Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(Mėlyna @ 2008 06 19, 22:26)
As siemet pasisejau uoginiu papriku daugiameciu. Tik kelios isdygo, bet jei graziai augs, tai pakaks  smile.gif  Sejau Maximos reklaminius bazilikus, tai sudygo koks milijonas  lotuliukas.gif  Jei nenudziovinsiu, tai galesiu pasidalint su kuo nors  4u.gif


i man nie gerai suvesejo, dabar po biski retinu i salotas maisydama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta26: 20 birželio 2008 - 05:38
QUOTE(Ruta26 @ 2008 06 20, 04:38)
i man nie gerai suvesejo, dabar po biski retinu i salotas maisydama  4u.gif

Gera cia ideja deti i salotas, kad ir tokius mazucius thumbup.gif Nes kai paziuriu i juos ir pagalvoju kaip toki kieki ispikiuot reiktu blink.gif tai kazkaip net noras praeina... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2008 06 20, 22:31)
Gera cia ideja deti i salotas, kad ir tokius mazucius  thumbup.gif  Nes kai paziuriu i juos ir pagalvoju kaip toki kieki ispikiuot reiktu  blink.gif  tai kazkaip net noras praeina...  lotuliukas.gif


tai va i man gaila....bet jaugiu isretinti, vis sau pasigardindama patiekalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 06 25, 05:32)
tai va i man gaila....bet jaugiu isretinti, vis sau pasigardindama patiekalus  thumbup.gif

O as vakar siek tiek ispikiavau juos i 9 vazonelius lotuliukas.gif Nors... galvojau daugiau gausis, bet per lietu dalis numirko lauke begyvendami... ax.gif Ziuresiu kaip mazyliams seksis naujuose indeliuose wub.gif
Atsakyti
Mano pagrindinis prieskonis ant palangės - pipirnė. thumbup.gif
Atsakyti
Tai baziliką reik retinti vazonėlyje ar ne? pas mane sudygę visi,ir paaugę jau,tai nežinau kaip toliau reik daryt g.gif pirmą kart juos auginu
Atsakyti
Baziliką esu auginusi. Iš vazonėlio persodinau į didesnį indą, sodinau gana retai. Turėjau tokią geldą didelę, labai tiko tam reikalui. Ir auginau balkone.
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 06 26, 08:14)
Tai baziliką reik retinti vazonėlyje ar ne? pas mane sudygę visi,ir paaugę jau,tai nežinau kaip toliau reik daryt g.gif pirmą kart juos auginu


reikia praretinti, o tai tokie kudi auga su mazais lapeliais isretinus iskarto atsidauna ir subujoja grazus lapai, o jau kvapas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 06 27, 07:30)
reikia praretinti, o tai tokie kudi auga su mazais lapeliais isretinus iskarto atsidauna ir subujoja grazus lapai, o jau kvapas  rolleyes.gif

Siūlau ne tik praretinti, bet ir persodinti. Tada giliau pasisodina, būna stipresni, vešlesni. Aš taip dariau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 06 27, 07:30)
reikia praretinti, o tai tokie kudi auga su mazais lapeliais isretinus iskarto atsidauna ir subujoja grazus lapai, o jau kvapas  rolleyes.gif



QUOTE(Irvel @ 2008 06 27, 08:52)
Siūlau ne tik praretinti, bet ir persodinti. Tada giliau pasisodina, būna stipresni, vešlesni. Aš taip dariau.  thumbup.gif

ot tai ačiū,eisiu persodinsiu 4u.gif
Atsakyti
Pirma kart siandein pasisodinau bazilika ir raudoneli, tikiuosi, kad sudygs ir graziai augs bigsmile.gif
Atsakyti
Jau visa menesi megaujuosi rukolos lapeliai tongue.gif labai skanios salotos. tik dabar jos dar ir prazydo. ka daryti su tais ziedais, tiesiog nupjauti?
Atsakyti