Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

Labuka, pagaliau ir as prisikaupiam tam reikalui, kliedziu del baziliku ir planuoju namuciuose paauginti, skaiciau, kad jis gerai auga molingoje zemeje? ar yra tokios zemes pirkti ar kanors pamaisyti reikia, esu zilionka tokiuose reikaluose...o noras siemet bazilika savo tureti ir daug daug yra nesvietiskas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta26 @ 2008 04 21, 15:59)
Labuka, pagaliau ir as prisikaupiam tam reikalui, kliedziu del baziliku ir planuoju namuciuose paauginti, skaiciau, kad jis gerai auga molingoje zemeje? ar yra tokios zemes pirkti ar kanors pamaisyti reikia, esu zilionka tokiuose reikaluose...o noras siemet bazilika savo tureti ir daug daug yra nesvietiskas  lotuliukas.gif


bazilikus auginu kiekvienais metais ir žaliuosius, ir mėlynuosius, bet niekuomet nesodinau į ypatingą žemę schmoll.gif , tiesiog į eilinę - pirktą "Senukuose". Sėkmės auginant, labai liuks prieskonis - bazilikas rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 21, 15:17)
bazilikus auginu kiekvienais metais ir žaliuosius, ir mėlynuosius, bet niekuomet nesodinau į ypatingą žemę  schmoll.gif , tiesiog į eilinę - pirktą "Senukuose". Sėkmės auginant, labai liuks prieskonis - bazilikas rolleyes.gif  thumbup.gif


aciuks.gif mausim i senukus lotuliukas.gif da i ciobreliu noras atsirado bet vyras is namu ismes pradesim darza namie nuo baziliku , paskui didinsim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta26: 21 balandžio 2008 - 15:45
As ciobreli pries velykas pirkau Ermitaze pasodinta jau. Labai patiko, toks grazus, ir stala velykoms buvau juom pasipuosusi. Ir dabar labai graziai auga thumbup.gif Kazin ar pasetas butu taip graziai uzauges, dabar vis paskabau virsuneles, tai jis labai graziai sakojasi thumbup.gif
Atsakyti
O as nusipirkau pora nukainuotu metu vazoneliu ax.gif idomu ar apskabius ataugs nauji stebeliai?
Atsakyti
Nusipirkau siandien nematyta dalyka - "Valgomieji lapiniai ridikeliai" (seklos). Rasho, kad greit uzauga, tinka augint ant palanges.. ale gal kas auginot, kas cia per dalykas? Is paveiksliuko - i pipirne panasu..
Papildyta:
QUOTE(Atlante @ 2008 03 26, 13:09)
Labas merginos ,
nusipirkau aitriųjų paprikų, tų dekoratyvinių vadinamų, kur maži aitrūs pipiriukai būna, ir subėriau jas vienoje vietoje į vazonėlį. Sudygo jos jau pas mane, patarkit ar jas po vieną atskirti ir susodinti ar palikti taip. Kaip supratau tai jos auga krūmeliais, daugiametės.


As auginu tas paprikeles. Taip, jas reikia atskirti, i gana erdvius vazonelius po 1 - tada auga kaip miniatiurinis krumelis smile.gif
Jei kas nors noretu - galiu padovanot tu paprikeliu pora-trejeta paaugintu daigeliu 4u.gif
Atsakyti
Buvau pasisėjus tų ridikėlių į dėžutę. Labai greit užaugo kaip pipirinė, o skonis kaip ridikėlių.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 25, 12:29)
Buvau pasisėjus tų ridikėlių į dėžutę. Labai greit užaugo kaip pipirinė, o skonis kaip ridikėlių.


Aciu smile.gif Vadinasi, neblogas dalykas thumbup.gif As jau irgi pasisejau - bet seklytes didokos, sejau didesniais tarpais.. turbut be reikalo. Na, bus proga pasitaisyt smile.gif
Atsakyti
Priberk dar papildomai-paskui su žirklėm čak paėmus už kuokštelio, praskalauji ir naudoji
Atsakyti
Sveikos smile.gif ir aš šiandien pasisodinau baziliko, tai bus mano pirmasis prieskoninis augalas... Tikiuosi, kad bus ax.gif Seniai turėjau minčių pasisodint kažką tokio, tai su Lietuvis ryto TV antena buvo Maximos reklamos toks pakiukas - ekologica, tai proga išbandyt... Ten ant jo taip gražiai rašo: „Kai kurių šalių padavimuose ir legendose bazilikas vadinamas nemirtingumo, meilės ir laimingos šeimos simboliu, gar graikų vadinamas karališkuoju prieskoniu. Bazilikas labai maloniai kvepia, kvapas gerai išsilaiko ir augalą išdžiovinus...“
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2008 05 05, 23:42)
Sveikos smile.gif  ir aš šiandien pasisodinau baziliko, tai bus mano pirmasis prieskoninis augalas... Tikiuosi, kad bus ax.gif Seniai turėjau minčių pasisodint kažką tokio, tai su Lietuvis ryto TV antena buvo Maximos reklamos toks pakiukas - ekologica, tai proga išbandyt... Ten ant jo taip gražiai rašo: „Kai kurių šalių padavimuose ir legendose bazilikas vadinamas nemirtingumo, meilės ir laimingos šeimos simboliu, gar graikų vadinamas karališkuoju prieskoniu. Bazilikas labai maloniai kvepia, kvapas gerai išsilaiko ir augalą išdžiovinus...“


as ir turiu tu reklaminiu seklu.. kaip sodinai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2008 04 21, 14:52)
Kazin ar pasetas butu taip graziai uzauges,


Užpraeitais metais sėjau čiobrelį, pradžioje namuose, po to perkėliau į darželį. Tai tik šiais metais galiu sakyti, kad jis atrodo gražiai. Tik aš jo nekarpiau, tiesiog ravėjau, laisčiau. Labai kvepia, tiesiog žolytė graži.
Atsakyti