Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 14

QUOTE(Teka @ 2014 05 29, 11:38)
Aš kaip suprantu, jie nenori didelių investicijų ir pokyčių, taigi griovimų matomai nenusimato smile.gif

Aš tai suprantu, kad viską galima suprasti, bet ar sunku pasakyt, ypač jei paklausiam... unsure.gif
Kiek man susidaro įspūdis, žmonės dar neturi tikro plano, nes iš pradžių sakė buitinę paliks esamą, vėliau jau apie įmontuojamą prabilo...
Atsakyti
o as vis metausi tarp tu virtuviniu komplektu, man norisi modernaus ,bet funkcionalaus doh.gif ir aisku talpaus, nes naujame buste sekcijos atsisakysim,tad reikia kazkaip isspresti kur sutalpinti visa ''pasoga'' reiks biggrin.gif ,dar mb pasiko minti ,kad reiktu tokio pusbario,kad bent kiek atskirti zonas, tik as jo toiame isplanavime niekaip neisivaizduoju g.gif
user posted image
Papildyta:
ir dar toks kvailas klausimas, beginis metras skaiciuosi virsus + apacia spinteliu,ar tik apacia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 11:45)
Aš tai suprantu, kad viską galima suprasti,  bet ar sunku pasakyt, ypač jei paklausiam... unsure.gif
Kiek man susidaro įspūdis, žmonės dar neturi tikro plano, nes iš pradžių sakė buitinę paliks esamą, vėliau jau apie įmontuojamą prabilo...

O tu per daug stengiesi smile.gif Jei neatsako, tai ir nebesuk galvos, nu ne tau gi reikia. Išvis kiek tu padedi, tai jau gal paatostogaut laikas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 05 29, 11:53)


Gal Tu ir teisi... užknisau jau su savo klausimais lotuliukas.gif . Psio, eini atostogaut, t.y. pasirgt normaliai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 11:59)
Gal Tu ir teisi... užknisau jau su savo klausimais  lotuliukas.gif . Psio, eini atostogaut, t.y. pasirgt normaliai  verysad.gif

Ne nu doh.gif sveik. kuo sergi?
Atsakyti
QUOTE(Bridz @ 2014 05 29, 11:52)

Nu dar biškį... blush2.gif
O kol neįsivaizduojat pussalės? Naj ten viršuj kaitlentės kas? Visai galima tą vietą ištempti sulig skaičiuku 4 smile.gif. Gal truputį mažiau... Vat Jums ir pussalė mirksiukas.gif
Beginį metrą geriausia ant užstatomų grindų matuoti wink.gif.
Papildyta:
QUOTE(Teka @ 2014 05 29, 12:00)
Ne nu doh.gif sveik. kuo sergi?

Aj, gerklę, galvą žiauriai skauda, drebulys krečia... Būsiu nuo savo vakų užsikrėtus... Tai val sėdžiu apsitūzojus, telefonas rankose ir kankinu čia visus. .. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 gegužės 2014 - 11:07
smile.gif
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 12:05)
QUOTE(Bridz @  2014 05 29, 11:52)

Nu dar biškį... blush2.gif
O kol neįsivaizduojat pussalės? Naj ten viršuj kaitlentės kas? Visai galima tą vietą ištempti sulig skaičiuku 4 smile.gif. Gal truputį mažiau... Vat Jums ir pussalė mirksiukas.gif
Beginį metrą geriausia ant užstatomų grindų matuoti wink.gif.
del to,kad tada mazokai vietos jau beliks g.gif ,bendra erdves kv yra apie 38 kv g.gif , ten garu surinkejas smile.gif , o gal tokiu atveju geriau siuretusi maza salele? visad apie ja svajojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 08:37)
Nu neko nesuprantu blink.gif ... Tai čia viso buto planas? g.gif
Klausėm apie sienų griovimą, nė žodeliu neužsiminėt unsure.gif ... nejudinamos jos?
Tualeto su vonia nejungsit? Sujungus visai tilptų ten skalbyklė.


cia ne buto planas, cia virtuves, sienu negriausim. Tualeta su vonia jungsim, bet skalbianke vargu ten ar tilps, dabar musu vonioj telpa tik vonia ir skalbenke, nera net kriaukles, o tai labai nepatogu, todel griausim ir bandysim sutalpinti vonia (ne duso kabina), kriaukle, unitaza ir bide (jis butinas), tai nelabai isiviazduoju kur deti skalbenke.
QUOTE(Teka @ 2014 05 29, 08:38)
Aš kaip suprantu, jie nenori didelių investicijų ir pokyčių, taigi griovimų matomai nenusimato smile.gif


investiciju dideliu nebus, o pokyciu norisi, jus teisi.

smile.gif+2014 05 29, 08:45-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 29, 08:45)
siuo metu mano virtuvele yra tokio ispalavanimo, kai keitem virtuvinius baldus, atsisakem kriaukles su tuo padeliu, palikom tik pacia plautuve,ja visiskai pristumem prie kairiosios sienos,na gal liko 2 cm tarpelis nuo stalvircio, tada uzkriaukles darbo vieta, paskui virykle , o uz virykles, dar stalvirsio gabalelis, nes ten kavos aparata laikau, su puodeliais, visi kiti mazmoziai kaipa liejus,druska,pipirai pas amne stovi ant virykles.  smile.gif  vietoj jusu perkelciau ta daikta(nesupratau kas ten ar skalbimo masina ar kokia indaplove nematyta) i kita vieta,taip padidetu jusu darbo vieta, nors is esmes,jei netolimje ateityje planuojate keisti busta,tada pakenkekit ir nieko netvarkykit, svarbu svaru ir tvarkinga  4u.gif


man reikia pakeisti tik ta viena siena, nes zinau, kad daugiau niekas niekur nesikeis, kaip viskas stovi taip ir bus, nes nelabai yra galimybiu ir keisti, tiesiog vietos nera.

Juodai, del konkreciu planu, taip, siai dienai mes ju neturim, as zinau, kad reikia man to to ir to, vyrui atrodo, kad reikia kazko daugiau, nbet as puikiai zinau, kad to kazko daugiau mes sau negalim leist, todel jo planu, kad keist buitine i nauja nesivadovauju, nes papildomu 6-7t. mes negalime skirti.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 12:09)
Aj, gerklę, galvą žiauriai skauda, drebulys krečia... Būsiu nuo savo vakų užsikrėtus... Tai val sėdžiu apsitūzojus, telefonas rankose ir kankinu čia visus. .. lotuliukas.gif

Nejuokauk, eik išsigulėk, jei tik leidžia kas. Ir sveikit visi 4u.gif

Daugiau tokių kankintojų, kaip tu, tai namai pas visas idealūs būtų biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 05 29, 12:11-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 29, 12:11)

O kodėl garų suriktuvas šalia kaitlentės, o ne virš?
Žinokit salelei erdvės daugiau reikia, nei pussalei.
Atsakyti
smile.gif+2014 05 29, 08:45-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 29, 08:45)
siuo metu mano virtuvele yra tokio ispalavanimo, kai keitem virtuvinius baldus, atsisakem kriaukles su tuo padeliu, palikom tik pacia plautuve,ja visiskai pristumem prie kairiosios sienos,na gal liko 2 cm tarpelis nuo stalvircio, tada uzkriaukles darbo vieta, paskui virykle , o uz virykles, dar stalvirsio gabalelis, nes ten kavos aparata laikau, su puodeliais, visi kiti mazmoziai kaipa liejus,druska,pipirai pas amne stovi ant virykles.  smile.gif  vietoj jusu perkelciau ta daikta(nesupratau kas ten ar skalbimo masina ar kokia indaplove nematyta) i kita vieta,taip padidetu jusu darbo vieta, nors is esmes,jei netolimje ateityje planuojate keisti busta,tada pakenkekit ir nieko netvarkykit, svarbu svaru ir tvarkinga  4u.gif



jeigu jus ziurint pagal nuotrauka, tai eina kriaukle, indaplove ir orkaite
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 05 29, 12:16)
smile.gif+2014 05 29, 12:11-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 29, 12:11)

O kodėl garų suriktuvas šalia kaitlentės, o ne virš?
Žinokit salelei erdvės daugiau reikia, nei pussalei.

oi nesusikalbejom, orkaite ir kaitlente skirtingose vietose bus tai gartraukis bus virs kaitlentes
Atsakyti