Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Labas, pradėjau 21fix day - nu kaip faina - visus galus skauda biggrin.gif jau T25 buvo užknisę - tai dabar naujovę turbūt su per dideliu užsidegimu darau lotuliukas.gif
Atsakyti
as nepabaigiau killer abs lotuliukas.gif doh.gif vakar pradejau ripped in 30. norejau 21 day fix vel, bet ai dar pakentesiu biggrin.gif 10min abs su Autumn kasdien darau vistiek.
zodziu, tai va, siandien skauda kojas gale labai thumbup.gif truko mankstos kojoms.
Atsakyti
Sveikos, naujokė pas jus smile.gif Namuose pradėjau sportuot nuo kokio gruodžio, pirmiausia zumba, paskiau T25, po kelias JM, Hip-Hop Abs, TurboJam, TurboFire ir kitų programų pamokėles šen ir ten. Nuoširdžiai sekiau T25 kokias tris-keturias savaites... Ir prasidėjo skausmai pėdoj, po pertraukos - net kelių mėnesių - pasportavus, net su gera avalyne ir elastiniais bintais, vėl prasidėdavo. Turbūt basom šokinėdama ir bėgiodama (kaimynų gąsdint nesinorėjo) kažką susivariau.

Sumąsčiau vėl rimčiau grįžt prie sporto namuose - tiksliau, pasirinkti kokią programą ir nuosekliai sekt. Kadangi šiemet esu turėjusi ir daugiau kojos traumų, tai mąstau, jog tokie šoklūs reikalai kaip Insanity nelabai tinka.
Vakar pradėjau PiYo (tiesa, ne įvadinę pamoką - jogos/pilateso principus žinau), bet atrodo trumpokos ir... Ar tikrai pakankamai intensyvios, pakankamai stiprios tam, kad būtų rezultatų?
Gal kuri jau įpusėjo ar net baigė PiYo ir gali pasidalinti rezultatais? Domina ne tiek svorio metimas, kiek kūno stangrinimas ir raumenų stiprinimas, lankstumas irgi visai smagu smile.gif
Gal ką iš patirties rekomenduotumėt, kas labai netrenktų per sąnarius, bet būtų neblogas cardio? O HIIT be šuoliukų turbūt išvis nelabai įmanomas?
Atsakyti
Sveikos merginos. Na ka , po triju dienos pertraukos vel gryztu i sporta. Vel pradesiu savo PIYO, kazko patiko man ji, bet jungsiu su Turbo Fire ( kartas nuo karto).
Papildyta:
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2014 09 04, 11:30)
Sveikos, naujokė pas jus smile.gif Namuose pradėjau sportuot nuo kokio gruodžio, pirmiausia zumba, paskiau T25, po kelias JM, Hip-Hop Abs, TurboJam, TurboFire ir kitų programų pamokėles šen ir ten. Nuoširdžiai sekiau T25 kokias tris-keturias savaites...  Ir prasidėjo skausmai pėdoj, po pertraukos - net kelių mėnesių - pasportavus, net su gera avalyne ir elastiniais bintais, vėl prasidėdavo. Turbūt basom šokinėdama ir bėgiodama (kaimynų gąsdint nesinorėjo) kažką susivariau.

Sumąsčiau vėl rimčiau grįžt prie sporto namuose - tiksliau, pasirinkti kokią programą ir nuosekliai sekt. Kadangi šiemet esu turėjusi ir daugiau kojos traumų, tai mąstau, jog tokie šoklūs reikalai kaip Insanity nelabai tinka.
Vakar pradėjau PiYo (tiesa, ne įvadinę pamoką - jogos/pilateso principus žinau), bet atrodo trumpokos ir... Ar tikrai pakankamai intensyvios, pakankamai stiprios tam, kad būtų rezultatų?
Gal kuri jau įpusėjo ar net baigė PiYo ir gali pasidalinti rezultatais? Domina ne tiek svorio metimas, kiek kūno stangrinimas ir raumenų stiprinimas, lankstumas irgi visai smagu smile.gif
Gal ką iš patirties rekomenduotumėt, kas labai netrenktų per sąnarius, bet būtų neblogas cardio? O HIIT be šuoliukų turbūt išvis nelabai įmanomas?


Sveika. Kokie rezultatai po tokiu ivairiu treniruociu?
Kas del PIYO, nzn bus tokiu, kurios jau ta programa baige.... g.gif

Atsakyti
o kur ZUMBA treniruotes galima parsisiusti. ?
paziurejus youtube sudomino smile.gif
T25 kazkada dariau, bet neuzkabino, ir priverst negaliu daryti.
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 09 04, 15:21)
Sveikos merginos. Na ka , po triju dienos pertraukos vel gryztu i sporta. Vel pradesiu savo PIYO, kazko patiko man ji, bet jungsiu su Turbo Fire  ( kartas nuo karto).
Papildyta:
Sveika. Kokie rezultatai po tokiu ivairiu treniruociu?
Kas del PIYO, nzn bus tokiu, kurios jau ta programa baige....  g.gif


Na, iš išvardintų nuosekliai sekiau tik T25, rezultatai labai patiko. Realiai man T25 pakeitė sporto klubą, kur vaikščiodavau į treniruotes ratu kokius 4 k./sav. Kadangi raumenys ir prieš pradedant buvo gana stiprūs, labiausiai pajutau pagerėjimą su kardio - atsimenu, per pirmą kardio treniruotę jau po apšilimo po prakaitu buvau ir širdelė kalatojosi ir net maudė. Po savaitės-dviejų man tai patapo kone lenviausia treniruote. Raumenys irgi šiek tiek išryškėjo, bet nežinau, ar todėl, kad sustiprėjo, ar kad poodinis riebalinis patirpo.

Apskritai mielai imčiausi šitos programos (trumpos efektyvios nenuobodžios treniruotės, motyvuojantis treneris, šaunūs rezultatai), jei nebijočiau dar labiau pakenkt kojai.

Na, kol kas bandysio PiYo, matyt. Ir dar, skaitau atsiliepimus, P90X nežiaurus su sąnariais. Įdomu, kas ten per treniruotės?

Beje, man vis smalsu paklausti - o per HIIT kaip TurboFire iki kiek tas pulsas užkyla? Ar tikrai darot iki "negaliu"? Aš lyg ir darau, kiek leidžiasi kūnas, kojų nebepakeliu į minutės galą, bet pulsas MAX 80% maksimalaus, o HIIT juk kone 95% maksimalaus turėtų būt?..

QUOTE(kristynka* @ 2014 09 04, 15:31)
o kur ZUMBA treniruotes galima parsisiusti. ?
paziurejus youtube sudomino  smile.gif
T25 kazkada dariau, bet neuzkabino, ir priverst negaliu daryti.


Čia pirmoji mano programa, o šiaip piratebay labai nemažai jų. Pirmus kartus tikrai suplukdavau, ir smagu. Dar per youtube žiūrėdavau ir su programa parsisiųsdavau labiausiai patikusius video.
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2014 09 04, 16:47)

o kaip is sio puslapio parsisiusti ?
nes spaudziu download ir meta kad reikia irasyt kazka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 04 rugsėjo 2014 - 16:02
QUOTE(kristynka* @ 2014 09 04, 16:54)
o kaip is sio puslapio parsisiusti ?
nes spaudziu download ir meta kad reikia irasyt kazka  g.gif

Spausk " get torent", jeigu turi torentus, tada viskas gtaziai parsisius
Atsakyti
laba diena mirksiukas.gif ateinu ir as pas jus kazkada sportavau kai buvau uzsiauginus iki 80kg ir kai pradejau mityba ziuret ir sportuot buvau numetus iki 55kg bet dar nukrito dabar sveriu 53kg reiktu numest iki 48kg arba nors iki 49kg ir vel noriu pradet sportuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *raspberry: 04 rugsėjo 2014 - 16:44
QUOTE(Mopsyte @ 2014 09 04, 17:32)
Spausk " get torent", jeigu turi torentus, tada viskas gtaziai parsisius

dekoju. siuncia thumbup.gif

kiek mazdaug laiko darote zumba ?
pavz vienos dienos treniruote zumbos kiek uztrunka, norint siekti rezultatu ?

Gal galite megstamiausiais zumba video is youtube pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 04 rugsėjo 2014 - 18:59
QUOTE(kristynka* @ 2014 09 04, 19:31)
dekoju. siuncia thumbup.gif

kiek mazdaug laiko darote zumba  ?
pavz vienos dienos treniruote zumbos kiek uztrunka, norint siekti rezultatu ?

Gal galite megstamiausiais zumba video is youtube pasidalinti  blush2.gif


Nėra už ką, tikiuosi, ir jums patiks.

Jei siųsitės iš pirmos mano nuorodos, tai pamatysite, kad ten visa programa,- yra ir su svareliais pratimų, ir labiau į presą orientuota treniruotė, ir grynai cardio. Tai ir trukmė priklauso nuo to - cardio gal 45 min, kitos trumpesnės.
Vien zumbos sportavusi nesu, tad tik apie jos rezultatus kalbėt negaliu. Na, kiek aerobikos reikėtų, norint rezultatų? Tai ir zumbos tiek smile.gif

YouTube man patiko šie [ilgesni] įrašai: pirmas (ir kiti šitos autorės), antras, trečias - prancūziškai. Šitas smagus, bet jau ne visai zumba wink.gif

Beje, iškart patarimas - kuo daugiau kraipysite sėdimąją, tuo labiau prakaitas pils, pilvo raumenys dirbs ir liemuo dailės. Ir, beje, laaaabai geras šalutinis poveikis - nuotaika nuo tos muzikos tik į viršų kyla!
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2014 09 04, 20:14)
Beje, iškart patarimas - kuo daugiau kraipysite sėdimąją, tuo labiau prakaitas pils, pilvo raumenys dirbs ir liemuo dailės. Ir, beje, laaaabai geras šalutinis poveikis - nuotaika nuo tos muzikos tik į viršų kyla!

dėkoju už patarimus. prisisiunciau dar bandysiu striksėti smile.gif
Atsakyti