Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

sveikos mergaites, as vel cia. Si kart jau su konkreciu planu doh.gif visgi nugalejo vyro zodis - keisim viska is pagrindu, t.y. buitine ir baldus. Buvo atejas jau baldininkas padaryti projekteli, tai man lkabai keistai pasirode, jog jis nelinkes i naujoves, t.y. nerekomenduoja pakeliamu spinteliu, nerekomenduoja spinteliu iki lubu. Aisku, as esu maza, 1.62m., bet palubej deciau tik tokius daiktus, kurie butu naudojami karta-du metuose ir manau, kad vis geriau spintele, negu atvira ir kad reiktu pastoviai valyti nuo pavirsiaus riebalu sankaupas.....pameginsiu ikelti projekteli, kurio galbut noreciau as, tik nzn ar vertas demesio. Ir dar nzn kokio tuomet reiktu daryti aukscio ytas spinteles.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 13:06)
Amelita, ar mano rekomendacijos reikia?  biggrin.gif



Man reikia keletos baldu gamintoju, kurie daro virtuves tvarkingai, kokybiskai. Ir ju kainos proto ribose.

Ka siusti elektroniniu pastu baldininkams savo virtuves vizualizacija ar koki brezinuka, kur kas turetu buti? Kokios info jiems reikia pradinei kainai. Nezinau kas geriau ar MFD, ar LMPD. Kokia jusu nuomone?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 03 birželio 2014 - 12:11
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 03, 13:11)
nerekomenduoja spinteliu iki lubu.

o kokie jo argumentai?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 03, 13:11)
Man reikia keletos  baldu gamintoju, kurie daro virtuves tvarkingai, kokybiskai. Ir ju kainos proto ribose.

Ka siusti  elektroniniu pastu  baldininkams savo virtuves vizualizacija ar koki brezinuka, kur kas turetu buti? Kokios info jiems reikia pradinei kainai. Nezinau kas geriau ar MFD, ar LMPD. Kokia jusu nuomone?

Na, tuomet vieną rekomendaciją jau turite smile.gif.
Siųskit vizualizaciją, patalpos planą, aišku ir virtuvinio planą, ne kiek pamenu, viskas ten aišku pas Jus, išgryninta tsakant, kažin, ar baldininkai ką geriau pasiūlys. Viską su išmatavimais. Ir žinoma, paminėkit, kokių medžiagų pageidaujat.
Kas geriau - MDF ar LMDP? Galvoju dabar, ar verta MDF savo kainos? Virtuvės tokiais fasadais neturėjau, nežinau nė ką pasakyt. Jeigu blizgių fasadų nereikia (matinių niekada nedaryčiau nei MDF, nei LMDP schmoll.gif ), ir filingų nepageidaujat, gal rinkčiaus LMDP 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 06 03, 10:18)
o kokie jo argumentai?



vienas is argumentu, kad as esu maza ir man pacias virsutines bus sunku atidaryt be kopeteliu, dar sunkiau uzdaryt. Kitas argumentas, kad tie mechanizmai su laiku susidevi, tiksliau juose esanti sutepimo medziaga issinaudoja ir reikia keist
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 03, 13:23)
vienas is argumentu, kad as esu maza ir man pacias virsutines bus sunku atidaryt be kopeteliu, dar sunkiau uzdaryt. Kitas argumentas, kad tie mechanizmai su laiku susidevi, tiksliau juose esanti sutepimo medziaga issinaudoja ir reikia keist


ar jus pasieksit ar ne , cia ne jo problema. o antrojo argumento tai taip ir nesupratau kuo jis susijes su spinteliu auksciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 03, 13:23)
vienas is argumentu, kad as esu maza ir man pacias virsutines bus sunku atidaryt be kopeteliu, dar sunkiau uzdaryt. Kitas argumentas, kad tie mechanizmai su laiku susidevi, tiksliau juose esanti sutepimo medziaga issinaudoja ir reikia keist

Nebūtinai daryti į viršų atsidarančias dureles. Galima daryti tradiciškai į šonus atsidarinėjančias.
O Jūs jam argumentokit tuom, kad virtuvė maža, o Jums reikia vietos pasidėjimams. O kai reikės, pasidėsit ar kopėtėles, ar kėdutę.
Keisti tie baldininkai...
Atsakyti
[CODE]user posted image


mano draugai planuoja tokia virtuve. Pas mane reiktu ziureti i atvirkstini isdestyma. Kampas iejus i virtuve man is kaires.cia kaip matosi nera tu kampiniu spinteliu, o ir uzbaigimas kampu, bijau, kad gali kenteti kojos arba mazesniu personu galva.
Atsakyti
Kaitlente salia plautuves.. Man visada keistas derinys unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 birželio 2014 - 12:39

realus variantas, cia man atrodo visai neblogai isnaudota kampas atviras, tik kriaukle kadangi plati, tai daug uzima vietos virtuvej sad.gif
[CODE]user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 03 birželio 2014 - 12:57
QUOTE(pupyte_ @ 2014 06 03, 10:27)
[CODE]user posted image
mano draugai planuoja tokia virtuve. Pas mane reiktu ziureti i atvirkstini isdestyma. Kampas iejus i virtuve man is kaires.cia kaip matosi nera tu kampiniu spinteliu, o ir uzbaigimas kampu, bijau, kad gali kenteti kojos arba mazesniu personu galva.



sioje nuotraukoje, spinteleje esancioje prie krasto yra ideta skambimo masina 45x60, sakykit, kokio dydzio tuomet turi būti pati spintele, kiek nuo sienos stalvirsis, bandyciau pasibraizyti ant grindu, kiek man uzims virtuves ploto.
Spintele po kriaukles ir salia esanti, bei virsuje siauresnes atsidaro i sonus, cia tieisog taip parinktos rankeneles, kad vizualiai atrodytu graziau, o idomu, patogu?
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 06 03, 13:47)
Prasau rekomenduoti virtuves baldu gamintojus. Geriausia butu tu, kurie dirba Vilniuje.


mane taip pat labai domina..smile.gif ir kad nebutu kosmines kainos..
Atsakyti