Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(crocus @ 2008 03 24, 21:51)
Čia apie sodinimą į pastovią vietą lauke manyčiau. O jei auginsi namie lovely,tai kas kokį sprinduką sodink. Vistiek skinsi, valgysi, tai jei bus per tankiai taip ir praretinsi.


Supratau, ačiū už atsakymą mirksiukas.gif

Dabar papasakosiu, kas pas mane lengvai sudygo: bazilikai, mairūnai, petražolės, čiobreliai, melisa, pomidorai ir paprikos.
Sunkiai: rozmarinas, raudonėlis, šalavijas, pipirmėtė.
Bandysiu dar kartą viską iš naujo sėt, gal blogiau dygę pasitaisys biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos,

su tuo dygimu ir man ne kažkas. Iš gausaus būrio išdygo tik rucola ir garstyčios. Gal reiktų dar bandyt sėti ar palaukt kurį laiką g.gif
Atsakyti
dar noriu paklaust, o suberus seklytes i paruosta zeme, ar ant visu sejinuku uzberiat zemytes, ar tik ant stambiasniu seklu g.gif
Atsakyti

Kiek man žinoma tik ant stambesnių
Atsakyti
Labas merginos ,
nusipirkau aitriųjų paprikų, tų dekoratyvinių vadinamų, kur maži aitrūs pipiriukai būna, ir subėriau jas vienoje vietoje į vazonėlį. Sudygo jos jau pas mane, patarkit ar jas po vieną atskirti ir susodinti ar palikti taip. Kaip supratau tai jos auga krūmeliais, daugiametės.
Atsakyti

aš persodinčiau po vieną, bet čia jau reik crokus klaust, kad patikslintų
Atsakyti
Tokių nesu auginus bigsmile.gif Tai žinių nulis smile.gif

Šalavijas gan sunkiai dygsta. Sėsiu dar kartą, nes per mažai daigelių bus.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 04 02, 19:34)
Tokių nesu auginus bigsmile.gif Tai žinių nulis smile.gif

Šalavijas gan sunkiai dygsta. Sėsiu dar kartą, nes per mažai daigelių bus.


is mano paseto pakiuko sudygo 6, bet manau uzteks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juro @ 2008 04 03, 09:15)
is mano paseto pakiuko sudygo 6, bet manau uzteks  bigsmile.gif

Ar ne šalavijų lapeliai na tokie kaip su plaukeliais? Pasisėjau ir neužsidėjau kortelių dabar nebežinau, kas kur.
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 04 04, 17:51)
Ar ne šalavijų lapeliai na tokie kaip su plaukeliais? Pasisėjau ir neužsidėjau kortelių dabar nebežinau, kas kur.

lotuliukas.gif Aš irgi prisėjau miksą, o dabar nebeina suprasti, kas dygsta g.gif Išdygo krapai, po to bazilikas - dabar jau nei vieno baziliko neliko, matyt, perlaisčiau bebijodama, kad sudžius lotuliukas.gif Po to pradėjo lįsti kiti lapeliai į baziliko panašūs, galvojau, kad kalendra, o dabar kai prasikalė antrieji lapeliai, žiūriu, kad šalavijas. Truputį pūkelį jie turi biggrin.gif Tik pirmųjų lapelių forma labai skiriasi nuo antrųjų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 04 04, 17:51)
Ar ne šalavijų lapeliai na tokie kaip su plaukeliais? Pasisėjau ir neužsidėjau kortelių dabar nebežinau, kas kur.

Šalavijai, pailgi pukuoti lapeliai biggrin.gif, as tai pasejus, ant kiekvienos dezutes lipnute juostele pavadinimus susirasau
Atsakyti
O as nekaip neprisiruosiu pasisodinti prieskoniu, jau ir zemes ir seklas turiu nusipirkus, bet... doh.gif blush2.gif
Atsakyti