Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniniai augalai, vaistažolės ant palangės

QUOTE(crocus @ 2008 03 08, 16:14)
Jei gerai atsimenu, tai lauke pas mus po žiemos čiobreliai atrodo kaip nudžiūvę stagarai ir atželia iš šaknų.  Bet vienais metais buvo visai išgaišę, nebeataugo.


Atsiprašau apsirikau. Čiobreliai dabar gražūs žaliuoja. Tai tada kai atsimenu stagarus ir buvo išgedę po žiemos.
Atsakyti
Siandien paziurejau kad jau mano rukolos jau dygsta smile.gif))salotos irgi thumbup.gif
Atsakyti
Įdomu, ar krapai augtų ant palangės? Gal kas bandėt? g.gif
Atsakyti
Menkučiai. pastypę mano krapukai. Ir skonis ne toks kaip iš lauko. Reikia turbūt į lauką išsodint
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 03 16, 00:47)
Menkučiai. pastypę mano krapukai. Ir skonis ne toks kaip iš lauko. Reikia turbūt į lauką išsodint

Kažin ar juos galima persodinti? Juk darže niekad jų nepersodinam. g.gif
Atsakyti
Manau, kad galima. Jie tokie nelepnūs. Skaičiau, kad dygsta jau nuo +4. Tai bent palauks šilumos ir sulapos
Atsakyti
sveikos,

aš tokia irgi truputį mėgėja ant palangės paaugint smile.gif jau labai gražiai sudygo bazilikai mano. laukiu petražolių su svogūnėliais laiškiniais.. nesirodo vis dar g.gif

skaičiau, kalbėjot apie rukola. man ji be proto patinka thumbup.gif pernai darže sėjom, bet baisiai nuėdė mums jas unsure.gif taip gaila. tai irgi galvoju šiemet namie bandyt pasiaugint. dar ir krapiukų norėčiau, bet kaži kaip su jais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rsaulyte: 16 kovo 2008 - 14:51
Mano bazilikai taip pat jau paaugę, gražiai leidžia antrus lapukus. Rozmarinas su tikrais lapukais. Visus jau pikiuot reikia. O mairūnas tik ką sudygo.

O petražolės ir svogūniniai ilgai dygstantys. Manau juos ir į lauką po danga galima sėti.

Gal kas augina daugiametę rukolą. Nusipirkau sėklyčių. Gal apie jos auginimą galit papasakoti?
Atsakyti
Aš jau irgi visko prisisėjau - krapiukų, baziliko, šalavijo, raudonėlio ir kalendros g.gif Nežinau, kaip šiemet bus, bet krapai auga prasčiausiai namie, jei nori, laistyk kiekvieną dieną, tada gal ir nieko. O man vis nudžiūsta doh.gif Šį kartą vis palaistau, jau daug kas sudygo, tik dar nežinau, kas nes viskas vienam vazonėlyje, matau krapiukus ir bazilikus, su jais man irgi nelabai sekasi. Vis tas pats drėgmės trūkumas doh.gif Šiemet bandysiu pasidaryti prieskonių lovelį balkone. Kai sudygs, bandysiu išpikiuoti, nes pernai šalavijas labai prašėsi pikiavimo, bet taip ir neprisiruošiau biggrin.gif
Dar nusipirkau stevijos sėklų, bandysiu ir jas užsiauginti, tik dirvos reikia smėlio ir komposto, šiandien kaip tik parsinešiau, reikės laimę bandyti. blink.gif

Na rukolos ir aš labai norėčiau g.gif Tik sėklų niekur dar neteko matyti, mama sakė sode pasėjo, gal kas gausis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 16 kovo 2008 - 15:02
Rukolą vienmetę Žaliojoj stotelėj. Tik ji ten grąžgraste pavadinta. O daugiametę iš moteriškės turguj. Jos Sėkluvos firmos.
Atsakyti
smile.gif
as rukolas sejau i loveli, uzdengiau paprasta plevele ir palikau kambary. tai ir isdygo greit, per 4 d. bigsmile.gif dar biskuti paaugs, nuimsiu plevele ir pikiuosi, o i balkona nezinau kada isnesiu. na dar tik pirma kart auginu, bet tikiu kad mano gimtadieniui (uz 3 sav) galesiu i patiekalus deti rukola tongue.gif
Atsakyti
Išsipikiavau baziliką ir rozmariną. Bazilikas taip gražiai lapoja, o dabar išpikiavus gal greitai ir valgyti galės. Aromatas sodinant taip maloniai erzino nosį ,apetitą sukėlė. O rozmarino iš viso pakelio tik 11 sudygo.Bet ir to bus pakankamai.
Atsakyti