Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

pasėjau ir aš šiandien rukolas,
niekad nesu jų valgiusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 05 17, 19:10)
pasėjau ir aš šiandien rukolas,
niekad nesu jų valgiusi blush2.gif

Gal reikejo pirmiau nusipirkus paragauti g.gif Ne visiems patinka aitrokas ju skonis. Man tai labai patinka , bet salotose, viena perdaug aitri biggrin.gif
Atsakyti
kažkas ima dygti dėžutėje, kur pasėjau steviją ax.gif
Atsakyti
labutis uzbegau pasidziaugti ax.gif ir trecio karto sudygo bazilikai.... clap.gif , sulfinijos balkone is proto eina, badysiu dabar dar melisos ar metos uzsiseti....gal kuri bandete?
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 05 31, 14:37)
labutis uzbegau pasidziaugti  ax.gif  ir trecio karto sudygo bazilikai.... clap.gif , sulfinijos balkone is proto eina, badysiu dabar dar melisos ar metos uzsiseti....gal kuri bandete?

Bazilikus balkone auginau. Ramunėlės dabar žydi, Čiobrelį auginau. Rozmariną užpuolė kokie tai vabalai ir reikėjo išmesti.
Atsakyti
O kur galima nupirkti baziliko sėklų?
Atsakyti
QUOTE(ire @ 2008 06 04, 15:01)
O kur galima nupirkti baziliko sėklų?



as pirkau turguje, maciau maximoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 06 04, 16:05)
as pirkau turguje, maciau maximoj  4u.gif

Aha, Maximoje būna.
Atsakyti
Aš balkone baziliką ir mairūną auginu thumbup.gif Sėjau ir čiobrelį, bet nunyko kažko ax.gif
Atsakyti
as jau pasisejau balkonem krapus, pertazoles ir kvapuji mairuna. jau maciau pradejo dygti krapai su mairunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano aitriosios paprikos zydi, pleshka, zydi net ir tos, kurioms vietos erdvesnes neatsirado - tai indeliuose nuo grietines suzydejo blush2.gif

Pomidoriukai irgi zydi, tik ar jie patys, hm, apsidulkina?

Del salotu - maniskes visgi letokai auga, gal saules per mazai, nors popiet balkonas pasiima visa imanoma saule. Bet tikrai ne tokios, kaip dirvoje lauke verysad.gif

QUOTE(sausine @ 2008 05 15, 05:46)
Aš jau kelinti metai auginu rukolą.Man ji labai patinka. 



Ar rukola reikia isskirstyti ir auginti didesnese talpose? ax.gif As pasejau tiesiog plastikiniame indelyje, bet tankiai - sudygo puikiai, bet dideliu lapu neleidzia (o gal ju ir neturi buti? g.gif ) O tos, kurias persodinau - tokios ir stypso, menkos, vienishos...

Gal kas turit patirties smile.gif man labai patinka tas ju astrumas ax.gif

QUOTE(jurginėlis @ 2008 05 15, 12:56)
esu pasisodinus lapinių ridikėlių, tai nežinau ką su jais daryt, ar jie turi būti smarkiai išstypę, apie 10 cm aukščio g.gif


Man kazkaip pasirode, kad daugiau zaidimas su tais lapiniais ridikeliais, negu rimtas reikalas.. geriau jau pipirnes kas 3 dienas naujos pasiset smile.gif visgi tas pats efektas - zali lapukai, kuriais galima paskanint salotas, sumustini ar patiekala.

As turbut daugiau neauginsiu, nes kazkaip norisi - jei jau ridikeliais vadinasi, tai daugiau ir to skonio turetu but biggrin.gif
Atsakyti
As siemet pasisejau uoginiu papriku daugiameciu. Tik kelios isdygo, bet jei graziai augs, tai pakaks smile.gif Sejau Maximos reklaminius bazilikus, tai sudygo koks milijonas lotuliukas.gif Jei nenudziovinsiu, tai galesiu pasidalint su kuo nors 4u.gif
Atsakyti