Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

Nu jei aš į savo miniatriūrinę virtuvę įtalpinau pussalę, tai jau jums tikrai tai įmanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 29, 12:21)
Nu jei aš į savo miniatriūrinę virtuvę įtalpinau pussalę, tai jau jums tikrai tai įmanoma biggrin.gif

Kur fotkės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 12:23)
Kur fotkės g.gif

man ir idomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 12:23)
Kur fotkės g.gif

Taigi, saulel, aš rekordus mušu biggrin.gif Ji dar gamint nepradėta doh.gif biggrin.gif Nes statybininkai tormozai! Bet jau vsio, ryt poryt važiuos galutiniam matavimui ir turėtų paleist į gamybą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 29, 12:18)
jeigu jus ziurint pagal nuotrauka, tai eina kriaukle, indaplove ir orkaite

Na, as siulyciau atSisakyti indaploves, ir vaizdas pageretu ir vietos atsirastu
Atsakyti
QUOTE(Bridz @ ,2014 05 29, 12:30)
Na, as siulyciau atSisakyti indaploves, ir vaizdas pageretu ir vietos atsirastu

Aš tai siūlyčiau atsisakyti to ilgo minkštasuolio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 gegužės 2014 - 11:36
minkstasuoli sutinku, galima deti 3 kedes ir staliuka ovalu, nes vistiek visi kartu virtuveje nepietaujam, maksimum 3 seimos nariai buna, mazosios neskaiciuoju dar, bet nemanau, kad labai jau pulsis ji ten. Paprastai jie visi valgo prie svetainej, prie teliko.

O jeigu bandyti taip : kriaukle keist, det prie pat kairio krasto, be padeklo, tuomet stalvirsis, salia kriaukles, kur dabar indaplove, deti dujine, virs jos kaip tik tiesiai bus gartraukis, tada vel stalvirsi ir ji uzdeti ant indaploves virsaus.....as esu 1.62 m tai bijau tik, kad nebutu per aukstai jau man pjaustyt ka nors smile.gif o virsui per visa siena spinteles. tik idomu kaip geriau kad atsidarinetu dureles, i sonus ar i virsu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupyte_: 29 gegužės 2014 - 11:42
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 29, 12:39)
minkstasuoli sutinku, galima deti 3 kedes ir staliuka ovalu, nes vistiek visi kartu virtuveje nepietaujam, maksimum 3 seimos nariai buna, mazosios neskaiciuoju dar, bet nemanau, kad labai jau pulsis ji ten. Paprastai jie visi valgo prie svetainej, prie teliko.

Ovalus staliukas daugiau erdvės užima. Gal geriau pagalvokit apie stačiakampį/kvadratinį.
Dar galima būtų pasvarstyti apie kampinę plautuvę, tuomet jos kairėje užsukus pastatyt indalpvę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 gegužės 2014 - 11:47
QUOTE(Juodai @ 2014 05 28, 22:45)
Tikra tiesa  drinks_cheers.gif . Jau esu sugadinus savąsias, nes man ypatingai viskas krenta iš rankų , peiliai ant grindų pirmoj eilėj doh.gif . Stebiuosi, kaip plautuvė dar sveika unsure.gif ... kad tik neprisišnekėjus blink.gif


labukas Juodai! bigsmile.gif
kaip tavo kriaukle laikosi? Maniske tai tikrai ok, dar jokio ibrezimo nemaciau, nors tikrai super nesaugau, kartais per skubejima ir puodai pasitranko ten biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pardon @ 2014 05 29, 13:07)
labukas Juodai!  bigsmile.gif
kaip tavo kriaukle laikosi? Maniske tai tikrai ok, dar jokio ibrezimo nemaciau, nors tikrai super nesaugau, kartais per skubejima ir puodai pasitranko ten  biggrin.gif

Labas, seniai girdėta bigsmile.gif . Viskas gerai su manąja irgi, bet paranoja tokia išlieka... ypač kai plaunu akmeninį prieskonių grūstuvą unsure.gif .
Dar manoji nėra aptaisyta fasado detalėmis, kaip pas Tave, bet turiu info, kad baldininkas vaidensis mūsų kraštuose, tai reikės primint jam apie tai.
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2014 05 29, 11:27)
tai virtuves plana as ikeliau......bandau viska ikelt, jei pavyks smile.gif

na jei kazka daryt bandyciau daryt taip. kolidoriui kiek supratau stovi saldytuvas ir saldiklis nes platus praejimas ir jis telpa.
kai kur cm pabege islinde manau normalus stalius sugaudytu geriau. cia vizija tokia. atejus i virtuve pradedam nuo mazu stalciu. tada indaplove (dejau 60cm bet jei jusu trumpesne gerai) kampine I formos spintele. tada dujine 60 cm po apacia orkaite ( neradau tokios ideti biggrin.gif) tada vel kampine spintele tik siauresne 400mm ir spintele ar stalciai. o likusi laisva siena uz saldutyvo siauram ilgam stalui galit net stalvirsi pakabinti ar ant koju uzdeti pristumti prie sienos 3 pavalgyt tilps. pakabinamos spinteles iki pat virsaus ir kampu sukti. na kazkas tokio ( tik palei langa stalvirsio neuzdejau

https://lh4.googleus...44-no/virt1.jpg

https://lh4.googleus...544-no/vrt4.jpg

ir vonia. reik gerai su centimetrais pasiskaiciuoti kiek laisvu lieka kad butu patogu ir wc ir bide naudotis. bet skalbykliu gi buna tu per virsudedas siauresnes jos

https://lh5.googleus...4-no/vonia3.jpg
https://lh5.googleus...4-no/vonia4.jpg

tik nezinau kiek cia patogu smile.gif reik kad pakritikuotu kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 13:12)
Labas, seniai girdėta  bigsmile.gif . Viskas gerai su manąja irgi,  bet paranoja tokia išlieka... ypač kai plaunu akmeninį prieskonių grūstuvą  unsure.gif .
Dar manoji nėra aptaisyta fasado detalėmis,  kaip pas Tave, bet turiu info, kad baldininkas vaidensis mūsų kraštuose, tai reikės primint jam apie tai.


oi, speju, kad jei buciau is Ikea tokia nusipirkusi, butu buve ne kas... Butu jau apsidauziusi schmoll.gif Esu labai patenkinta ta kriaukle, didelis dekuo uz info, by the way ax.gif
aha, be tu interpu atrodo turbut kaip nepabaigta, ar ne? bent jau pas mane taip atrode, nes dideli tarpai buvo like. O su baldininku tai tikrai pasiseke (velgi, aciu tau!!) - ne vieno priekaisto neturiu jam, o tiek baldu prigamino thumbup.gif

QUOTE(Freke @ 2014 05 29, 13:41)
na jei kazka daryt bandyciau daryt taip. kolidoriui kiek supratau stovi saldytuvas ir saldiklis nes platus praejimas ir jis telpa.
[tik nezinau kiek cia patogu smile.gif reik kad pakritikuotu kas blush2.gif


man tai atrodo nelogiska ten saldytuva deti... labai bus nepatogu dureles atidarineti, vietos visai nelieka. Ir siaip, praejimas gaunasi labai siauras kazkaip, net ir su saldytuvo durelemis uzdarytomis.
Atsakyti