Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(zebra @ 2008 09 29, 10:11)
Aš vakar pasisėjau krapus,baziliką,mairūną ir čili pipiriukus,vazonuose.Lauksim derliaus biggrin.gif


sejai ar sodinai?
man jau butinai reikia pernesti rukolas is balkono i virtuve g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmaite: 29 rugsėjo 2008 - 09:58
QUOTE(Vilmaite @ 2008 09 29, 10:57)
sejai ar sodinai?
man jau butinai reikia pernesti rukolas is balkono i virtuve g.gif

pasisėjau 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau sėklas ryt vakare sėsiu.
Atsakyti
Pipirnės -tai turbut greičiausiai išdygo pas mane, toks vaizdas , kad bežiūrint auga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 08 spalio 2008 - 10:34
QUOTE(polo @ 2008 10 08, 12:33)
Pipirnės -tai turbut greičiausiai išdygo pas mane, toks vaizdas , kad bežiūrint auga biggrin.gif

aha bet koks jis geras prieskonis. Tik jau dabar zinau kad to seklu pakelio uztenka net 3-4 derliams. nes pirma karta visa pakeli suberiau tai kitos ir nespejo sudygti. Tai dabar kai seju tai pabai ndaug seklyciu beriu.
Atsakyti
prisipazystu neskaiciau visos temos,bet reikia skubaus atsakymo,kol nenuvyto viskas doh.gif lotuliukas.gif atnese drauge bazilikus isaugintus bert plastmasiniame vazoneli,nu kaip parduotuvese kad buna,,ar reikia ji persodinti kad vesetu,ar uzteks mazo vazonelio?jei taip tai kada? 4u.gif aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 10 23, 09:47)
prisipazystu neskaiciau visos temos,bet reikia skubaus atsakymo,kol nenuvyto viskas doh.gif  lotuliukas.gif  atnese drauge bazilikus isaugintus bert plastmasiniame vazoneli,nu kaip parduotuvese kad buna,,ar reikia ji persodinti kad vesetu,ar uzteks mazo vazonelio?jei taip tai kada? 4u.gif  aciu uz atsakyma 4u.gif

butinai\ reikia, nes jiem permazai vietos, o del laiko tai nzn blush2.gif persodink bet kada manau blogiau nebus
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 10 23, 17:05)
butinai\ reikia, nes jiem permazai vietos, o del laiko tai nzn  blush2.gif persodink bet kada manau blogiau nebus


aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 10 23, 16:28)

sekmes darbuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau antri metai ant palangės auginu rozmariną. Užsiauginau iš sėklų. Kaip prieskonis jis man nelabai patinka schmoll.gif , bet kaip augaliukas labai fainas thumbup.gif . Tik lėtokai auga, gal žemė nelabai gera papuolė - iš sodo sunkoka. Gal kas augina ir geriau žino apie rozmarinus.
Atsakyti
o galit pasakyt kas ne taip, jei bazilikas uzauges vos iki 10cm ima zydet ir dziuna.. niekaip neuzuaginu tokiu kaip parduotuvej doh.gif o taip megstu si prieskoni..
Atsakyti
QUOTE(murksiukas @ 2008 11 17, 15:57)
Jau antri metai ant palangės auginu rozmariną. Užsiauginau iš sėklų. Kaip prieskonis jis man nelabai patinka schmoll.gif , bet kaip augaliukas labai fainas  thumbup.gif . Tik lėtokai auga, gal žemė nelabai gera papuolė - iš sodo sunkoka. Gal kas augina ir geriau žino apie rozmarinus.

as auginu, bet man jie taip letai auga ir tokie menki, kad nelabai yra ka paziuret... g.gif tas pats buvo ir su baziliku.... taigi nusipirkau is parduotuves, persodinau i normalia zeme ir dziaugiuosi palange ir prieskoniu biggrin.gif
Atsakyti