Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(regna @ 2008 11 25, 11:04)
aš imbierą labai daug kur naudoju,nusipirkusi ,laikiau spinteleje ,maišelyje .
Ir jis išleido daigelius,sugalvojau pasodinti į žemę aišku platokas gėliapuodis.jis ilgai pas mane tupejo,bet tai buvo vasaros pradžioje.Purškiau,laisčiau augo,jis ,panašus į mūsų nendres.Kai pradėjo gelsti tie lapai ,nupjoviau ir lapus išmečiau.O,mano draugė ,patarė,kad reikėjo sukarpyt ir išdžiovint.Būtų arbata.

Gal galit nufotkint, nes nelabai isivaizduoju kaip atrodo tas imbiero auginimas:na kaip giliai kisti i zeme, kur laikyti pries isodinima, kad isisaknytu ir pan. Buciau dekinga, ale ''stiliovas'' augalelis butu bigsmile.gif
Prisejau baziliku sudygo graziai ir auga kaip ant mieliu, na ka noret, pas mus ''dusna'' virtuvej, maistas vakarais ruosiamas, dar buna uzvirinu nedideli puoda vandens ir su nukeltu dangciu palieku pagaruoti, oj kaip mano sadui tai patinka
Ne i tema, bet prie to pacio, bandet kas mango sekla sudaigint?
Atsakyti
Mistikaa,aš,ji paprasčiausiai įmečiau su parduotuvės užrištu maišeliu į mano sausų produktų stalčių virtuvėje.
Ir jis ten gulėjo ,jam ten buvo šilta.
Aš,jį įdėjau į geliapuodį nu,nemažą ir pastačiau virtuvėje ant lango. Dėl gylio,na negiliai tik apipyliau žemėm,kad jo nesimatytųjo.
Jr,dar į kas atkreipiau dėmesį,kad jis nebūtų sužalotas.
Kiek duvo daigų tiek buvo šakų.
Aš,šį skyrelį atradau visai nesenai,tiesiog ieškojau vienos gėlės priežiūros.Ir kai jo lapai pradėjo gelsti aš nukirpau ir išmečiau.Todėl parodyti negaliu.
Aš,ruošiuosiu dar ekspermentuot su imbieru,bet va,žemių neprisiruošiu nusipirk
Aš, galvoju,kad galėjo pakenkti mano katinas,kuris retsykiais užlipa ant palangės.
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 11 26, 10:55)
Ne i tema, bet prie to pacio, bandet kas mango sekla sudaigint?

Ne į temą, bet bandžiau smile.gif
Išlupau iš kevalo ir pasodinau. Auga. Keistas toks augalas, manau, kad nieko iš jo gero nebus. Tai laukiu kol numirs, ale nemiršta smile.gif
Atsakyti
o mano bazilikui nepatiko siluma, geriau kai salciau, ta pati patvirtino ir drauge, kuri augina bazilikus, kad jie megsta salciau ir dregniau
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 25, 18:46)
mano mama dar deda citrinos sulciu i ta imbiero medaus misini, esu gavus is jos stiklaineli, laikau saldytuve, jei kas visad turiu po ranka ax.gif

auginu is vazonelio, nusipirkau parduotuvei, persodinau ir auga thumbup.gif

drinks_cheers.gif nezinau kaip su laikymu,nes as terliojuos kasdien spausdama blush2.gif , as pagal ajurvedos gydyma sita iskapsciau, kai pernai ilgai kosejau doh.gif kasdien vartojau sviezias sultis su medum ir sinusams pagelbejo.. tik kad kai suvalgai, tai degt ima burna lotuliukas.gif thumbup.gif


is vazonelio bazilikai ir teauga... is seklu niekam beveik nesieka doh.gif




foox, pasiseke tau. o kaip su sviesa?
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 11 26, 14:05)
foox, pasiseke tau. o kaip su sviesa?

jis pas mane auga ant vakarines palanges
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2008 11 25, 23:46)
Ne į temą, bet bandžiau smile.gif
Išlupau iš kevalo ir pasodinau. Auga. Keistas toks augalas, manau, kad nieko iš jo gero nebus. Tai laukiu kol numirs, ale nemiršta smile.gif

ar grazus? as biskyti pradraskiau ta kevala ir imeciau i vandeni? kazi gal geriau isvis isdraskyti, islupti, dygsta mano virtuvej visoks velnias:paprikos, cukinikos, kadagio sekla ir ta turiu ikisus, jau nekalbu apie mandarinus, apelsinus, metas, bazilikus ir pan...Bet mano virtuves oranzerija dar tik isibegeja...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 26, 15:26)
jis pas mane auga ant vakarines palanges

pas mus pietine smile.gif ax.gif tuetu buti labai gerai, logiskai mastant... doh.gif o neauga
Papildyta:
QUOTE(mistikaa @ 2008 11 26, 16:38)
ar grazus? as biskyti pradraskiau ta kevala ir imeciau i vandeni? kazi gal geriau isvis isdraskyti, islupti, dygsta mano virtuvej visoks velnias:paprikos, cukinikos, kadagio sekla ir ta turiu ikisus, jau nekalbu apie mandarinus, apelsinus, metas, bazilikus ir pan...Bet mano virtuves oranzerija dar tik isibegeja...

o as prie baziliku kazka ikisau, tik neatsimenu ka, auga dabar kazkas po truputi ir vel nezinau kas... doh.gif


o ka tu su cukinia darysi? ant palanges auginsi? g.gif beje, apie paprikas, gal kas tas mazytes mazytes augina?
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2008 11 26, 16:38)
ar grazus? as biskyti pradraskiau ta kevala ir imeciau i vandeni? kazi gal geriau isvis isdraskyti, islupti, dygsta mano virtuvej visoks velnias:paprikos, cukinikos, kadagio sekla ir ta turiu ikisus, jau nekalbu apie mandarinus, apelsinus, metas, bazilikus ir pan...Bet mano virtuves oranzerija dar tik isibegeja...

Aš išlupau ir pasodinau. Bet jis toks keistas. Užaugo keli lapai ir stovi ramus. Manau, kad neverta terliotis.
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 11 27, 12:16)
beje, apie paprikas, gal kas tas mazytes mazytes augina?

Auginu dveijų rūšių.Kambarines oranžines ir karčiąsias mažąsias.Kažkada oranžinę vos gyvą nusipirkau iš maximos ir persodinau.Dabar jau dveji metai valgau derlių.Taip gerai auga ir džiūgina paparika.O šiemet vėl nukainuotą nusipirkau mažąsias -karčiąsias paprikas.Persodinau,dar kiek yra tų mažųjų pypiriukų.Tai vis kur nors įdedu.Bet matau jau leidžia naujus lapelius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 11 27, 11:36)
Auginu dveijų rūšių.Kambarines oranžines ir karčiąsias mažąsias.Kažkada oranžinę vos gyvą nusipirkau iš maximos ir persodinau.Dabar jau dveji metai valgau derlių.Taip gerai auga ir džiūgina paparika.O šiemet vėl nukainuotą nusipirkau mažąsias -karčiąsias paprikas.Persodinau,dar kiek yra tų mažųjų pypiriukų.Tai vis kur nors įdedu.Bet matau jau leidžia naujus lapelius. mirksiukas.gif

as irgi jas noriu nusipirkti, man grazu virtubvej tos mazos paprikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 11 27, 12:36)
Auginu dveijų rūšių.Kambarines oranžines ir karčiąsias mažąsias.Kažkada oranžinę vos gyvą nusipirkau iš maximos ir persodinau.Dabar jau dveji metai valgau derlių.Taip gerai auga ir džiūgina paparika.O šiemet vėl nukainuotą nusipirkau mažąsias -karčiąsias paprikas.Persodinau,dar kiek yra tų mažųjų pypiriukų.Tai vis kur nors įdedu.Bet matau jau leidžia naujus lapelius. mirksiukas.gif

MB labai megsta tas paprikeles, planuoju uzsiveisti ir as smile.gif tikiuos ir pa smane augs
Atsakyti