Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Lululu @ 2008 09 07, 08:42)
Labukas, kaip gerai,kad atradau šią tėmą.  smile.gif Norėjau paklausti, kada galiu skiti dživinimui ir šaldymui mairūną, dabar jis pas mane žydi, tai ar žydėjimo  metu ar reikia palaukti kada peržydės. Bei mėtos kada geriausia skinti džiovinumui? AČČČIŪŪŪKAS

Mairūną skinu,kai žydi.O mėtas gali skinti per visą vasarą.Geriau,kai jauni lapukai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2008 09 07, 10:07)
Mairūną skinu,kai žydi.O mėtas gali skinti per visą vasarą.Geriau,kai jauni lapukai. mirksiukas.gif

Ačiū, gal gali pasakoti kaip teisingai priekonius džiovinti, skaičiau, kad reikia tamsoje, tai kaip suprantu mano terasoj lauke pakabintos nelabai gerai būtų, kad džiūtų.
Atsakyti
QUOTE(Lululu @ 2008 09 07, 11:24)
Ačiū, gal gali pasakoti kaip teisingai priekonius džiovinti, skaičiau, kad reikia tamsoje, tai kaip suprantu mano terasoj lauke pakabintos nelabai gerai būtų, kad džiūtų.

Tu žinai kur atrandu vietelę,kad tik niekam nekliūtų.Vieną kartą džiovinau miegamajame po lyginimo lenta.Paklojau popieriaus ir paskleidžiau. mirksiukas.gif O šiemet,tai išvažiuodama sodyboje ant stalo paskleidžiu,langines vistiek uždarome,pakankamai vėsu ir tamsu.Kai tavažiuoju po kelių dienų jau viskas būna sudžiūvę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galėtų kuri pasufleruoti, kur tokiu metu nusipirkti sėklų smile.gif .Vieta - Kaunas. Nes PC neaptikau smile.gif . Ačiū
Atsakyti
Ieškojau ieškojau ir atradau šią temelę. Užsimaniau ir aš darželio ant palangės. Tik va nežinau ar pirkt ilgesnį vazonėlį ir sodint kelias rūšis ar atskirus?
Atsakyti
Bazilikas susiruošė žydėt. Nukirpti? Ar nužydėjęs užsilenks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 09 22, 22:10)
Ieškojau ieškojau ir atradau šią temelę. Užsimaniau ir aš darželio ant palangės. Tik va nežinau ar pirkt ilgesnį vazonėlį ir sodint kelias rūšis ar atskirus?

Geriau atskiras, man ilgas nepasiteisino schmoll.gif Buna kas greičiau nunyksta, ar drėgmės nevienodai reikia, o ten man labai greitai išdžiūdavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 09 23, 08:39)
Geriau atskiras, man ilgas nepasiteisino schmoll.gif Buna kas greičiau nunyksta, ar drėgmės nevienodai reikia, o ten man labai greitai išdžiūdavo.  g.gif

Ačiū, kaip tik Maximoj 40% nuolaida vazonams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 22, 22:16)
Bazilikas susiruošė žydėt. Nukirpti? Ar nužydėjęs užsilenks?  g.gif


Nukirpti. Tikrai neuzsilenks. Jus jam tik pagelbesite islaikyti gyvybingus lapelius doctor.gif Pati pernai, is Maximos parsinesusi bazilika, puse metu sitaip su juo draugavau friends.gif. Jis zydet, as ji kirpt. Ir ramu nail.gif. O troskiniai gardziai nuo lapeliu kvepia. Jauciu silpnybe siam prieskoniui wub.gif Tik vat beda - nesiseka man a nei siltnamy, a nei darze issiauginti baziliku cry.gif. Daiginu nuo vasario. Visos palanges tam paaukotos. Vezu vos ne simta km., sodinu, laistau. O vat rezultatas nulinis swoon.gif Ko tai truksta. Nagi zinoves ir zinovai, nesislepkit topsecret.gif,patarkite, pasidalinkite patirtimi . Kitais metais, sekmes atveju, geru zodziu jus paminesiu:aciuks:
Atsakyti
QUOTE(vilmuzele @ 2008 09 23, 18:56)
Nukirpti. Tikrai neuzsilenks. Jus jam tik pagelbesite islaikyti gyvybingus lapelius  doctor.gif Pati pernai, is Maximos parsinesusi bazilika, puse metu sitaip su juo draugavau friends.gif. Jis zydet, as ji kirpt. Ir ramu nail.gif. O troskiniai gardziai nuo lapeliu kvepia. Jauciu silpnybe siam prieskoniui wub.gif Tik vat beda - nesiseka man a nei siltnamy, a nei darze issiauginti baziliku cry.gif. Daiginu nuo vasario. Visos palanges tam paaukotos. Vezu vos ne simta km., sodinu, laistau. O vat rezultatas nulinis swoon.gif Ko tai truksta. Nagi zinoves ir zinovai, nesislepkit topsecret.gif,patarkite, pasidalinkite patirtimi . Kitais metais, sekmes atveju, geru zodziu jus paminesiu:aciuks:

Deja, man irgi neauga seti. Pas mama sode auga, is jos ir parsivezu vazonelius g.gif arba perku parduotuveje jau pasodintus thumbup.gif
Atsakyti
Aš buvau nusipirkus daigelį turguj tai gerai augo ant palangės.
Atsakyti
Aš Maximoje perku, persodinu į vazonėlį ir gerai auga. Tik rozmariną buvo apipuolę balti vabaliukai, teko išmesti.
Kiek žinau, visų prieskoninių žolelių geriau neleist žydėt, visas jų gėris - lapeliuose.
Atsakyti