Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(drieze @ 2008 05 06, 10:57)
as ir turiu tu reklaminiu seklu.. kaip sodinai? ax.gif

Paskaitinejau truputį apie sodinimą - vienos neužberia, kitos daigina ant popieriaus, vatos ar pan. Aš bandau įprastu būdu - į žemę... Turėjau universalios žemės, tai į vieną didelį vazoną pasodinau pabarstydama, o į mažesnį - keturias sekliukes užpyliau pusės cm žemių sluoksniu, palaisčiau, laikau ant palangės virtuvėje, laukiu dabar... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 05 06, 14:41)
Paskaitinejau truputį apie sodinimą - vienos neužberia, kitos daigina ant popieriaus, vatos ar pan. Aš bandau įprastu būdu - į žemę... Turėjau universalios žemės, tai į vieną didelį vazoną pasodinau pabarstydama, o į mažesnį - keturias sekliukes užpyliau pusės cm žemių sluoksniu, palaisčiau, laikau ant palangės virtuvėje, laukiu dabar... ax.gif



ar jau kas uzaugo?... ax.gif
Atsakyti
o yra kokia rūšis salotų lapų, kurias galėtų auginti vazone ant palangės.
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 05 08, 11:35)
ar jau kas uzaugo?... ax.gif

Na, va, šiandien jau penkta diena, ir jau matau du mažyčius stiebelius. Jie tokie dar tik vos vos išlindę - pusės cm ilgio. Nieko nedarau, tik papurškiu kasdien žemę vandeniu - nelaistau, o tik sudrėkinu. Žiūrėsim, kas bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2008 05 09, 13:47)
o yra kokia rūšis salotų lapų, kurias galėtų auginti vazone ant palangės.

Galima pasisodinti krapų, pipirnės, baziliko, petražolių... Netgi pomidorų, aštriųjų paprikų smile.gif Tik reikia rinktis žemaūges smile.gif O salotų tikriausiai irgi galima, tik joms gi reikia daug vietos, tai gal balkone geriau smile.gif
Jau šioje temoje Heart rašė, kad augina visko. Cituoju: "Pas mane jau visas daržas ant palangės: krapai, petražolės, bazilikai, pipirnės, melisos, svogūnai, mairūnas, dašiai, salotos, rūgštynės, špinatai, portulaka, čiobreliai..." smile.gif
Atsakyti
Sveikutes pas mane taip pat jau naudojamos prieskonines zoleles, kepiau savaitgali lasisa folijoj, tai dejau jau is balkono pasiskynus svieziu zolyciu ir turbut todel buvo fantastisko skonio biggrin.gif , visgi savo rankom ispuoseletos ax.gif
Atsakyti
Per savaitę visi stebeliai išlindo smile.gif Dar nespėjo tie užaugti, o aš jau noriu daugiau rūšių pasisodinti, va, reikės vazonėliais apsirūpinti smile.gif
Atsakyti
o bazilika reikia praretinti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 05 13, 20:17)
o bazilika reikia praretinti? ax.gif

reikėtų nors poros centimetrų atstumu daigus išsodinti.
Atsakyti
tai tiek daug daigeliu reikia israuti? nes pas mane tankiai sudyge..
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 05 13, 19:42)
tai tiek daug daigeliu reikia israuti? nes pas mane tankiai sudyge..


o tu ju nerauk, paimk koki nors didesni inda, loveli, arba paprasciausiai nuo persiku plastikine pakuote, iberk zemes "daigams" ir su pincetu atsargiai salink nepageidaujamus daigiukus is senosios daigyklos ir sukaisiok i nauja induka, taip ir pasidauginsi, nes pvz. as tai juos naudoju vos ne visur, kuo daugiau tuo geriau, pabandyk mirksiukas.gif
Atsakyti
O man su baziliku vis nesiseka. Sudygo gražiai, ber užpuole amarai ir doh.gif
Vakar supykau ir nusipirkau parduotuvėe su vazonėliu g.gif
Atsakyti