Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Jooo,graži ta lentinėlė,bet žiema tikrai ilgai tokia graži neišbus:(.O baziliką dar galima "blenderiu" sumalti ir sumaišyt su nedideliu kiekiu aliejaus,po to masę padalint mažom porcijom ir sušaldyt.
Atsakyti
matyt visos seja, kad senokai niekas čia nesilankė biggrin.gif

aš šiemet irgi pirmus metus daiginu krapus, bazilikus, petražoles jau išlindo daigeliai, tai noriu pas profes paklausti po kiek laiko ar kokio stiprumo ar ūgio daigus reikia retinti

o šiandien dar nusipirkau melisos ir žemuogių sėklų, tik va su žemuogėm nelabai dar žinau ką daryt, nes reikia šaldyt sėklas -5 laipsnių temper o tokios jau nebėra. gal kas ką nors galėtų papasakot iš savos praktikos su žemuogėm ax.gif
Atsakyti
as kai bandziau daiginti krapus namuose doh.gif nieko nesigavo man tik pipirine auga , bet as jos nemegstu. o praeita vasara, viena gele persodinus ir isnesus i balkona kad sudygo krapai biggrin.gif vazone. nezinau is kur jie uzisisejo ar zemej lauke savo eiles. bet derlius buvo geras biggrin.gif su malonumu dejau i misraines ir neisravejau kaip piktzoliu
Atsakyti
O aš turiu laurą,bet dar nevartojau prieskoniams.
Atsakyti
gan kvailas klausimas o jus prieskonius is seklu auginat blush2.gif
as bandziau nusipirkusi petrazoliu vazoneli auginti, bet nieko neisejo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2006 03 24, 19:31)
gan kvailas klausimas o jus prieskonius is seklu auginat blush2.gif
as bandziau nusipirkusi petrazoliu vazoneli auginti, bet nieko neisejo unsure.gif

Man kai pridygo petražolių vazonėlyje blink.gif lotuliukas.gif
Krapus pasėjau, tai nė vienas neužaugo, nors buvo išlindę ir po to nukeipo, po to į tas pačias žemes kai privariau petražolių beveik visą pakelį, tai žalia žalia dabar, o ir krapiukai keli auga iš kažkur atsibudę lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 28 balandžio 2006 - 16:06
Aš tai ant palangės pipirus karčiuosius auginuosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 04 28, 19:08)
Aš tai ant palangės pipirus karčiuosius auginuosi  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

as irgi noreciau blush2.gif . o kaip tu juos uzsiauginai. sejai parduotuvinius pipirus, ar seklos kokios specialios rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aina @ 2006 04 28, 20:57)
as irgi noreciau blush2.gif . o kaip tu juos uzsiauginai. sejai parduotuvinius pipirus, ar seklos kokios specialios rolleyes.gif ?


Būtum Vilniuje, keletas padovanočiau mirksiukas.gif Aš siunčiausi iš Amerikos sėklas (bet jie nepatikimi mad.gif). Labai man jie patiko. Jie laaabai aštrūs, ir neįprastai antrodantys. Mažiukai, ir turi būti beveik juodi. Spalva turi būti a le baklažano bigsmile.gif Dabar jau žydi, tad belieka laukti aštrių pipiriukų tease.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 28 balandžio 2006 - 21:12
mes jau bazilikus šiuometinius valgom tongue.gif , o petražolių irgi daug prižaliavo, su krapais buvo pradžioj nesusipratimas irgi galvojau kad nuleipo bet po antros sėjos supratau kad jie labai ploni ir linksta link šviesos tai dėl to toks ir vaizdas (gulinčių)
va melisos tik vienas stiebelis iš pakelio išaugo, tai saugau labai
bet turiu už tai vilties žemuogių valgyt nuo palangės lotuliukas.gif
Atsakyti
Baltai pavydžiu smile.gif Gaila, kad per gėles nebeturiu vietos ir prieskoniam užsiauginti:(
Atsakyti
Aš irgi labai norėčiau pasisėti prieskonių ir kokių kitų kvepiančių augalėlių.
Pvz. gal galite pasufleruoti kur galėčiau dabar susirasti sėklų:
levandų;
baziliko;
rozmarino ax.gif
Nes kažkaip nebematau blink.gif
Atsakyti