Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(bambyze @ 2014 06 03, 09:44)
nieko sau už dyką  biggrin.gif
Manoji gautšsi 50 svarų brangiau, kiek litais gavosi Jums?

Jau rašiau neseniai - apie 800Lt berods su visais parsiuntimais ir pristatymais į namus smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 06 03, 09:54)
Ar kas dejot po stiklu tapeta?

O kodėl Jūs nusprendėte dėti stiklą tarp spintelių? Kiek pamenu, Jūsų virtuvė tokia lengva klasika, stiklas man šiuo atveju nalabai dera unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 10:00)
Jau rašiau neseniai - apie 800Lt berods su visais parsiuntimais ir pristatymais į namus  smile.gif .

atsiprašau, nemačiau.
Tai manoji būtų apie 1200Lt. jei ne daugiau. Negaliu sau to leisti. Kol kas.
Jei manęs atmintis neapgauna, kažkuri forumietė turėjo granitinę baltą. Bet kaip atsekti dabar, kad belstis asmeniškai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 03, 10:03)
atsiprašau, nemačiau.
Tai manoji būtų apie 1200Lt. jei ne daugiau. Negaliu sau to leisti. Kol kas.
Jei manęs atmintis neapgauna, kažkuri forumietė turėjo granitinę baltą. Bet kaip atsekti dabar, kad belstis asmeniškai?  unsure.gif

Nieko tokio irnesakyk.gif ... Čia tik apsidraudžiu, kad neprimestų kas, jog rašinėju tokias pat žinutes hihihi.gif ...
Turbūt asmeniškai belstis reikės rolleyes.gif . Bet kokiu atveju, balta lieto akmens man atrodo daug geriau, nei juoda mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 10:06)
Nieko tokio  irnesakyk.gif ... Čia tik apsidraudžiu, kad neprimestų kas, jog rašinėju tokias pat žinutes  hihihi.gif ...
Turbūt asmeniškai belstis reikės rolleyes.gif . Bet kokiu atveju, balta lieto akmens man atrodo daug geriau, nei juoda  mirksiukas.gif .

galutiniam apsisprendimui trūksta tik atsiliepimų iš patirties drinks_cheers.gif
Ar negeria į save spalvų, nešvarumų.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 03, 10:08)
galutiniam apsisprendimui trūksta tik atsiliepimų iš patirties  drinks_cheers.gif
Ar negeria į save spalvų, nešvarumų.

faktas, kad priežiūros reikalaus, reikia atsargiai su visokiais dažančiais produktais elgtis. ir naudot tik švelnias priemones valymui. aš esu tik franke šviesią mačiusi po kurio laiko naudojimo, viskas su ja ok buvo. kaip aquasanita kokybė nzn, nedrįstu komentuot.
Atsakyti
Mergaitės, sakykit, kaip šiais laikais atrodo dujų balionai virtuvėje? Ar jie tokie patys, kaip ir anksčiau, rankenėlė dujų paleidimui yra viršuje baliono? Kaip juos sumontuot balduose? Jei viršuje, reiškias negalima paslėpti baliono. Ar yra tokie, kad tiesiog įkiši į spintelę, prijungi prie viryklės, o dujų paleidimo svirtelė yra prie viryklės?
Apšvieskit prašau blush2.gif ...
Atsakyti
Sveiki smile.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 06 02, 21:19)
O Jūs pagalvojot apie tai, kad norint pasiimti ką iš spintelės, reikia nuolat susilenkti/atsitūpti, norint pasiekti daiktą esantį giliau, reikia iškraustyt pusę/visą spintelę? Kam save taip varginti? O ir daiktų matomumas stalčiuje daug geresnis,  nei spintelėje - atsidarai stalčių ir viskas prieš akis.
Kad šiek tiek daugiau daiktų susidėsit į spintelę tai tiesa,  tačiau


QUOTE(ixiaa @ 2014 06 02, 21:26)
iš patirties sakau, kad nedarykit klaidos, stalčius dėkit visur kur tik įmanoma, šimtą kartų patogiau už bet kokią lentyną. Plius susidedat ką pintelės gale ir po pusmečio pamatai, kad turi tą daiktą, o atsidarai stalčių ir viskas kaip ant delno  thumbup.gif

atsakysiu bendrai smile.gif kadangi ankstesnes temas skaičiau, žinau, jog čia gyvuoja stalčių sekta biggrin.gif na, aš kol kas gerai atsimenu daiktus, kuriuos turiu ir kur juos pasidedu ir tiesiog man priimtiniau lentynos..bet dar niuansas, kad pagal dabartinį planą nelabai gaunasi tie stalčiai, nes virtuvė planuojama U formos, kas kita, jei būtų II formos, bet vyras nori U ir taškas smile.gif
bandau kelti nuotraukas. be virsutiniu spinteliu
user posted image
user posted image
namo 1a planas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 10:56)

Taip, ir ne be reikalo ta stalčių sekta atsirado biggrin.gif .
Nematau U formos virtuvėje kliūčių stalčiams schmoll.gif - būtų dvi I tipo kampinės spintelės, o visur kitur stalčiai smile.gif . Tiesa, kodėl vyras toks užsispyręs dėl U? Ar jis joje šeimininkaus? biggrin.gif
Tiesa, ar man tik taip pasirodė, ar ta dalis kur be buitinės technikos yra su 40cm gylio stalviršiu? Jei taip, tai kodėl? Kam nusisiaurint savo darbastalį? Man tai jau ir 60cm gylio per siauras būtų, nes pripratau prie savo 85 ir 100cm lotuliukas.gif .
Beje, Jūs įdėjote pamatų planą... Būtų gerai, kad įkeltumėt Ia planą, tuomet matytųsi langai ir jų matmenys ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 03, 11:06)
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 10:56)

Taip, ir ne be reikalo ta stalčių sekta atsirado biggrin.gif .
Nematau U formos virtuvėje kliūčių stalčiams schmoll.gif - būtų dvi I tipo kampinės spintelės, o visur kitur stalčiai smile.gif . Tiesa, kodėl vyras toks užsispyręs dėl U? Ar jis joje šeimininkaus? biggrin.gif
Tiesa, ar man tik taip pasirodė, ar ta dalis kur be buitinės technikos yra su 40cm gylio stalviršiu? Jei taip, tai kodėl? Kam nusisiaurint savo darbastalį? Man tai jau ir 60cm gylio per siauras būtų, nes pripratau prie savo 85 ir 100cm lotuliukas.gif .
Beje, Jūs įdėjote pamatų planą... Būtų gerai, kad įkeltumėt Ia planą, tuomet matytųsi langai ir jų matmenys ax.gif .

vėliau peržiūrėsiu planus, gal rasiu su langų išmatavimais, tiesa, jie dar kiek keisis, nes patalpos šiltinamos iš vidaus bus. dabar galiu tik parašyti. yra mažasis langas:1m pločio, 1,2aukščio, 1m.nuo grindų. Didysis langas 2,5m.pl, 1m nuo grindų ir 1,4m aukščio. Virtuvė atskirta nuo bendrosios patalpos ~2,8m sienele (ta sienelė, kur šaldytuvas). MB nori U formos, nes jam II negražu, kad lieka tuščia prie mažojo lango, šeimininkauja jis mažiau už mane, daugiau vadovauja smile.gif ... Kai dėlioju U, man šaldytuvui tinka tik ta vieta, kur patalpinau jį planuose. stalčių nededu šalia kampinių, nes tada jie neatsidarytų, kai spintelė pravira būtų ir atvikščiai, nors ir nedažnas, bet atrodo nepatogumas. Juodai, Jūs teisi, prie mažojo lango dariau 40cm gylio spintelės, man taip vizualiai gražiau.
Iš anksto atsakau - orkaitę planuoju po kaitlente,nes vėlgi tų aukštų spintelių labai nemėgstu, kai orkaitė pakelta, tik nepykit smile.gif man tiesiog labai akį rėžia, iškart į akis krenta, negaliu priprast. mes orkaitę naudojam 1k/sav, tai pasilenkt įdėt/išimt skardą nepavargstu.
dar dėl palangių - prie mažojo lango manau dėtume stalviršį vietoj palangės, o prie didžiojo lango reiktų jau palangę dėti, nes spintelės ne prie viso lango, tai kažin kaip gražiai tą padaryti, kaip gražiai užbaigt spinteles? gal Jūs turit idėjų, labai iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jankara @ 2014 06 03, 11:41)

Kažkaip įdomiai Jūs čia viską planuojate... unsure.gif . Kodėl patalpos bus iš vidaus apšiltinamos? Kokia tada nauda iš to apšiltinimo? Sienas reikia šiltinti iš lauko pusės.
Sutinku, kad esamu planu II formos virtuvė nesižiūrėtų. O dėl ko - dėl to, kad per toli viena dalis nuo kitos būtų, jei jos abi liktų prie sienų. Norint, kad būtų patogiau, jaukiau ir gražiau, reiktų vieną dalį, tarkim tą kur plautuvė yra, traukti arčiau pirmosios. Koks dabar atstumas tarp šių vienas prieš kitą esančių stalviršių?
Dėl I kampinės spintelės ir stalčių šalia - o jei vietoj tų stalčių bus spintelė ir toji kampinė spintelė bus atidaryta, tai spintelę esančią šalia galėsit atidaryti? lygiai taip, kaip ir stalčius - ne. Nematau šitoj vietoj jokios problemos schmoll.gif . Dra stalčių gerumas tame, kad neretai jo viso atidaryt net nereikia, norint kažką išsiimti/padėti, o vat spintelės dureles praktiškai visada turit atidaryti iki galo.
Dėl to 40cm stalviršio - man tai grynas nesusipratimas, nepykite blush2.gif . Nu kiek vietos pasidėjimams prarandate, kuri kaip iš pradžių supratau, Jums yra svarbi, nes viena iš priežasčių, dėl ko renkatės spinteles, o ne stalčius yra tai, kad jie talpesni (nors ir labai nedaug...). O kur bus pagrindinis Jūsų darbastalis? Logiškai dėliotųsi butent šitoj vietoj, o Jūs šast ir susiaurinat jį... Vistiek mokėsit už standartinį 60cm stalviršį, kurio dalį Jums nupjaus ir išmes... Nu nesuprantu šito momento visiškai doh.gif .
Dėl orkaitės - čia tai visiškai neturiu prie ko prikibti drinks_cheers.gif . Jokios tragedijos orkaitė po kaitlente. Visiška norma drinks_cheers.gif .
Bet kokiu atveju, man tai reikia tikslaus plano. Tada aš galiu tiksliai primesti, kaip ką kur dėliočiau ax.gif .
Atsakyti
Prasau rekomenduoti virtuves baldu gamintojus. Geriausia butu tu, kurie dirba Vilniuje.
Atsakyti
Amelita, ar mano rekomendacijos reikia? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 03 birželio 2014 - 12:06