Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Na ka moterys... Isdygo mano krapai, bet i krapus visiskai nepanasus doh.gif dar petruskos jau isdygo, bet dar neaisku, ar petruskos ar kazkokia zole biggrin.gif
Nusivyliau sodininkyste doh.gif Na nieeeeeeeko, pasisesiu pomidoru, kai uzderes derlius didziausias biggrin.gif:D nusluostysiu nosi visoms siltnamistems lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai suds gaunasi... nelemta man sodininke patapt.. verysad.gif
Atsakyti
Nenusimink, pradėk va nuo ko: biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
As tai pasigirsiu, kad sudygo mano bazilikai thumbup.gif pasejau sausio 31, o dabar daigeliai jau kokiu 2 cm aukscio biggrin.gif pasejau to cinamoninio ir raudonojo. tikiuosi nenunyks nuo perdideles meiles rolleyes.gif pasidemonstruosim kai jau didesni busime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 11, 10:56)
Nenusimink, pradėk va nuo ko:  biggrin.gif


Labai įdomiai pasodinta thumbup.gif Gal gali paslaptį išduot ax.gif įsivaizduoju, kaip gražu bus kai sužaliuos bigsmile.gif ir skanu, aišku...
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 02 11, 10:56)
Nenusimink, pradėk va nuo ko:  biggrin.gif
user posted image

kokia gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 11, 18:45)
kokia gera mintis thumbup.gif

Čia buvo rodoma per laidą "Derliaus kraitė",toks aktorius vaidinantis ponią Zizirzkienę parodė kaip pasidaryti. mirksiukas.gif Prakerpi plastikiniame butelyje langelius,pripyli žemių ir susodini svogūnus.Kai jau prasikala laiškai auga tieiog ant akių kasdien. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 02 11, 21:40)
Čia buvo rodoma per laidą "Derliaus kraitė",toks aktorius vaidinantis ponią Zizirzkienę parodė kaip pasidaryti. mirksiukas.gif Prakerpi plastikiniame butelyje langelius,pripyli žemių ir susodini svogūnus.Kai jau prasikala laiškai auga tieiog ant akių kasdien. mirksiukas.gif


O kaip laistyti? Vandeni pilti per viduri ir i tas ausis vadinamas? g.gif
Atsakyti
Saunu kad jum dyksta. man nesiseka niekaip. apart cibulius augint lotuliukas.gif
Tai va iskilo klausimelis. O tai i kokius vazonus sejate:ar plastikinius ar molinius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 12, 00:14)
O kaip laistyti? Vandeni pilti per viduri ir i tas ausis vadinamas? g.gif

Pilu per vidurį ir vanduo pasiskirsto. mirksiukas.gif
Aš sodinu į plastikinius,pigiau ir man jie lengvesni. g.gif
Atsakyti
IngridaB, kaip tik norėjau parašyti, kad čia ne mano idėja, bet jau pati parašei. biggrin.gif
Suprantu, kad butelio dugnas nukirptas, o pastatyta ant kaklelio. Tik kaip įtvirtini? Gal į žemę irgi įkišt? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti