Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(crocus @ 2008 03 21, 21:29)
Išsipikiavau baziliką ir rozmariną.  Bazilikas taip gražiai lapoja, o dabar išpikiavus gal greitai ir valgyti galės. Aromatas sodinant taip maloniai erzino nosį ,apetitą sukėlė. O rozmarino iš viso pakelio tik 11 sudygo.Bet ir to bus pakankamai.



ir pas mane bazilikas is proto kraustosi, pas mane ne vienodai sudyge, o gal as nevienodai seklas isbarsciau, tai dabar akivaizdus skirtumas, tie kurie retai sudyge, tokiais graziais antrais lapeliais, o tie tankus daug smulkesni, reikia ir man juos ispikiuot,kad nevargtu. o cia ziuriu visos apie rukola rasot, o kas cia per augalas, ir su kuo ji valgo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Rukola prieskoninė salotinė lapinė daržovė. Čia straipsniukas apie jas.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 22, 09:31)
Rukola prieskoninė salotinė lapinė daržovė.  Čia straipsniukas apie jas.


aciu, reiks ir man rukolos pasiieskot, norisi paeksperimentuot savam darzely:)
ka tik isskirsciau bazilikus, neismeciau ne daigelio, kazkaip gaila buvo, bet kazi, prigis tie kurie nespejo antru lapeliu isleist?saknys tai visu kaip reikiant buvo smile.gif. ir labai laukiu kada atsils, labai noriu peletruna darziuke pasiset, del sito prieskonio as staciai beprote lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 03 22, 14:40)
aciu, reiks ir man rukolos pasiieskot, norisi paeksperimentuot savam darzely:)
ka tik isskirsciau bazilikus, neismeciau ne daigelio, kazkaip gaila buvo, bet kazi, prigis tie kurie nespejo antru lapeliu isleist?saknys tai visu kaip reikiant buvo smile.gif. ir labai laukiu kada atsils, labai noriu peletruna darziuke pasiset, del sito prieskonio as staciai beprote lotuliukas.gif

O kur naudoji peletrūną? Pas mamą auga krūmas,bet mes jo kaip ir neužgaunam blush2.gif Bet šiemet ir aš nusipirkau sėklyčių pas save pasisėti.
O dėl bazilikų tai ko neprigyt, svarbu kad šaknytę kokią turėtų.Saviškius ką tik purškiau, tai jau atrodo per parą paaugę laisvėje tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 22, 18:18)
O kur naudoji peletrūną? Pas mamą auga krūmas,bet mes jo kaip ir neužgaunam blush2.gif Bet šiemet ir aš nusipirkau sėklyčių pas save pasisėti.
O dėl bazilikų tai ko neprigyt, svarbu kad šaknytę kokią turėtų.Saviškius ką tik purškiau, tai jau atrodo per parą paaugę laisvėje tongue.gif


man peletrunas is vaikystes prisiminimu labai brangus, mociute dedavo i visus varskes patiekalus, cepelinai su varske butinai su peletrunu, as tai ir i bulvinius blynus prikraunu, mano seimynai patinka,siaip tai jo labai specifinis aromatas, bet mane tai tiesiog veza, ypac zalias, ka tik skintas smile.gif
Atsakyti
įsikišiu ir aš mirksiukas.gif nusipirkau mairūno, pasėjau (ant senatvės gal hihihi.gif), ir dabar baisiai smalsu, kada galiu tikėtis, kad kas išlįs? blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Ir pas mane kazkaip sunkiai dygsta g.gif Krapiukai isdygo ir keli bazilikai, o kiti kazko nelenda doh.gif
Atsakyti
Mairūnas man išdygo už kelių dienų. Sėjau plastikinėje dėžutėje su dangteliu. Bet ir dabar kai dauguma sudygę yra vis besikalančių sėklyčių.
Atsakyti
Nesuprantu kas tas PIKIAVIMAS? 4u.gif
Atsakyti
Pikiavimas,tai sudygusių daigų persodinimas į didesnius indelius, didesniai tarpeliais. Dažniausiai pikiuojama ,kai pasirodo pirmi,antri tikrieji lapeliai.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 24, 19:01)
Pikiavimas,tai sudygusių daigų persodinimas į didesnius indelius, didesniai tarpeliais. Dažniausiai pikiuojama ,kai pasirodo pirmi,antri tikrieji lapeliai.


Matau, kad pasikausčius esi mirksiukas.gif
Tai gal gali pasakyt, jei rašo, kad reikia išpikiuot 30-40 cm atstumu, tai kaip daryt auginimo vazonėly ar lovely atveju? Negi tokiais dideliais tarpais išsodint?
Atsakyti
QUOTE(Fubuki @ 2008 03 24, 20:13)
Tai gal gali pasakyt, jei rašo, kad reikia išpikiuot 30-40 cm atstumu, tai kaip daryt auginimo vazonėly ar lovely atveju? Negi tokiais dideliais tarpais išsodint?

Čia apie sodinimą į pastovią vietą lauke manyčiau. O jei auginsi namie lovely,tai kas kokį sprinduką sodink. Vistiek skinsi, valgysi, tai jei bus per tankiai taip ir praretinsi.
Atsakyti