Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Dabar kasdien seku maximoje daržovių skyrių.Labai noriu pabandyti pankolį.Vis neužtaikau. verysad.gif Lotaa-suintrigavai. wub.gif
Atsakyti
perku maximoj xx arba xxx, arba dar mačiau iki, bet dideliuose, ten jie sveriami
Atsakyti
Regna, Prunskiene, atsiprašau, kad tik dabar atsakau dėl cinamoninio baziliko. Jo sėklų aš įsigijau Vokietijoje. Galiu tik rekomenduoti šį augalą. Jis ne tik skanus ir kvepiantis, bet ir labai gražus. Lapai tamsiai žali, jų gyslos ir stiebeliai violetiniai, o žydi purpurine spalva.
Atsakyti
o gal gali paršyti koks tiksliai vokiškas pavadinimas paprašyčiau kad paieškotų vokietijoje 4u.gif
Atsakyti
Aha, parašyk ar vokišką ar lotynišką pavadinimą, suintrigavai, labai norisi pabandyti.. O pačios augalėlis sėklų nesubrandina? ax.gif

Bandysiu ir aš ieškoti visais įmanomais kanalais, labai ačiū kad papasakojai apie tokį augalą.
O kaip jį augini?
Atsakyti
Labas!
Lotyniškas šio augalo pavadinimas - ocimum basilicum var. cinnamomum, o vokiškai truputi trumpiau - Zimtbasilikum.
Auginti jį yra tikrai nesunku, nes jis nėra lepus augalas. Aišku, mėgsta šilumą ir drėgmę.
Sėkmės ieškant sėklų, auginant ir gerokai vėliau gero apetito! thumbup.gif
Atsakyti
Paieskojau internete, radau kitam puslapi kalbeta apie sias seklas, tai senose zinutese rasyta, kad Kalvariju turguj kazkokiam kioskeli pas Stasa pirko kazkas ir Erfurto seklos (as nezinau kur cia, gal kas apsvies ar dar yra tokia parduotuve? g.gif )
Atsakyti
Gaila, kad taip sunku rasti sėklų. Negalvojau, kad bus taip sudėtinga. Reikia tiketis, kad galbūt pavasarį sėklų pasiūlymas bus didesnis. O dabar belieka turbūt tik kantrybe apsišarvuoti.
Atsakyti
žalioj stotelėj prie Kalvarijų turgaus buvo kvapiojo baziliko cinamon biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri bandėte užsiauginti raudonėlių ir čiobrelių? Planuoju pavasarį nusipirkti sėklų ax.gif
Atsakyti
čia jei aktualu klapiedietėms, radau tokią fainą sėklų parduotuvę, prisipirkau visokių sėklų, bandysiu sodinti, didžioji dalis vokiškų, radau ir cinamoninį baziliką thumbup.gif parduotuvė ūkinių prekių sportininkų rajone ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif žinau tą parduotuvę.

Aš vakar pasėjau rozmarino sėklytes. Bet užbėriau truputį žeme. Nebuvo parašyta, per kiek laiko turėtų išdygt, jei išvis kas nors išdygs. ax.gif
Atsakyti