Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(laurindre @ 2008 05 14, 09:41)
O man su baziliku vis nesiseka. Sudygo gražiai, ber užpuole amarai ir doh.gif
Vakar supykau ir nusipirkau parduotuvėe su vazonėliu g.gif

Idomu i koia zeme sodinai, gal prie kokiu serganciu gelyciu laikai, is parduotuves irgi gerai, svarbu, kad turi, nenuleisk ranku, bandyk dar karteli, is uzsispyrimo,kad tau pavyks, o juo labiau, kad jau turi ka naudot, bent jau as bandau bandau kol pavyksta.
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 05 14, 08:09)
o tu ju nerauk, paimk koki nors didesni inda, loveli, arba paprasciausiai nuo persiku plastikine pakuote, iberk zemes "daigams" ir su pincetu atsargiai salink nepageidaujamus daigiukus is senosios daigyklos ir sukaisiok i nauja induka, taip ir pasidauginsi, nes pvz. as tai juos naudoju vos ne visur, kuo daugiau tuo geriau, pabandyk mirksiukas.gif

bet jau turi buti pasirode tikrieji lapeliai, ar ne? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 05 14, 09:46)
Idomu i koia zeme sodinai, gal prie kokiu serganciu gelyciu laikai, is parduotuves irgi gerai, svarbu, kad turi, nenuleisk ranku, bandyk dar karteli, is uzsispyrimo,kad tau pavyks, o juo labiau, kad jau turi ka naudot, bent jau as bandau bandau kol pavyksta.

Jau ir aš ne pirmą kartą bandau. Jau ir pernai ir užpernai su baziliku vargstu labiausiai.Sunkiausiai kol jis pradeda auginti 3-4 lapelių porą.
Juos man vis užpuola kokie nors gyviai. Pernai šalavijai sėkmingai augo tame pačiame vaonėlyje, o bazilikai tik vargo.Sodinu visada į naują žemę blink.gif
Bet užsispyrimo man tikrai netrūksta. Bandysiu, kol pasiseks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmaite @ 2008 05 14, 09:53)
bet jau turi buti pasirode tikrieji lapeliai, ar ne? smile.gif  g.gif


Tikruju lapeliu reiketu palaukti, bet kaip tiek daug saules ir silumos greitai sulauksi
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 05 09, 15:47)
o yra kokia rūšis salotų lapų, kurias galėtų auginti vazone ant palangės.

Aš jau kelinti metai auginu rukolą.Man ji labai patinka. smile.gif
Atsakyti
O mano pipirne jau zaugo. Dabar reik virt makaronus su padazu niam niam.
Atsakyti
sveikos,
bazilikas auga gražiai, rozmarinas taip pat stiebias į viršų biggrin.gif
esu pasisodinus lapinių ridikėlių, tai nežinau ką su jais daryt, ar jie turi būti smarkiai išstypę, apie 10 cm aukščio g.gif
taip pat pasodinau tokią steviją(cukražolę), laukiu kada sudygs.
Gal kas ją augina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 05 15, 15:56)
sveikos,
bazilikas auga gražiai, rozmarinas taip pat stiebias į viršų biggrin.gif
esu pasisodinus lapinių ridikėlių, tai nežinau ką su jais daryt, ar jie turi būti smarkiai išstypę, apie 10 cm aukščio g.gif
taip pat pasodinau tokią steviją(cukražolę), laukiu kada sudygs.
Gal kas ją augina mirksiukas.gif

As pasisejau Stevija smile.gif Sudygo gal 30 % seklu. O dabar liko dar maziau, kokios 5. Auga labai sunkiai, labai letai - praktiskai stovi vietoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 05 15, 19:49)
As pasisejau Stevija smile.gif Sudygo gal 30 % seklu. O dabar liko dar maziau, kokios 5. Auga labai sunkiai, labai letai - praktiskai stovi vietoje doh.gif



s4klos brangios, o daigumas menkas, blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2008 05 15, 20:00)
s4klos brangios, o daigumas menkas, blogai verysad.gif

Taip doh.gif O zinai, kad reikia smelio, durpeje visai nedygsta schmoll.gif Nors pas mane ir smelyje visai nekas g.gif
Atsakyti
QUOTE(sausine @ 2008 05 15, 07:46)
Aš jau kelinti metai auginu rukolą.Man ji labai patinka. smile.gif

Oi, kaip nemėgstu, ji tokia specifinio skonio... bet čia skonio reikalas mirksiukas.gif
Vakar dar pasisodinau pomidorų. Bus matyt kaip tiem seksis, nes bazilikas tai išlindo sėkmingai auga ir jau kvepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 05 16, 16:16)
Oi, kaip nemėgstu, ji tokia specifinio skonio... bet čia skonio reikalas mirksiukas.gif
Vakar dar pasisodinau pomidorų. Bus matyt kaip tiem seksis, nes bazilikas tai išlindo sėkmingai auga ir jau kvepia smile.gif


Mano pomidorai ir paprikos jau rošiasi žydėti rolleyes.gif
Atsakyti