Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Vilmaite @ 2008 07 19, 23:34)
Jau visa menesi megaujuosi rukolos lapeliai tongue.gif labai skanios salotos. tik dabar jos dar ir prazydo. ka daryti su tais ziedais, tiesiog nupjauti?

Kiek esu skaičiusi apie vaistažoles, tai jas reikia rinkti iki pražystant. Bet šuo atveju nežinau, manau, kad nupjauti. g.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit padeti .... atpazinti prieskonines zoleles. Pavasari pasisodinau darze, uzsirasiau pavadinimus ant ismeigiamu strypeliu, o jos kol isdygo vidurvasary, tai tuos uzrasus saule isdegino, lietus nuplove, o as nieko, isskyrus petrazoles ir mairunus, nepazistu verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
bazilikas, rozmarinas ir šalavijas. Miegančiom akimis žiūriu - patrynus lapuką lengviau atspėčiau pagal kvapą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 23, 00:23)
bazilikas, rozmarinas ir šalavijas. Miegančiom akimis žiūriu - patrynus lapuką lengviau atspėčiau pagal kvapą  4u.gif

Pirmoj nuotraukoj bazilikas blink.gif ??? As, aisku, ir ju sejau, bet kai isdygo, palyginau su parduotuvese pardavinejamais ir nusprendziau, kad sitas tai jau jokio panasumo i bazilika neturi lotuliukas.gif A ko jis toks melynas?.. Gal jam salta mano darze?.. g.gif

Aciu labai, Srauniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 07 23, 00:23)
bazilikas, rozmarinas ir šalavijas. Miegančiom akimis žiūriu - patrynus lapuką lengviau atspėčiau pagal kvapą  4u.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 07 23, 00:33)
Pirmoj nuotraukoj bazilikas  blink.gif ??? As, aisku, ir ju sejau, bet kai isdygo, palyginau su parduotuvese pardavinejamais ir nusprendziau, kad sitas tai jau jokio panasumo i bazilika neturi  lotuliukas.gif  A ko jis toks melynas?.. Gal jam salta mano darze?.. g.gif

Aciu labai, Srauniau  4u.gif

Viska teisingai Sraunius atsake. O bazilikas ir tokios spalvos yra, tiesiog cia tokia jo rusis 4u.gif
Atsakyti
paskutinio nezinau, bet pirmasis yra tikrai bazilikas (skaiciau, kad jis geriau nei zaliasis tinka dziovinimui, aromatingesnis), ir rozmarinas bigsmile.gif
Atsakyti
Ar augtų mėtos ir bazilikai ant palangės? g.gif Kokio apšvietimo jiems reikia? Noriu labai šviežių prieskonių, bet bijau, kad ištįs, neaaugs g.gif
Kur pirkti Kaune gal patarsit? unsure.gif
Atsakyti
Jeigu langas i pietu puse, tai augtu. Bazilikui reikia sviesos ir silumos. As auginau balkone. O del metos nezinau.
Atsakyti
Nepalaikykit manes kvaile, bet ar man uzaugs dar krapai, jei as juos pasesiu ryt? biggrin.gif Sugalvojau kad man ju reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 01, 20:50)
Nepalaikykit manes kvaile, bet ar man uzaugs dar krapai, jei as juos pasesiu ryt?  biggrin.gif  Sugalvojau kad man ju reikia  doh.gif

Man krapai namuose is viso neauga schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
As lauke noriu augint krapus, bet gal cia kalbama tik apie kambary auginamus prieksonius... blush2.gif
Atsakyti