Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(laurindre @ 2009 02 04, 21:26)
Nevarkit, krapai vaozoneliuose neauga schmoll.gif Kiek sejau, nieko gero, bet ir parduotuvese krapu vazoneliuose nieks nepardavineja, visokiu yra, o krapai tik skinti g.gif



shu.... doh.gif

kadangi i sodininke nepanasi, tai net nezinau ar reikia uzdengt kuom nors pasodinta turta? blush2.gif
Atsakyti
siltnamiukas niekam dar nepakenke biggrin.gif
Atsakyti
Aj, man tai galvos neskauda. Neuzaugs, tai neuzaugs tie krapai. Nusipirksiu tada vazoneliuose prieskoniu ir bus ramu smile.gif

Vaje kokie grazus prieskoniu vazoneliai, annaa bigsmile.gif
Atsakyti
Aš rozmarinus buvau uždengus stiklu.
Kaip tik norėjau pasisėti krapų. O kodėl neauga.? Tada reikia gal į lovelį kai atšils ir padėti balkone tuos krapus.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2009 01 26, 14:30)
O  man ant palanges nei vienas prieskonis neauga, siekt tiek paauga ir nunyksta cray.gif


Man - ta pati problema: kiek kartų esu bandžiusi iš parduotuvės vazonėliuose parsineštas žoleles auginti, puoselėti, tik kartų man jos ima ruduoti, nunyksta (maksimum porą savaičių pastovi).. Nors, atrodo, ant palanges laikau, neperlieju, nenudžiovinu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 05, 08:44)
Aj, man tai galvos neskauda. Neuzaugs, tai neuzaugs tie krapai. Nusipirksiu tada vazoneliuose prieskoniu ir bus ramu smile.gif

Vaje kokie grazus prieskoniu vazoneliai, annaa  bigsmile.gif



butu gerai jei jie butu mano biggrin.gif
Atsakyti
Na jau krapai sudygo. vadinasi apytisliai 8 d. ir jie sudyksta, dabar belieka laukti, kol paaugs ir galėsiu naudoti maistui, rozmarinai, tai pasakiškai greitai man sudygo.
Bet va levandos dar tik dvi išdygo, bet ant pakelio buvo parašyta, kad per 30 - 40 d. tad reikia dar laukti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(annaa @ 2009 02 04, 21:05)
sveika, skanu ir ne tik...  mirksiukas.gif
Papildyta:
eisiu ir as puost savo palanges  smile.gif na gal gadint  biggrin.gif

turiu: laiskinio cesnako, krapu, pipirines, petrazoliu, svogunu, baziliko.

nors saltibarsciams  lotuliukas.gif  tik neaisku kaip man seksis tas darzoves augint...



na šitie vazonėliai tai thumbup.gif wub.gif thumbup.gif sugundė mane, reikės ieškoti kažko panašaus, toks dalykas tikrai papuošia palangę thumbup.gif wub.gif ax.gif
Atsakyti
kaip tik iskilo klausimas per kiek laiko man pasirodys zalumynai... tai praktiskai per savaite jau turi matytis? smile.gif
Atsakyti
man jau sudygo bazilikas, sodintas sausio 29, tarp kitko žaliojo ir raudonojo baziliko sėklos buvo 2005 m., bet sudygo 100 proc.
labai gražūs vazonėliai prieskoniams, kur buvo nuotraukytė, ligtais annaa, reik bandyt gal susimeistraut kokį g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 02 04, 21:26)
Nevarkit, krapai vaozoneliuose neauga schmoll.gif Kiek sejau, nieko gero, bet ir parduotuvese krapu vazoneliuose nieks nepardavineja, visokiu yra, o krapai tik skinti g.gif


Augti tai auga, tik kvapo tokio neturi, kaip lauke auginti. Na ir galbut iki seklu tai irgi neuzaugs, bet saltibarsciams galima uzsiauginti. Vazoneliuose jie gal nelabai ilgai gyvena, bet galima vieniems sudygus ir siek tiek ugtelejus, kitu pasiset i kita vazoneli. Taip turesit pamaina pirmiesiems.
Atsakyti
O dabar galima ka nors jau sodinti? Jei ne, kada pradeti?
Atsakyti
Sveikos, mamos smile.gif

Kreipiuosi į šios temos senbuves - gal kuri nors ar jūsų mamos, močiutės namie turite kambarinę gėlę paleistuvę ant palangės?

Man labai labai jos reikia. Jeigu kuri turit, gal galit į AŽ parašyt? Norėčiau nusipirkt.

Ačiū iš anksto smile.gif

Atsakyti