Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Kozete @ 2006 05 18, 15:01)
Aš irgi labai norėčiau pasisėti prieskonių ir kokių kitų kvepiančių augalėlių.
Pvz. gal galite pasufleruoti kur galėčiau dabar susirasti sėklų:
levandų;
baziliko;
rozmarino  ax.gif
Nes kažkaip nebematau  blink.gif

Aš levandas pirkau Saulutėj, mačiau ir Norfoj, ir MAximoj, taip pat visur mačiau baziliko. Tik rozmarino nemačiau schmoll.gif Ir šiaip sėklų parduotuvėse turėtų būti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 05 18, 15:42)

Aš levandas pirkau Saulutėj, mačiau ir Norfoj, ir MAximoj, taip pat visur mačiau baziliko. Tik rozmarino nemačiau  schmoll.gif Ir šiaip sėklų parduotuvėse turėtų būti  g.gif


Na, sėklų parduotuvėse tai turbūt, kad būtu, bet aš žiūrėjau RIMI ir IKI reiks eiti į kokias kitas paieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2006 05 18, 16:01)
Aš irgi labai norėčiau pasisėti prieskonių ir kokių kitų kvepiančių augalėlių.
Pvz. gal galite pasufleruoti kur galėčiau dabar susirasti sėklų:
levandų;
baziliko;
rozmarino  ax.gif
Nes kažkaip nebematau  blink.gif

Senukuose smile.gif Levandos daugiametės, žydės tik kitais metais.
Atsakyti
Na, ką tik buvau senukuose ir neradau verysad.gif
Atsakyti
Pas mane jau visas daržas ant palangės: krapai, petražolės, bazilikai, pipirnės, melisos, svogūnai, mairūnas, dašiai, salotos, rūgštynės, špinatai, portulaka, čiobreliai... Gal dar ką nors pamiršau. Kol kas tik pipirnių derlių nuėmiau, bet kiti žolynėliai irgi gražiai želia biggrin.gif Patiko man šis "žaidimas", bandysiu dar.
Labai noriu pasiauginti mėtų, laurų, raudonėlio, bet nerandu sėklyčių niekur. Gal kur nors matėte?
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2006 05 19, 15:34)
Pas mane jau visas daržas ant palangės: krapai, petražolės, bazilikai, pipirnės, melisos, svogūnai, mairūnas, dašiai, salotos, rūgštynės, špinatai, portulaka, čiobreliai... Gal dar ką nors pamiršau. Kol kas tik pipirnių derlių nuėmiau, bet kiti žolynėliai irgi gražiai želia biggrin.gif Patiko man šis "žaidimas", bandysiu dar.
Labai noriu pasiauginti mėtų, laurų, raudonėlio, bet nerandu sėklyčių niekur. Gal kur nors matėte?

Pas mane tai salotos keipsta, ne iš sėklų sėjau, o iš daigiuko, bet kažko vysta ir neauga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2006 05 19, 14:34)
Pas mane jau visas daržas ant palangės: krapai, petražolės, bazilikai, pipirnės, melisos, svogūnai, mairūnas, dašiai, salotos, rūgštynės, špinatai, portulaka, čiobreliai... Gal dar ką nors pamiršau. Kol kas tik pipirnių derlių nuėmiau, bet kiti žolynėliai irgi gražiai želia biggrin.gif Patiko man šis "žaidimas", bandysiu dar.
Labai noriu pasiauginti mėtų, laurų, raudonėlio, bet nerandu sėklyčių niekur. Gal kur nors matėte?

o kaip jus sejat prieskonius? i kokius indus? ar tiesiai i zeme sejat? mano anyta tai zeme merliuku dengdavo ir ant jos barstydavo seklas ax.gif
Atsakyti
Mes prieskoninius sejam tiesiai i dirva.Uzdengiam agro plevele iki praeina saltos naktys,salnos.Ilgos vegetacijos-sejam i indelius,veliau issodinam.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2006 05 19, 19:29)
Mes prieskoninius sejam tiesiai i dirva.Uzdengiam agro plevele iki praeina saltos naktys,salnos.Ilgos vegetacijos-sejam i indelius,veliau issodinam.

na, cia as norejau issiaiskinti kaip ant palanges augina blush2.gif . aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 05 19, 16:24)
o kaip jus sejat prieskonius? i kokius indus? ar tiesiai i zeme sejat? mano anyta tai zeme merliuku dengdavo ir ant jos barstydavo seklas ax.gif

Sėju tiesiai į vazonėlius, į žemės mišinį daigams. Ant vazonėlio dugno įberiu šiek tiek drenažo. Iš pradžių sekėsi nekaip - keletą teko išmesti, nes išdžiūvo. Bet dabar visi auga kuo gražiausiai.
Labai svarbu - neperlaistyti, ypač tokiu metu, kada nėra daug saulės už lango. Aš neseniai paliejau, ir žemės paviršius jau pelėsiu apsitraukė verysad.gif Bet tikiuosi dar išgelbėti.
Atsakyti
O metu seklu irgi buna ar kaip nors kitaip jas sodinti reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2006 05 21, 14:31)
O metu seklu irgi buna ar kaip nors kitaip jas sodinti reikia? g.gif

Va dėl mėtų nežinau. Šiaip turėtų būti sėklyčių, tik aš jų niekur nerandu g.gif
Atsakyti