Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Auginu baziliką ir krapus, tai bazilikas auga puikiai, bet nežydejo nė karto aš vis jį nuskabau, o krapai tai išstypę kaip nevalgomi būtų
Atsakyti
Auginau čiobrelį ir petražolę, bet abu nunyko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 11 24, 01:14)
Auginu baziliką ir krapus, tai bazilikas auga puikiai, bet nežydejo nė karto aš vis jį nuskabau, o krapai tai išstypę kaip nevalgomi būtų

prasom papasakoti kur, kaip augini smile.gif ar is seklos sodinai? nes man nesiseka, o taip oriu uzsiauginti doh.gif
Atsakyti
kol kas man bazilikas ir petrazoles auga visai neblogai, tik rozmarinas kazko labai letai ir toks smulkus, turbut del to, kad is seklu g.gif nes pries tai turejau bazilika is seklu irgi smulkutis buvo ir nunyko verysad.gif
Atsakyti
Auginau imbierą,bet pradejus šalt jis man pradėjo geltonuoti.
Gal yra ji kas auginančių,būčiau dėkinga,jaigu pasidalintume patirtimi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 11 25, 00:51)
Auginau imbierą,bet pradejus šalt jis man pradėjo geltonuoti.
Gal yra ji kas auginančių,būčiau dėkinga,jaigu pasidalintume patirtimi. g.gif

bigsmile.gif kaip tu ji uzsiflensavai?

manai, kad jis gali isauginti sakni vazonelyje? g.gif As manau, kad nelabai yra sansu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 25, 13:02)
bigsmile.gif kaip tu ji uzsiflensavai?

manai, kad jis gali isauginti sakni vazonelyje? g.gif As manau, kad nelabai yra sansu g.gif

Aš pernai bandžiau nusipirkųsi šaknį iš maximos.Man išleido atžalą,bet paskui numirė.o VIENA FORUMIETĖ RAŠĖ,KAD JAI PUIKIAI AUGA.Tik nežinau ar užaugs šaknis vazone? g.gif
Atsakyti
tai va as irgi abejoju ar uzaugs saknis vazone g.gif turetu buti nemazai vietos, o ir jei uzaugtu tai manau tikrai nebutu tokia didele, kad ten kazka is jos galima butu pagaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 11 25, 14:06)
tai va as irgi abejoju ar uzaugs saknis vazone g.gif turetu buti nemazai vietos, o ir jei uzaugtu tai manau tikrai nebutu tokia didele, kad ten kazka is jos galima butu pagaminti g.gif

net nesugalvociau imbiero auginti vazone blush2.gif imbiero sultys su medumi labai geras dalkas profilaktikai ir sergat ivairiais persalimais ir ypac nuo kosulio. thumbup.gif
puse saukstelio imbiero sulciu su puse saukstelio medaus.


o dabar is ko augini bazilika, jei ne is seklu? ax.gif is seklu nieko neiseina..
Atsakyti
QUOTE(prunskiene @ 2008 11 25, 15:54)
net nesugalvociau imbiero auginti vazone  blush2.gif  imbiero sultys su medumi labai geras dalkas profilaktikai ir sergat ivairiais persalimais ir ypac nuo kosulio.  thumbup.gif
puse saukstelio imbiero sulciu su puse saukstelio medaus.
o dabar is ko augini bazilika, jei ne is seklu? ax.gif is seklu nieko neiseina..

mano mama dar deda citrinos sulciu i ta imbiero medaus misini, esu gavus is jos stiklaineli, laikau saldytuve, jei kas visad turiu po ranka ax.gif

auginu is vazonelio, nusipirkau parduotuvei, persodinau ir auga thumbup.gif
Atsakyti
Aš auginu bazilikus iš sėklų, auga nuo pavasario ir kuo puikiausiai, vazonėlyje ( kambario gėlėms skirtoje žemėje), nė karto nežydėjo nes aš vis nuskabau viršūnes, tada leidžia atžalas į šonus. Tikrai nereikalauja daug pastangų, nes vasarą buvo ir palaistyt pamiršti ir perlaistyti, ždžiu, matė visko irnesakyk.gif
Atsakyti
aš imbierą labai daug kur naudoju,nusipirkusi ,laikiau spinteleje ,maišelyje .
Ir jis išleido daigelius,sugalvojau pasodinti į žemę aišku platokas gėliapuodis.jis ilgai pas mane tupejo,bet tai buvo vasaros pradžioje.Purškiau,laisčiau augo,jis ,panašus į mūsų nendres.Kai pradėjo gelsti tie lapai ,nupjoviau ir lapus išmečiau.O,mano draugė ,patarė,kad reikėjo sukarpyt ir išdžiovint.Būtų arbata.
Atsakyti