Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 21, 18:36)
Gal kuri bandėte užsiauginti raudonėlių ir čiobrelių? Planuoju pavasarį nusipirkti sėklų  ax.gif

Geriausiai auga ,man asmeniškai darže ir raudonėlis ir čiobrelis.Raudonėlis,tai pats labai gerai plečiasi ir mažai priežiūros reikalauja.Manau žemė tinkama bet kokia,jis pas mane jau auga nnnnnnnnn metų. g.gif O čiobrelis vienais metais buvo išnykęs,gal iššąlo? g.gif Pavasarį vėl pasisėjau tiesiai į dirvą ir vėl auga. mirksiukas.gif
Atsakyti
O man ant palanges nei vienas prieskonis neauga, siekt tiek paauga ir nunyksta cray.gif
Atsakyti
Aš buvau merūna pasisodinusi, tai jis man labai greitai išstybo. Šiandien nusipirkai čiobrelį ir dar kažkokių žiūrėsiu kaip gausis, nes nori namuose turėti žalumos į maistą ir pan.
Atsakyti
pas mane čiobrelis kieme auga, tarp gėlių, palikimas iš anksčiau, o tai jį galima nupjauti ir jis vėl ataugs ?g.gif doh.gif kam įdomu pastudijavau mėnulio kalendorių tai palankios dienos sodinti sausio 28,29.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 01 08, 13:29)
Dabar kasdien seku maximoje daržovių skyrių.Labai noriu pabandyti pankolį.Vis neužtaikau. verysad.gif Lotaa-suintrigavai. wub.gif


Pankolio seklu tikrai maciau "zalios stoteles" parduotuveje 4u.gif
parduotuves
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 30 sausio 2009 - 12:56
O gal kas kur matėt vazonėlių prieskoniam iš trijų dalių (vienoj lėkštutėj)... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 01 30, 13:56)
O gal kas kur matėt vazonėlių prieskoniam iš trijų dalių (vienoj lėkštutėj)... g.gif


Is keturiu dalių vazonelius maciau ermitaze Vilniuje. Viena toki isigijau savo kaktusiukams smile.gif


Mergaites, klausykit.. o per kiek laiko isdygsta krapai ir petruskos? smile.gif
Atsakyti
va čiobrelis kaip man sudygo thumbup.gif smagu net žiūrėti, o kiti prieskonei dar vietoje stovi, krapams ryt bus savaitė bet dar net nesimato kad pradėtų galvoti apie dygimą, na dar reikia pakentėti, palaukti.
Šeip aš galvojau, kad krapai pirmieji sudygs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 02 04, 11:48)
va čiobrelis kaip man sudygo thumbup.gif  smagu net žiūrėti, o kiti prieskonei dar vietoje stovi, krapams ryt bus savaitė bet dar net nesimato kad pradėtų galvoti apie dygimą, na dar reikia pakentėti, palaukti.
Šeip aš galvojau, kad krapai pirmieji sudygs ax.gif


Manieji krapai jau dygsta thumbup.gif thumbup.gif pakankamai nemazai jau lotuliukas.gif
o petruskos visiskai nejuda is vietos doh.gif
Atsakyti
Sudygo mano rozmarinai. thumbup.gif
Atsakyti
sveika, skanu ir ne tik... mirksiukas.gif



Papildyta:


eisiu ir as puost savo palanges smile.gif na gal gadint biggrin.gif

turiu: laiskinio cesnako, krapu, pipirines, petrazoliu, svogunu, baziliko.

nors saltibarsciams lotuliukas.gif tik neaisku kaip man seksis tas darzoves augint...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annaa: 04 vasario 2009 - 19:59
Nevarkit, krapai vaozoneliuose neauga schmoll.gif Kiek sejau, nieko gero, bet ir parduotuvese krapu vazoneliuose nieks nepardavineja, visokiu yra, o krapai tik skinti g.gif
Atsakyti