Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

ir as megstu bazilikus vazone pirkt, bet man tai nelabai jie laikosi kazkodel g.gif apskabau lapukus maistui, tai lieka tie stimberiai ir viskas unsure.gif ar reik juos nukirpt? o persodinat?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2008 09 25, 13:17)
ir as megstu bazilikus vazone pirkt, bet man tai nelabai jie laikosi kazkodel  g.gif  apskabau lapukus maistui, tai lieka tie stimberiai ir viskas  unsure.gif  ar reik juos nukirpt? o persodinat?


nuskabai ir viskas persodinimas nebepades...tik va lt kiek pirkau papeze kaskokie, uzvakar is keliones supermerkete pirkta vazonika parsiveziau tokie "riebus" tie bazilikai tikiuosi ilgiau negu musiskiai laikys
Atsakyti
pas mane ant palanges auga pipirai ,bet kasko labai nenoriai gal kuri zinot kaip juos augint kalbu apie cili smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau vzončikus, tai dabar belikosėklas nusipirk. Kaip tik pirmadienį šalia būsiu, tai va laukia sėja.
Atsakyti
Nu bet aš čiobrelį iš Maximos persodinau ir labai ilgai man jis ant palangės tupėjo. biggrin.gif
Atsakyti
Irvel, o Jusu pirkti ciobreliai ant palanges tik zaliuoja ar ir ziedelius sukrauna? ax.gif
Atsakyti
Merginos ar gerai supratau, kad tik baziliko nereikia žemėm užbert, o kitus prieskoninius augaliukus reikia. g.gif
Atsakyti
ar dar yra kas, ka galima tokiu metu laiku ant palanges paset (na, ne ant palanges, vazonely ant palanges tongue.gif )?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2008 09 27, 20:02)
ar dar yra kas, ka galima tokiu metu laiku ant palanges paset (na, ne ant palanges, vazonely ant palanges tongue.gif )?

Aš bandysiu krapus, petražoles, bazilikus.
Atsakyti
Man atsibodo seti, prisipirkau gatavu su vazoneliais, greitesnis rezultatas thumbup.gif Dabar parduotuvese daug ir graziu yra, net rukola perku jau antra karta, daug geriau negu jau nuskintos, kiek reikia, tiek pasiskabau thumbup.gif
O is mano setu tik salavijas uzaugo g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 28, 23:00)
Aš bandysiu krapus, petražoles, bazilikus.

Aš vakar pasisėjau krapus,baziliką,mairūną ir čili pipiriukus,vazonuose.Lauksim derliaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 09 29, 10:11)
Aš vakar pasisėjau krapus,baziliką,mairūną ir čili pipiriukus,vazonuose.Lauksim derliaus biggrin.gif

pas mane cili pipiriukai jau zaliuoja- turbut netrukus jau ir raust prades thumbup.gif
o kiti vos zydet pradeda bigsmile.gif
Atsakyti