Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 01, 21:38)
As lauke noriu augint krapus, bet gal cia kalbama tik apie kambary auginamus prieksonius...  blush2.gif

Lauke turetu viskas pavykti g.gif
Atsakyti
Jau prisejau krapu smile.gif noriu ziemai i saldikli isideti, labai skanu i sriubas imesti.
Atsakyti
Mugėj nusipirkau raudonėlį vazone smile.gif dar noriu baziliko
Atsakyti
Baziliką pirkau Maximoje smile.gif
Atsakyti
as is seklu uzsiauginau bazilika, o dabar auginuosi salavija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 08 25, 16:38)
Baziliką pirkau Maximoje  smile.gif

Maximoj mačiau 4u.gif bet ašv taip pat iš sėklų noriu užsiauginti smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien baziliko ir mairūno sėklų,eisiu sodinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2008 08 27, 11:44)
Nusipirkau šiandien baziliko ir mairūno sėklų,eisiu sodinti wub.gif

sekmes! mano bazilija bujoja lotuliukas.gif is to pakelio tiek daug ju pridygo, kad 4 vazonuose vos telpa doh.gif o rozmarinas labai letai auga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 08 27, 19:20)
sekmes! mano bazilija bujoja lotuliukas.gif is to pakelio tiek daug ju pridygo, kad 4 vazonuose vos telpa doh.gif o rozmarinas labai letai auga unsure.gif

Ačiū,bet kažkodėl jaučiu,kad eilinį kartą niekas man neišaugs biggrin.gif Vieną kartą jau mėginau,tai kol pridygo,o po to ėmė ir stagariukais tokiais pavirto g.gif
Atsakyti
merginos kazi o petruskas galiu persodint i kita vazona? Anas toks slykstus noriu nauja pirkt, bet galvoju gal paskui supuks petruskele ir nunyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 09 07, 00:26)
merginos kazi o petruskas galiu persodint i kita vazona? Anas toks slykstus  noriu nauja pirkt, bet galvoju gal paskui supuks petruskele ir nunyks biggrin.gif

Gali laisvai persodinti.Aš kiekvieną rudenį iš daržo pasisodinu į vazoną.Tai vienas iš prieskonių,kurį auginu ant palangės.Tiesa dar kambarinę papriką.Nenoriu apsikrauti vazonais.Pavasariop dar svogūnų laiškų pasisodinu.O šiaip mano visos vaistažolės sodyboje,paskirta joms vieta ir prisiauginu prisidžiovinu,pakanka visai žiemai. mirksiukas.gif Raudonėlis tai aplmai plinta man vos ne per visą lysvę. g.gif
Atsakyti
Labukas, kaip gerai,kad atradau šią tėmą. smile.gif Norėjau paklausti, kada galiu skiti dživinimui ir šaldymui mairūną, dabar jis pas mane žydi, tai ar žydėjimo metu ar reikia palaukti kada peržydės. Bei mėtos kada geriausia skinti džiovinumui? AČČČIŪŪŪKAS
Atsakyti