį variantą: susitaupo pinigiukai ir nedarant spintelių iki lubų, ir nedarant pakeliamų mechanizmų bei stalčių.

Vieniems patogu tos pakeliamos spintelės, kitiems - ne. Geriausiai pati pasivaikščiokit po baldų salonus ar pas draugus išsimėginkit, ir tada pamatysite, ar verta investuoti, ar ne. Tik kampuose, kur sudūrimai yra, neprisidarykit pakeliamų mechanizmų iš abiejų pusių, nes ten tikrai bus nepatogu.

Dėl spintelių iki lubų: jeigu neturit, kur daiktų susidėt, tada darykit. MB mano, kad jų pas mus nereikia (argumentai: vis tiek nenaudosim, nes ir dabar neišnaudojam aukščiau esančių lentynų); mano draugė pasidarė ("dulkės nesikaups, gal kažką pasidėsiu"); pas mano tėvus, tai kas ten padėta, tas ir stovi nejudinama metų metais (net ir pasimiršta, kas ten yra). O aš dar neapsisprendžiau, bet linkstu link to, kad nedaryt. unsure.gif kai spintelės ne iki lubų, ir erdvės atrodo, kad daugiau yra.
Atsakyti
Sveikos, vakar susistaciau ir polistirolo virtualias sienas, ir galutinai paaiskejo, kad mano virtuvei su L sienute niekas neiseina, gaunasi gramozdu gramozdas.. Taigi permasciau perdeliojau ir gaunasi stai kas:

user posted image

Kaitlente butu salia orkaites, o prie lango saldytuvas uz jo nepavyko papiesti taip kaip issivaizduoju bet tokia indauja... Indaplove salia saldytuvo.

Labiausiai nervijuos del to, kad saldytuvas nebutu toks kaip spuogas ir neuzgostu lango..

Gal turit kas kokiu pastabeliu?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 13:21)
Na, tuomet vieną rekomendaciją jau turite smile.gif.




Nelabai supratau...smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 03 birželio 2014 - 14:41
QUOTE(Amelita @ 2014 06 03, 15:33)
Nelabai supratau...smile.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif ... maniau mano baldininkus jau visos mintinai žino doh.gif . Baldų Amatas.. Rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 15:53)
lotuliukas.gif ... maniau mano baldininkus jau visos mintinai žino doh.gif . Baldų Amatas.. Rekomenduoju  thumbup.gif



Virtuve tai pamenu, ale baldininku pavadinimo nepamenu. smile.gif Nera brangininkai? Dirba Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 03, 15:56)
Virtuve tai pamenu, ale baldininku pavadinimo nepamenu. smile.gif Nera brangininkai? Dirba Vilniuje?

Vilniečiai. O kas yra brangu? unsure.gif
Kaina labiausiai priklauso nuo medžiagų, kurias naudosite. Darbas visur panašiai kainuoja.
Atsakyti
dar norejau pasiklaus, o rankeneles kokias darot? ar ileidziamos patogu, nes man atrodo, kad jeigu nebus atsikise, bus daugiau vietos
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 16:06)
Vilniečiai. O kas yra brangu? unsure.gif
Kaina labiausiai priklauso nuo medžiagų, kurias naudosite. Darbas visur panašiai kainuoja.



Nusiunciau uzklausima, paziuresim ka atsakys. smile.gif

Kiek kainavo Jusu virtuve? Masyvas, akmens stalvirsis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 03 birželio 2014 - 15:15
QUOTE(Amelita @ 2014 06 03, 16:13)
Nusiunciau uzklausima, paziuresim ka atsakys. smile.gif

Kiek kainavo Jusu virtuve? Masyvas, akmens stalvirsis?

Masyvas + rekordinis iki tol jiems bluminių stalčių skaičius - 23 vnt. O stalviršis akmens, bet ne jie gamino. Virtuvinis be buitinės kainavo apie 13t. Be gartraukio konstrukcijos.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 16:25)
Masyvas + rekordinis iki tol jiems bluminių stalčių skaičius - 23 vnt. O stalviršis akmens, bet ne jie gamino. Virtuvinis be buitinės kainavo apie 13t. Be gartraukio konstrukcijos.


13 be stalvirsio? Tai gana gera kaina. O per kiek laiko pagamino?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 03 birželio 2014 - 15:35
Pagamino laiku, kaip sutarty buvom suderėję, tik mes dar negalėjom baldų dėtis, tad laukė, kol priimsim. Iš pradžių buvo sakę gaminimo terminą - 3mėn, jei gerai pamenu. Sutarty gal apie 10 savaičių užrašėm.
Atsakyti
o bloom labai isbrangina viska?nes as svarstau kiek man jo reikia, aisku cia viskas pa smus kol kas planavimo stadijoje, bet va kyla visokiu neaiksumu g.gif
Atsakyti