Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Ką manote apie apvalias keramines kriaukles virtuvėje? Ar LT matėte tokių?
Labai noriu baltos, nes baltai balti bus. Bet granitinė balta ilgai švari nebus, todėl dairausi alternatyvos. Reikia apvalios.
Pasidalinkit patirtimi, turinčios tokias 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
jungiuosi į kuriančių virtuves gretas 4u.gif perskaičiau visus patarimus ir temas, nurodytus pirmąjame temos puslapyje.
norėjau pasirodyti savo planus, bet gavosi labai maži paveikslėliai, tai gal kai išmoksiu geriau įkelti, tada parodysiu, nes reikalingi patarimai kur įkomponuoti stalčius.. skaičiau šioje temoje yra stalčių gerbėjų, tad gal ir man patars 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jankara: 02 birželio 2014 - 19:59
QUOTE(jankara @ 2014 06 02, 20:50)
Labas vakaras smile.gif

Sveiki 4u.gif
Žinokit, nelabai kas matosi tame paveikslėlyje....
Vienas klausimas: dėl ko nemėgstate daug stalčių?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 02, 20:59)
Sveiki 4u.gif
Žinokit, nelabai kas matosi tame paveikslėlyje....
Vienas klausimas: dėl ko nemėgstate daug stalčių?

aha, pirmąkart bandžiau kelti paveikslėlį, tai dar pasimokysiu blush2.gif stalčių nemėgstu, nes manau, kad talpiau daiktus moku išdėlioti lentynose ir dar lentynoje man lengviau palaikyti tvarką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 06 02, 10:56)
Ką manote apie apvalias keramines kriaukles virtuvėje? Ar LT matėte tokių?
Labai noriu baltos, nes baltai balti bus. Bet granitinė balta ilgai švari nebus, todėl dairausi alternatyvos. Reikia apvalios.
Pasidalinkit patirtimi, turinčios tokias  4u.gif

Va, radau toj parduotuvėj, kur ir pati pirkau, apvalią keramikinę: plautuvė apvali. Tokių aišku mažuma. Čia pirma, kurią pamačiau. Abejoju, kad Lietuvoje tokių yra, nes jau su stačiakampėm yra skurdokas pasirinkimas.
Ką manau - gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jankara @ 2014 06 02, 21:01)
aha, pirmąkart bandžiau kelti paveikslėlį, tai dar pasimokysiu  blush2.gif  stalčių nemėgstu, nes manau, kad talpiau daiktus moku išdėlioti lentynose ir dar lentynoje man lengviau palaikyti tvarką  smile.gif

O Jūs pagalvojot apie tai, kad norint pasiimti ką iš spintelės, reikia nuolat susilenkti/atsitūpti, norint pasiekti daiktą esantį giliau, reikia iškraustyt pusę/visą spintelę? Kam save taip varginti? O ir daiktų matomumas stalčiuje daug geresnis, nei spintelėje - atsidarai stalčių ir viskas prieš akis.
Kad šiek tiek daugiau daiktų susidėsit į spintelę tai tiesa, tačiau man tai nebūtų prioritetas prieš patogumą dirbant virtuvėje. Talpesnius reikia darytis sandėliukus, o darbo vietas - patogesnes.
Pas mane virtuvės apačioj visur stalčiai. Nė akimirkos neaigailėjau dėl to. 23 jei gerai pamenu smile.gif .
Tvarkingai ir stalčiuose viską galima laikyti - yra visokių "organaizerių" mirksiukas.gif . Nors aš šiuo metu nė vienam stalčiui jų neturiu - vis nedaeina rankos užsibaigt su virtuviniu iki galo doh.gif . Bet man ir be jų jokios tragedijos nėra schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 02 birželio 2014 - 20:25
QUOTE(jankara @ 2014 06 02, 20:50)
Labas vakaras smile.gif
jungiuosi į kuriančių virtuves gretas  4u.gif  perskaičiau visus patarimus ir temas, nurodytus pirmąjame temos puslapyje.
norėjau pasirodyti savo planus, bet gavosi labai maži paveikslėliai, tai gal kai išmoksiu geriau įkelti, tada parodysiu, nes reikalingi patarimai kur įkomponuoti stalčius.. skaičiau šioje temoje yra stalčių gerbėjų, tad gal ir man patars  4u.gif  blush2.gif



iš patirties sakau, kad nedarykit klaidos, stalčius dėkit visur kur tik įmanoma, šimtą kartų patogiau už bet kokią lentyną. Plius susidedat ką pintelės gale ir po pusmečio pamatai, kad turi tą daiktą, o atsidarai stalčių ir viskas kaip ant delno thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, patarkite eksperčių/dizainerių vardu: šviesus (biežinis) virtuvinis ir juoda (onyx) plautuvė? Lyg derinčiau prie kaitlentės, įmontuojamos juodai metalinės orkaitės,o ir plautuvei dėčiau metalini maišytuvą, bet ar normalu,kad į šviesų virtuvinį kišu juoda plautuvę? blush2.gif
Gal kas turi tokių pvz wink.gif
Atsakyti
O ka manote apie tokia virtuve? Dazyta blizgi MDF plokste.

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal ir kvailu klausimu, bet kadangi keičiasi mūsų planai dėl sienų griovimo, o tai daro virtuvę kišenės dydžio, reikia Jūsų patarimo.. sakykit, ar įmontuojamą šaldyvumą įmanoma statyti vieną atskirai nuo kitų baldų? ax.gif Ar jį būtina jungti prie kitų baldų? Pagal virtuvės išplanavimą šaldytuvas turėtų stovėti atskirai kitoje pusėje nei visos spintelės, o šaldytuvas įmontuojamas jau nupirktas.. tai ir galvojam dabar, ar įmanoma jį vieną statyti ar reik galvot apie jo vietos keitimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 06 02, 21:19)
Va, radau toj parduotuvėj, kur ir pati pirkau, apvalią keramikinę: plautuvė apvali. Tokių aišku mažuma. Čia pirma, kurią pamačiau. Abejoju, kad Lietuvoje tokių yra, nes jau su stačiakampėm yra skurdokas pasirinkimas.
Ką manau - gražu  wub.gif

Ačiū, Juodai 4u.gif
Šią nuorodą jau išsinagrinėjau. Brangokas malonumas. verysad.gif Galvoju gal dėtis aquasanitos granitinę baltą dabar, vėliau praturtėjus gal pasikeisiu g.gif biggrin.gif Tik ar nauja kriauklė uždengs paskui padarytą skylę pirminei g.gif
Taip nenoriu skardinės (būtent dėl spalvinio derinio).. verysad.gif ir blaškausi, o reikia per šiandien nuspręst..
Papildyta:

Kuris stalviršio derinys gražiau (kairėje stalviršis, vidury - grindų plytelė, dešinėje - parketlentė)? Fasadas - balta blizgi plokštė:
a) user posted image ar cool.gif user posted image
QUOTE(Vil_ma @ 2014 06 03, 07:50)
sakykit, ar įmontuojamą šaldyvumą įmanoma statyti vieną atskirai nuo kitų baldų?  ax.gif 

Nematau priežasčių, kodėl jo negalima būtų įmontuoti atskirai nuo kitų baldų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 03 birželio 2014 - 08:06
QUOTE(bambyze @ 2014 06 03, 08:34)

Kiek apžiūrėjau skylių išmatavimai būtų nevienodi - keramikinei ~380, o aquasanitos Clarus - 395mm... nors prie keramikinės rašo, kad skylė turi būti 395x395mm. Dar tą keramikinę gali kaip nori montuoti - ir virš stalviršio ir po smile.gif . Beje, koks stalviršis planuojamas? Ir kodėl apvalios norite? Nepamenu Jūsų virtuvės plano blush2.gif ...

O šičia žiūrėjot? Vizualiai man ji nelabai panaši į keramikinę, nors rašo - "keraminė"... O gal keraminė ir keramikinė - ne tas pats g.gif blush2.gif biggrin.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Vil_ma @ 2014 06 03, 07:50)

Aš irgi nematau priežasčių dėl ko tas įmontuojamas šaldytuvas negalėtų būti atskirai rolleyes.gif. Gal dar išeitų prie tos šaldytuvo spintos kokią kitą ūkinę aukštą padaryt, ar nėra kitkam vietos visai? Irgi nepamenu virtuvės plano blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 03 birželio 2014 - 08:02
Gal dėl to neatrodo kaip keramikinė, kad spalva ne balta, o kreminė g.gif

na aš po truputį linkstu į keramines plautuves, tik norėtųsi rasti už padorią kainą blush2.gif galvoju, gal teks iš internetinės parduotuvės užsakinėti. jeigu atsirastų norinčių, būtų galima kooperuotis (rašykit į a.ž.) mirksiukas.gif veiksmas vyktų už kokių 3 savaičių, tad dar yra laiko pasigalvoti ir pasiieškinėti 4u.gif
Atsakyti